| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
jakie znacie zabawy w lozku ?
Autor Wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 19:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na moje konto wszedł mój kolega

_________________
Adam2
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, oczywiście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 20:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

naprawdę!

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I na gg i na NK i wszęęęęęęęęęęęęędzie wszedł ;p

nasza-klasa.pl/profile/18922161

C zesc! Nazywam sie Adam mam 13 lat chodzę jeszcze do podstawówki moim hobby jest fotografia lubie fotografować ; rodzinne imprezy , imprezy miejskie ipt. Oprócz tego lubię pisać gazetkę domową , która zawiera informacje z życia domu i nie tylko lubię czasem poszalec w szkole mam wiele kolegów, którzy mi pomogą ale i mam tez wrogow interesuje się też owocami egzotycznymi . To tak o mnie pozdrawiam! Adam
POZDRAWIAM; Kolegów i koleżanki i znajomych z VI C i NK , rodziców , rodzinę

I nawet zdjęcie kolegi mamy:d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ooops
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
Nie badz hipokrytą, pomijajac to ze namawiales dzieci do uzywania rekwizytow erotycznych, pisales totalnie oblesne posty (wybacz, mam 21 lat i jestem naprawde otwarta - ale ty mnie obrzydzales).
Tremere Ty to rzeczywiście jesteś święte guru. Po pierwsze, nie dzieci tylko dziewczyna i nie wiesz ile tak naprawdę miała lat ta dziewczyna, ja tylko jej udzieliłem odpowiedzi kumasz. Widzisz ja cię obrzydziłem kulkami gejszy, ty mnie obrzydziłaś sympatią do analu, do tej pory jak sobie to przypomnę i puszcze wodze fantazji śmiać mi się chce. Laughing Moim zdaniem lepiej sobie do pochwy kulki gejszy włożyć, jak jakiegoś penisa do odbytu. To obleśne i nie higieniczne dla takiego brudnego Goja jak ja, a co dopiero dla czystej Żydówki.
Tremere napisał/a:
i nie wspomne o wycieczkach osobistych ktore robiles kazdemu kto nie potakiwal ci ze czarne jest czarne to ciesz sie ze w ogole dostales szanse zeby tu pisac.
A teraz robisz z siebie ofiare, ooo jacy to my zli, jakies elity.
No tak, czyli mi przyznajesz że nie przyznawaliście mi racji gdyż pisałem prawdę, że czarne określałem jako czarne a nie białe jak wy, wybacz ja nie chorągiewka na wietrze Co do tych osobistych wycieczek, ja się broniłem. Zanim ciebie zaatakowałem to musiałem się oczytać twoich wypocin, zachowywałaś się prowokacyjnie wobec mnie podczas mojej dyskusji ze Słupkiem. Pamiętasz daj spokój niema sensu z nim dyskutować bo to głupek. Albo Jaś ty rozwiązałeś wszystkie problemy świata, lekarze tego nie stwierdzili a ty od razu wszystko jest zboczone, Przypominam sama nazwałaś mnie zboczeńcem i pedofilem z powodu kulek gejszy. Cieszę się że ty nie jesteś tu administratorem gdyż od razu po tych kulkach byś mnie skasowała.
Tremere napisał/a:
O czym ty mowisz? Po prostu cie NIE LUBIMY. Nie daje ci to nic do myslenia? Jestes irytujacy i posty jakie piszesz nadaja sie na jakies fora erotyczne.
Nie lubicie mnie tu bo do udzielania rad tylko wy tu jesteście, a ja naruszam wasz autorytet kłócąc się z wami wszystkimi na raz i szydząc waszych poglądów i sprzeczności typu, tu są dzieci, albo tu niema dzieci tylko młodzież i dorośli. Czy nie zauważyłaś że tu jest forum erotyczne i wszyscy piszą o seksie Żydzi to mądry naród a co z tobą.
Tremere napisał/a:
I moj drogi Jasiu - wolnosc slowa konczy sie w momencie kiedy ograniczona zostaje wolnosc osobista drugiego czlowieka - a ty juz swoja wolnosc slowa wykrzystales, wszyscy wiemy w jaki sposob, wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie.
O jak mi miło że jestem tak drogi dla ciebie, tylko by było mi jeszcze milej gdybyś w to uczucie włożyła więcej serca.
Tu chcesz mi napisać że odebrałam ci wolność osobistą, uwieź mi chciał bym być twoim Leonsjo, pragnę tu dodać że ja na tym forum mam wolność słowa ograniczoną, ty masz ją bezgraniczną. Byłaś liderką w obrażaniu mnie i co. Administratorka nie pozwoliła żeby ci włos z głowy spadł, gdyż na tym forum pełnisz role świętej krowy do każdej rozmowy.

Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.

Pamiętamy, tylko skoro dzieci nie obchodzi seks i techniki masturbacji to po co wchodzą na to forum i stawiają pytania, chyba nie po to żeby takie guru jak ty od razu je karciło Ty zboczeńcu tu takich pytań się nie zadaje, tylko dziwne że tego typu wątki powstają i nie są usuwane, no chyba że w danym wątku jest jakaś zadyma między mną i tobą to trzeba posprzątać.
Tremere napisał/a:
tyle chcialam powiedziec.
Chodziło ci, tyle chciałam napisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 00:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam2 napisał/a:
NIe jestyem zboczencem i nie mam 10 lat i czemu piszesz na forum,, dziecionline,, jesli masz ponad 20 klat ?


no wiesz, 10 a 13 to dla mnie niewielka różnica, to dziecko i to dziecko Laughing
a po drugie nie mam 20 tylko 19 Wink

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 23:16 ]
nasty_girl napisał/a:
I nawet zdjęcie kolegi mamy:d


oooo..... to ja sobie też kolegę obejrzałam.... niby tak niewinnie wygląda Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 10:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale wiecie co.. najśmieszniejsze jest to, że to bodajże 3 osoba w ciągu ostatniego miesiąca/dwóch, która ma tą samą gadkę.. Wink

Zawsze te wredne siostry, bracia, koledzy zmieniają daty urodzin biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jaś napisał/a:
Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.

Pamiętamy, tylko skoro dzieci nie obchodzi seks i techniki masturbacji to po co wchodzą na to forum i stawiają pytania, chyba nie po to żeby takie guru jak ty od razu je karciło Ty zboczeńcu tu takich pytań się nie zadaje, tylko dziwne że tego typu wątki powstają i nie są usuwane, no chyba że w danym wątku jest jakaś zadyma między mną i tobą to trzeba posprzątać.

Jaś zainteresowanie dzieci seksem jest naturalne i nie ma w tym nic złego. Jednak pytania typu "Mam xx lat czy już mogę uprawiać seks?", albo "czy masturbacja to grzech?" a opisywanie swoich doznań czy pytania na temat technik masturbacji to dwie różne sprawy. Pytasz po co wchodzą i zadają takie pytania? Bo wchodzą i zadają - niektórych to ciekawi, niektórzy robią to dla zabawy, żeby mieć ubaw czytając odpowiedzi, etc., ale to nie znaczy, że na tym forum musi to być tolerowane.

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 17:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie najśmniejśniejsze to to ,ze do gory pisze dzieci on line a macie po 18-40 lat wytłumaczcie to. Forum jest anonimowe nie rozpowszechnia sie danych osobowych nie wysmiewqa i nie obraza sie innych czytamy m.in w regulasminie między innymi Nasty Girl

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W regulaminie nie ma ograniczeń wiekowych. A poza tym jakby były tu same dzieci w wieku 7-12 lat, to kto by in doradzał? Większosc z nich nie ma przecież dostatecznej wiedzy na temat samego dojrzewania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Forum jest anonimowe, ale jeżeli podajesz link do swojego bloga, datę swojego urodzenia, nr gg itd, to musisz się liczyć z tym, że nie jesteś ani troszkę anonimowy.

A co, głupio się zrobiło ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Pią 05 Cze, 2009 22:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam2 a Ty wytłumacz nam taką sprawę. Wchodząc tutaj uważałeś, że to forum dla dzieci. Wobec tego, dlaczego na forum dla dzieci założyłeś taki temat? I nie tłumacz się, że to kolega, bo hasła nie podaje się nikomu. Każdy sam osobiście odpowiada za zakładane konta, pocztę elektroniczną, etc. i każdy może się tak tłumaczyć jak Ty, jeśli coś w necie nawykręca. A jeśli faktycznie kolega założył ten temat to, dlaczego od razu tego nie napisałeś, albo nie poprosiłeś o zamknięcie tematu?
I jeszcze taki drobiazg... Twierdzisz, że masz więcej niż 13 lat. OK - ja nikomu w metrykę urodzenia nie zaglądam - skoro jednak jesteś starszy to znowu nasuwa się pytanie - Po co wchodzisz na forum dla dzieci i zakładasz temat, który nie jest odpowiedni dla dzieci?
Adam2 to jest forum. Każdy może tu wejść, założyć sobie konto i porozmawiać z innymi. Uważasz, że jeśli ktoś jest starszy to mam skasować mu konto? A Twoje pytanie "jakie znacie zabawy w lozku ? " było skierowane do dzieci? To dzieci miały Ci odpowiedzieć czy ktoś starszy (za stary na te forum)?

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 06 Cze, 2009 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chciałam też zauważyć że niektóre osoby na tym forum mają po 20 - pare lat .. więc same dzieciaki w wieku 7-12 lat tutaj nie są biggrin


adam2 - i nikt tutaj nie powiedział i ci nie napisał że są tu tylko osoby w wieku 18-40 lat ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 06 Cze, 2009 18:44   

a adam2 nie ma sensu żebyś pisał że ma 20 lat bo niestety mogłes trochę pomyśleći nie wpisywać daty urodzenia 06 Cze 1995 w profilu z tego co się doliczyłam to masz dzisiaj 14 urodziny a nie 21
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |