| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
jakie znacie zabawy w lozku ?
Autor Wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

06 Cze 1995


Zajrzyj w swój profil Wink
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 20:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha to morze powiesz po co sie tu zarerejstrowales?

[ Dodano: Sro 03 Cze, 2009 19:25 ]
na profilu moge yle co napisać bo mi sie tak chcialo

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 21:35   

Heh.. nie karmmy trolla.
Powrót do góry
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie jestem trollem uzasadnij to;

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 21:51   

1.Cały czas twierdzisz, że masz rację. Mimo że 5 osób bezowocnie próbuje ci wmówić, że nie masz racji.
2. Odkopujesz tematy
3.Odpowiadasz durnymi tekstami (a'la Jaś)
4.Denerwujesz wszystkich

I to nie MY jesteśmy źli, tutaj nie panuje zła atmosfera. My po prostu nie tolerujemy głupoty i próbujemy z nią zawalczyć.
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cóż, nie trzeba być z policji, wystarczy nasza-klasa Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaś Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 80
PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam2 napisał/a:
głupoty mówisz . Myślałem ,ze planuje tu miła atmosfera ja mam mniej a wogole skad te pomysły ,ze mam 12 czy 14 >>>>>>>>>
Znasz takie powiedzenie, jeśli wejdziesz miedzy wrony musisz krakać jak i ony. Musisz coś dowiedzieć się o tym forom. Tu są wieloletni forumowicze tworzący pewna elitę guru i świętych krów. Już przed tobą miałem okazje z nimi dyskutować o oralu oraz o kulkach gejszy, jak widzisz dobrze mnie tu znają.
Chippy napisał/a:
3.Odpowiadasz durnymi tekstami (a'la Jaś)
Na zapytanie pewnej dziewczyny o techniki masturbacji, udzieliłem jej odpowiedzi żeby użyła kulek gejszy i zostałem zaatakowany, jesteś obleśny, jesteś zboczeńcem, tu są dzieci.
Chippy napisał/a:
Adam2 - cholernie mnie denerwujesz. Wiesz co to nazwa Dzieci Online ? To, że tutaj one są. One właśnie się z ciebie zlewają, z tematów które piszesz. Bo dla 12latka najlepsze jest, jakie zna zabawy w łóżku.
. Efektem tych dyskusji było usunięcie przez administratora dwóch wątków na których prowadziłem podobną dyskusje do ciebie z tą różnicą że w moich wypowiedziach była odrobina sarkazmu, co ich dodatkowo denerwowała, w efekcie rzucali na mnie mięsem typu kretyn, idiota, pedofil, głupi i tp. łamiąc przy tym regulamin tego forum. Po drugim usuniętym wątku, przez administratora zostałem napomniany ostrzeżeniem (patrz czerwona kreska), Oczywiście złożyłem reklamację zwracając mu uwagę na innych co mnie obrażają i łamią regulamin. W dobrej gestii, administrator upomniał tylko jednego forumowicza niejakiego SIMON300195 za rzucaniem mięsem , resztę nie ukarał gdyż należą tu do najwyższej elity świętych krów tego forum, więc mogą łamać regulamin i obrażać innych bezkarnie. Jak pójdziesz moim śladem i ciebie zaczną wyzywać i będą ci kazali opuścić to forum gdyż nadużywasz ich autorytetu, a administrator nałoży na ciebie upomnienie podobne do mojego ( prowokowanie forumowiczów) tylko gdzie tu jest wolność słowa. Mi też mówiono że jestem obleśny że tu są dzieci z kolei kiedy ja im zwróciłem uwagę że tymi wyzwiskami gorszą tu obecne dzieci, dostałem od nich odpowiedź że tu nie ma dzieci tu jest tylko młodzież i dorośli. W ten sposób udowodnili mi że sami są dziećmi, gdyż nie są stanowczy w tym co piszą, i zmieniają swe poglądy w zależności od kierunku wiatru. Musisz wziąć pod uwagę, że oni będą się wzajemnie wspierać, będzie dochodzić nawet do takich absurdów że dziewczyna w obronie innego guru wystawi swoją cześć typu ja lubię anal, a ty to kretyn bo dla ciebie jest wszystko zboczone. Pozdrawiam cię i życzę ci świetnej zabawy na tym forum, gdyż jest wyjątkowe. Ja tu się świetnie bawię, a ty?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 07:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie badz hipokrytą, pomijajac to ze namawiales dzieci do uzywania rekwizytow erotycznych, pisales totalnie oblesne posty (wybacz, mam 21 lat i jestem naprawde otwarta - ale ty mnie obrzydzales) i nie wspomne o wycieczkach osobistych ktore robiles kazdemu kto nie potakiwal ci ze czarne jest czarne to ciesz sie ze w ogole dostales szanse zeby tu pisac.
A teraz robisz z siebie ofiare, ooo jacy to my zli, jakies elity. O czym ty mowisz? Po prostu cie NIE LUBIMY. Nie daje ci to nic do myslenia? Jestes irytujacy i posty jakie piszesz nadaja sie na jakies fora erotyczne.
I moj drogi Jasiu - wolnosc slowa konczy sie w momencie kiedy ograniczona zostaje wolnosc osobista drugiego czlowieka - a ty juz swoja wolnosc slowa wykrzystales, wszyscy wiemy w jaki sposob, wiec pretensje mozesz miec tylko do siebie.
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.
tyle chcialam powiedziec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 08:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zamiast tak narzekać i gadać o niczym, po prostu powiedzmy trochę o zabawach w łóżku.
No ludzie, co z tego, że tu są dzieci? W dzisiejszych czasach wiemy o tym duużo więcej, niż wam się wydaje. A jeśli ktoś się chce dowiedzieć, to się mu po prostu odpowiada. Byle to nie było pytanie "gdzie mogę narkotyki kupić", "gdzie mogę spotkać seksowną nastkę, żeby na mnie poleciała" itd.

Tremere napisał/a:
Po prostu pamietajcie ze to forum DZIECIONLINE, tutaj nikogo nie obchodzi sposob uzycia kulek gejszy czy pozycja w jakiej ktos uprawia seks.
tyle chcialam powiedziec.

Jak by nikogo nie obchodziło, no to, do cholery [przepraszam za wyrażenie], by się ludzie nie pytali!

ZAPOMINAMY, ŻE TO DZIAŁ SEKS! TREŚCI MOGĄ BYĆ NIEODPOWIEDNIE DLA DZIECI!
WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 08:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2. Nie prowokować, perwersyjne posty będą usuwane. To nie jest forum do opisywania technik masturbacji, czy swoich przygód erotycznych.


http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5558

cos jeszcze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 09:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacjo12 a skąd wie jak mam na nazwisko ?
Ja pisze tylko nikogo nie wkurzam . Dlaczego do góry czytam dzieci on line czy 21 latek to dziecko ????????? Chyba nie chyba odłącze się myslałem o fajne forum napewno bedzie super a jest do niczego.

[ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 08:46 ]
Tremere mnie obraza

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 10:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

czym cie obrazam dziecko? cytowaniem regulaminu ktory rejestrujac sie tutaj podpisales?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
joasia90 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 193
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

adam2 napisał/a:
myslałem o fajne forum napewno bedzie super a jest do niczego.


To, że forum nie odpowiada Ci tematycznie, nie znaczy, że jest do nieczego. Jak ja wchodze na forum, gdzie są sami fani motoryzacji, to też nie znajduje tam nic ciekawego dla mnie, ale czy to oznacza, że takie forum jest do nieczego??


Jak interesuje Cię opisywanie przygód erotycznych to wejdz na jakieś forum dla zboczków. Tu nawet nie chodzi o przecietny wiek użytkowników, tylko o to, że nie mamy ochoty pisac o tym co Ty. Ja mam 19 lat, ale jakoś nie kręci mnie pisanie i czytanie o ekscesach w łóżku. To dobre dla napaleńców, którzy nie mają możliwosci zaspokojenia się, bo na przykłąd są brudni, obleśni, cały dzien siedzą przed kompem i żadna laska ich nie chce ; )


Jeśli Ciebie podniecają takie tematy, to poszukaj forum, gdzie są tacy niezaspokojeni ludzie jak Ty. Tutaj ich raczej nei znajdziesz. A jeszcze lepiej i zdrowiej by było jakbyś znalazl sobie partnerkę, która Cię zaspokoi. No chyba, że jesteś jakimś zboczonym 10latkiem? Laughing w takim razie proponuje pomóc sobie rączką i nie czytać pikantnych historyjek w internecie bo one będą Cie tylko bardziej pobudzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 22
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 17:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

słowem dziecko i nie tylko

joasia90 P napisala
Jeśli Ciebie podniecają takie tematy, to poszukaj forum, gdzie są tacy niezaspokojeni ludzie jak Ty. Tutaj ich raczej nei znajdziesz. A jeszcze lepiej i zdrowiej by było jakbyś znalazl sobie partnerkę, która Cię zaspokoi. No chyba, że jesteś jakimś zboczonym 10latkiem? Laughing w takim razie proponuje pomóc sobie rączką i nie czytać pikantnych historyjek w internecie bo one będą Cie tylko bardziej pobudzać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
odpowiedz; NIe jestyem zboczencem i nie mam 10 lat a wogole ten temat nie ja zakladalem i czemu piszesz na forum,, dziecionline,, jesli masz ponad 20 klat ?

_________________
Adam2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3661683
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 04 Cze, 2009 17:38   

adam2 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant

Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 38

PostWysłany: Sro 03 Cze, 2009 13:57 jakie znacie zabawy w lozku ?

Taa.. ty nie wysłałeś. To jest śmieszne.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |