| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
o wyznaniach
Autor Wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 22:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli Twoja decyzja odnośnie zmiany religii ma tylko na celu odróżnienie się od innych? Polecam od razu zostać Buddyjskim komunistą, będziesz trendy.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Pią 10 Kwi, 2009 22:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Normalnie zero szacunku.. ;p Kto tu w ogóle oprócz mnie jest katolikiem?

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co jest oryginalnego w buddyjskim komuniście? Najbardziej trendy buddysta, Dalaj Lama, całkiem otwarcie mówi, że jest marksistą i raczej nie jest w tym odosobniony.
http://www.greaterthings.com/Lexicon/D/DalaiLama_Marxist.htm

Trzeba poszukać czegoś ciekawszego.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Coraz trudniej mi zrozumieć młodzież. Źle ze mną.


HEH biggrin

Swoją drogą wyobrażam sobie rozmowę z mamą:

Mamo, mogę być ateistą?
Tak..

Jak można takie decyzje uzależniać od rodziców?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek - No fakt, bądź co bądź po prostu palnąłem coś, co miało brzmieć absurdalnie ; P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GothicLolita Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 105
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri, Nie chodzi o to, żeby być trendy. xD Tylko, żeby zrozumieli inni, że ja nie jestem chrześcijanką i wgl. w te zabobony nie wierzę. xD Nie będę Buddyjskim komunistą.. Ja już postanowiłam i nikt oprócz mnie nie ma nic do tego jakiego będę wyznania, O ! xD
Rodziców już olewam na początku, ale oni i tak mówią 'satan - sratan' i znowu wymyślają jakieś poematy. -,-' A ta akcja na religii to tak dla zabawy. xD W końcu to moja ukochana lekcja, bo na niej się naaajwięcej dzieje ! ; D

_________________
Mana < 3
DiX Love < 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13699513
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 10:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Proszę Cię, przestań, bo każdym kolejnym postem tylko potwierdzasz to co mówię : )

Pomijam już fakt, ze z Kościoła nikt Cię nie wypisze, jest to nieco trudniejsze niż Ci się zdaje. To raz. Dwa, do wspólnoty nowego wyznania nikt Cię nie przyjmie, bo jest to trudniejsze niż Ci się wydaje. Po trzecie, w każdym wyznaniu jest stos "zabobonów", a fakt że tych Chrześcijańskich w ogóle nie rozumiesz, to już inna sprawa. Po czwarte - Jeśli wierzysz w istnienie Boga, jakie ma znaczenie do jakiej religii należysz? Wszędzie ten sam Bóg, zmieniają się tylko dogmaty, ewentualnie sposób modlitwy, czy pewne restrykcje odnośnie postępowania w życiu.

Ale jak mniemam żadnych dogmatów Chrześcijańskich nie znasz, nie wiesz co za Święto będziemy teraz obchodzić, czemu są trzy dni tego Święta i [bla, bla, bla] po prostu masz ochotę sobie zmienić wyznanie?



I nie bardzo rozumiem - skoro nic nikomu do tego jakiego jesteś wyznania - czemu mają zrozumieć że nie jesteś Chrześcijanką? W końcu zależy Ci na opinii innych, czy nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GothicLolita Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 105
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 11:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero 12 lat. xD Jeszcze mam czas się pofatygować z tym wypisaniem itp.
Obecne święta mnie nie interesują i to całe ich znaczenie..I nie myślcie, że dziś pójdę z moją familią do kościoła! O nie. xD Nie to, że "mam ochotę zmienić wyznanie".. Tylko ja przy nim nie zostanę! ; O W dupie mam bierzmowanie, bądź też inne ****** sakramenty.

Czemu mają zrozumieć, że nie jestem Chrześcijanką? Żeby dali mi święty spokój i wypisali z religii. xD Na opinii innych mi w sumie.. Hmmm. Nie zależy i nie bardzo mnie to interesuje.
Jestem jedną z tych 'bardziej znanych w szkole' więc jakoś nie mam się czym przejmować. *cwaniak2* Huh >D Jeżeli mnie próbujecie przekonać, żebym została przy chrześcijaństwie to ja Was uprzedzam - dajcie se spokój. xD

_________________
Mana < 3
DiX Love < 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13699513
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 11:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ja sobie daje spokoj z jakakolwiek dyskusja, dojrzej najpierw bo naprawde troche minie zanim zaczniesz pojmowac pewne fakty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GothicLolita Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 105
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 12:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okej. ; D Absolutnie się zgadzam. ; ) Ale wątpię, żebym coś zmieniła. Jestem inna niż te dziewczyny w moim wieku co słuchają Blog 27 czy Jonas Brothers, albo co gorsza - Miley Cyrus *czy jak to się pisze. xd*

_________________
Mana < 3
DiX Love < 3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13699513
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 12:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a co, one sa gorsze? jestes taka sama jak kazda inna 12 latka, po prostu daj sobie troche czasu z takimi decyzjami. zmiana wiary to niby taki wielki czyn i wielkie slowa, a powiedz tak naprawde, co sie zmieni w twoim zyciu? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 13:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lolita - Każda 12 latka myśli/mówi że jest inna niż inne 12 latki : )

A poza tym widzę że tu nie o kwestie wiary chodzi, tylko chodzenia na lekcję religii. W takim razie w 100%-ach popieram, niech Cię wypiszą, skoro nic z tego nie wynosisz to po co męczyć i nauczyciela, i Ciebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 15:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja jestem chrześcijanką, naprawdę wierzącą ^ ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
@siex Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 30 Sty 2009
Posty: 550
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 15:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie i dlaczego mamy się zmieniać ?!

_________________
Łap chwile, jakby Świat miał się jutro skończyć!
Kochaj życie <3
Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 11 Kwi, 2009 16:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że się nie zmienię. Po prostu nie wyobrazam sobie tego. Od dziecka chodziłam do kościoła, przy czym nie byłam wcale zmuszana.

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |