| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
o Polsce; z tematu o nietolerancji
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 09 Maj, 2009 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba nikt tutaj mnie tak nie bawi jak ty, ta twoja polska zalosnosc mmmm...
ok, nie mam nic do dodania
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 09 Maj, 2009 17:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hau hau?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
przystojny Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Maj 2009
Posty: 4
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale wy to jesteście jeb... kur zeby aż taki offtop to już samych siebie przeszliście, bym sie wypowideział na temat moich pogladów politeczynych ale nie zrobie tego bo bym pogębił offtopa. Pamiętając o czym mówiliśmy przypomne wam mówiliśmy o prolbemach z kolegami co wyzywają i wyśmiewają sie z więcej niż połowy forumowiczów ale czy to nie jest dziwne...??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 19:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przystojny napisał/a:
ale wy to jesteście jeb... kur zeby aż taki offtop to już samych siebie przeszliście, bym sie wypowideział na temat moich pogladów politeczynych ale nie zrobie tego bo bym pogębił offtopa. Pamiętając o czym mówiliśmy przypomne wam mówiliśmy o prolbemach z kolegami co wyzywają i wyśmiewają sie z więcej niż połowy forumowiczów ale czy to nie jest dziwne...??



Idiotom mówimy NIE.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 14 Maj, 2009 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ke?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 07:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurna, ja tutaj to zawsze zajrzę po zakończonej bitwie :/ ....
A to "nadaje" Tremere to są istne brednie... a z całego tematu najlepszy jest wskaźnik zamożności danego Państwa - "wiesz po czym poznaje jak zyja ludzie w danym kraju? po tym ile jest designerskich sklepow w stolicy."
Przynajmniej dowiedziałem się przez jakich ludzi Polska ma zszarpaną opinię w innych krajach - często odczuwałem to podczas wyjazdów za granicę, m.in: Izraelu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 20 Maj, 2009 12:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

smoczek - Gadanie że Polska ma zszarganą opinię to też konkretna brednia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 06:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri - wielu krajach słyszałem rożnych rzeczy o tym jaka według nich jest Polska. Mamy nawet kiepską opinię w Wielkiej Brytanii ponieważ (jak słyszałem do mojej kuzynki która tam pracuje) nasi rodacy którzy przyjechali jako pierwsi nie byli zbytnio wykształceni i w rozmowach z Anglikami wykazywali się głupotą. Teraz to wszystko się powoli odkuwa... bo coraz więcej Polaków jest tam na wysokich stanowiskach....
Zresztą sami Anglikanie też nie są zbytnio wykształceni... u nich obowiązkowa jest Szkoła Podstawowa oraz zawodówka(liceum)... a w sumie można powiedzieć że to są Gimnazja... bo u nich szkoły ponadgimnazjalne również są.

------
Zresztą podałem tylko pięć przypadków w krajach kiedy słyszałem złe zdanie o nas... Polakach. W wielu innych krajach, takich jak nawet Niemcy, Rosja, Francja czy Włochy mamy bardzo dobrą opinię.

Tak teraz się zastanawiam, zobaczcie ile ja miejsc zwiedziłem podczas tego kiedy mnie tu nie było... Trochę zawaliłem przez to szkołę, ale nic... jakoś daje rade.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 10:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smoczek, a u nas jest inaczej? Wink


Obowiązkowa jest nauka do 18 roku życia, w tym masz obowiązek podstawówki i gimnazjum. Czyli możesz do liceum nawet nie dojść Wink Tylko trzeba być strasznym kretynem, aby nie skończyć szkoły średniej, prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

smoczek250 napisał/a:
Kurna, ja tutaj to zawsze zajrzę po zakończonej bitwie :/ ....
A to "nadaje" Tremere to są istne brednie... a z całego tematu najlepszy jest wskaźnik zamożności danego Państwa - "wiesz po czym poznaje jak zyja ludzie w danym kraju? po tym ile jest designerskich sklepow w stolicy."
Przynajmniej dowiedziałem się przez jakich ludzi Polska ma zszarpaną opinię w innych krajach - często odczuwałem to podczas wyjazdów za granicę, m.in: Izraelu.

no popatrz, urodzilam sie w Izraelu gdzie zylam 11 lat i moge przysiac ze kazdy izraelczyk ma takie zdanie o polakach. :) a ja bylam naiwna i wierzylam matce ze POLSKA TO TAKIE FAJNE MIEJSCE!
swoja droga po co sie pchasz do izraela, siedz w swojej polsce. izrael to ZIEMIA OBIECANA, nie dla was.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 14:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla was zadna, dla nas ma duze znaczenie. ja nie potepiam was za to ze zabraliscie niemcom ziemie i wy nie potepiajcie nas za to ze domagamy sie czegos co bylo nasze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 14:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Okeeej, no to Polska zajęła tzw. ziemie odzyskane bo Trygław obiecał nam Pomorze, a Perun resztę. Dla Ciebie to nie ma żadnego znaczenia, ale dla mnie kolosalne Mr. Green

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, wiec nie bagatelizuj sytuacji izraela w kontekscie ziemi obiecanej. nie mieszkales tam, nie mieszkasz i nie bedziesz mieszkal, dobrze ze masz zdanie w tej sprawie ale na tym konczy sie twoja rola.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 19:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
nie mieszkales tam, nie mieszkasz i nie bedziesz mieszkal

Skąd to wiesz? Prorok?
Tremere, wkurzają mnie tacy ludzie jak ty. Tą twoją "ziemię obiecaną nie dla nas" sobie wsadź. Jeśli wiesz przynajmniej gdzie Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mózg Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 35
PostWysłany: Czw 21 Maj, 2009 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ze względu na przedłużający się off-top wnoszę o zamknięcie wątku. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |