| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
jak wygląda wasz pokój
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 10 Cze, 2009 21:13   jak wygląda wasz pokój

pochwalcie się jak wyglądają wasze pokoje ....może jego wyposażenie jest związane z waszymi pasjami...

u mnie w pokoju są takie ciemno zielone ściany z wzorem w liście z taką jaśniejszą farbą....Na ścianach wiszą moje niektóre fotografie oprawione w ramki...taki fioletowy rozkładany fotel ...zielony dywan na podłodze z paneli biurko pod ściana a nad nia regały z książkami ...duża fioletowa szafa i taka półka połaczona z szafeczka a na niej różne rzeczy...kąplet pędzli farby do szkła aparat i statyw kilka pudełeczek w krórych trzymam gumki do włosów wisiorki....na ścianie wisi tablica korkowa...na tej półeczce stoi jeszcze małe drzewko bonzai ...moje ulubione fioletowe zasłony wiszą obecnie na oknach ....no i malutki fioletowy stoliczek w kącie
Przejdź na dół
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 10 Cze, 2009 22:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pokój jest koloru jasnego pomarańczowego przeplatane farbą pochlapane koloru ciemnego pomarańczowego na dłużej ścianie jest meblościanka na ktorym znajdują się książki oraz różne figurki z kurzem po przeciwnej stronie meblościanki znajduje się ściana spadowa a więc tam mam dluuugą kanapę pełniąca funkcję łóżka i do [cenzura] Po jednej ścianie mam okno z balkonem oraz darta.A po przeciwnej stronie mam biurka jedno do kompa a drugie do uczenia się Razz Nad biurkiem wiszą bronie okresu Tadeusza Kościuszki a więc bronie które znajdowały się na polu na której odbyła sie bitwa pod Racławicami czy jakoś tak tylko brakuje mi nabojów a tak pokój niewysprzątany i zakurzony z wyjątkiem klawiatury Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 10 Cze, 2009 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na razie niestety nie jest to pokój/mieszkanie urządzane przeze mnie. Więc nie wszystko jest idealnie.. Beżowe ściany, brązowe meble, brązowo/zielone łóżko, rowerek, wciśnięty mimo braku miejsca i biała <niestety> ogromna szafa ;p

Mój pokój.. ten naprawdę mój był różowy. Miał być liliowy, wyszedł różowy. Było optymistycznie, wesoło. Po błękitnych ścianach miałam ochotę na coś bardziej wesołego. A potem nie widziałam już sensu zmian wiedząc, że i tak zaraz zmienię miejsce zamieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Czw 11 Cze, 2009 20:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój pokój pomalowany jest na różowo i fioletowo, dokładnie Niewinny róż przeplatany z Malinowym krzewem ;D Ten ostatni jednak z nazwą nie synchronizuje się, bo wbrew pozorom, to naprawdę jasny fiolet. W kącie stoi duża szafa narożna, obok niej komódka, a za nią meblościanka z książkami etc. dalej biurko i tablica korkowa. Potem znów szafa, która tak naprawdę zasłania dwa duże bale podpierające spadek dachu. W planie jest przeróbka tych kolumienek, aby miały jakiś wygląd. Przynajmniej będę mogła pozbyć się szafy, która i tak stoi pusta. Łóżko. To w zasadzie rozkładana wersalka, która wbrew pozorom jest baardzo wygodna. No iszafeczka nocna. Ogólnie na ścianach wiszą jakieś dodatki: obraz w czterech częściach nad łóżkiem, lustro, takie naklejane na ścianę wielkie naklejki, w tym przypadku gałąź magnolii. Na podłodze z paneli, leży kolorowy dywan.
Się rozpisałam. ;d

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anita Płeć:Kobieta

Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 6
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mój pokój jest zielony jak groszek. Niestety dziele go ze starszą siostrą. Mam w nim szafę na całą ścianę, w której siedzi mnóstwo pająków.. fuu. Mam również półkę na książki, ale zamiast książek stoją tam figurki porcelanowe. Meble są ciemnobrązowe, większość rzeczy, które się tam znajdują należą do siostry. Lubię ten pokój, ale jak siostra się wyprowadzi to będzie jeszcze lepszy. Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 17:02   

A nie lepiej wystawiać tutaj zdjęcia pokoi?

Mój jest niebieski, w plakaty P.Liona i Ulicy sezamkowej. Pod statywem do DX7(70-80cm) jest wzmacniacz do gitary (zmodulowany na syntezator, fajny fuzz Wink) i suboofer. Na półkach są 2 głośniki. Jest łóżko piętrowe połączone z szafą i moim "centrum", czyli komputerem. Do niego dokupiłem 5 rozdzielaczy USB, bo mam tyle urządzeń że do skromnych 4 portów po prostu nie wejdą. Stary monitor, bezprzewodowe słuchawki i nadajnik, 2 mikrofony, półka na książki (do szkoły także) i lustro. I okno, i wieża, i klatka ze szczurem na monitorze. W sumie burdel.
Powrót do góry
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 19:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy, rzeczywiście chcieć wyobrazić sobie Twój pokój to trochę trudno. ;d
Zielony groszek, jaki ma w pokoju Anita, ja mam w kuchni. ;D
A z tymi zdjęciami dobry pomysł, ale lepiej najpierw sprobować swoimi słowami opisać, żeby zobaczyć jak to komu się wyobrazi. ^

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 19:44   

Zapomniałem tylko dodać, że mam jeszcze jedno rzucające się w oczy w moim pokoju - leżącą pod statywem (ale na wzmacniaczach) niewinną Amigę 2000 (czasem podłączam ją pod midi syntezatora i na niej sekwencuje jakieś bity).

[ Dodano: Sob 20 Cze, 2009 18:45 ]
http://jexus.id.uw.edu.pl/wcologarb/WCOG_Squirt_The_Daisies.mp3

JUŻ WAKACJE!!!
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 20 Cze, 2009 23:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja w wakacje planuje male zmiany. M. in. żaluzje czy tam rolety, nie wiem czym się różnią nigdy. A generalnie nic nadzwyczjnego. Łóżko, duża szafa której nie lubię, stolik, pianino, czarny dywan, dużo niebieskiego koloru i zaczynam włączać powoli kolor zielony - mam już lampkę w tym kolorze Razz Teraz wzielam sie za sprzatanie, i zawsze jak to robie, dochodze do wniosku, ze cos mi sie w tym pokoju nie podoba, ale nie wiem co Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 01:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja, też zaczynam włączać zieleń tylko, że do odcieni rożu i fioletu. Muszę przyznać, że nie wygląda źle. ;D Mieć w domu pianino lub fortepian jak w moim przypadku to naprawdę coś. Uwielbiam je. Wink

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 01:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tyle ze moje jest rozstrojone ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 14:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:

JUŻ WAKACJE!!!



ta..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetLily Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 655
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To trzeba nastroić. xP Co pół roku przyjeżdża do fortepianu stroiciel i nakręca oraz napręża struny. ;d Koszt jest jakiś, ale warto. A jakiego koloru jest Twoje pianino?. ;D

_________________
and so the lion fell in love with the lamb.. what a stupid lamb... what a sick, masochistic lion...

Twilight ;*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 21 Cze, 2009 18:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ono ma już swoje lata, więc myślę że musiałby przyjeżdżać co miesiąc albo trzeba by powymeniać to czy tamto i dokonać małych napraw generalnie. A jak zrobię generalny porządek to sama je nastroję, zobaczymy ile wytrzyma Smile a kolor ma brązowy jak każde piano ;p

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Cze, 2009 16:40   

a ja mam nową zabawkę...statyw do aparatu teraz zbieram kaske na nowy lepszy aparat
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |