| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Tak zwane.. fallen in love?
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 21:13   Tak zwane.. fallen in love?

Nie wiem nigdy, jak zacząć tematy, więc zacznę od przerwy wykonanej enterem.

Podoba mi się pewien chłopak z mojej klasy. Na gg naprawdę świetnie nam się gada. Bardzo chciałabym mu powiedzieć, co czuję, ale no... problem jest taki, że:
1) Wiem, która dziewczyna mu się podoba... Powiedział mi.
2) Wiem, że z tą dziewczyną nie mam co konkurować (jeśli chodzi o wygląd i poziom jak jest lubiana)
3) Jestem bardzo nieśmiała...

Boję się, że się wygłupię. Nie wiem, jak mu to powiedzieć, jak z nim porozmawiać, po prostu... nic nie wiem :< .

Doradzcie mi... co ja mam zrobić? Sad
Przejdź na dół
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uj trudno...moje prawie wszystkie "AMORE" się tak zaczynają i kończą się niedobrze...

MÓW ... NIE MARTW SIĘ BO PÓŹNIEJ WSZYSTKO MOŻESZ STRACIĆ!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 13 Cze, 2009 23:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co mówić : )? Toż chodzi o to, żeby zachęcić chłopaka do działania. Nie ma że nie możesz z inną konkurować, bo wbrew pozorom nie tylko uroda się liczy. Umów się z nim, po co od razu tak z grubej rury "Wiesz co? Fajnie nam się rozmawia, ale Kocham Cię. Ty mnie nie? Spoko, nic się nie stało...". Toż skazujesz się na przegraną z miejsca.

"zachęć mnie urodą, zatrzymaj rozmową" Jest takie powiedzonko - niby tyczy się mężczyzn, ale chyba do kobiet też to można odnieść. Rozmawia z Tobą, więc spróbuj zacząć się z nim spotykać. Mamy prawie lato, pogoda w miarę - w XXI wieku na spacery się nie chodzi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 14 Cze, 2009 11:04   

Dzięki za pomoc, ale wszystko sobie przemyślałam w nocy, i pomyślałam, co na to by rodzice powiedzieli Confused A zwłaszcza mama- nie rozmawiam z nią na takie tematy że jakiś chłopak mi się podoba, ba, nie rozmawiam z nią nawet o dojrzewaniu nawet w najmniejszym stopniu. Dlatego, postanowiłam, że mam jeszcze czas, będę w gimnazjum- pomyślimy. To po prostu za szybko, jak nie mogę normalnie z mamą porozmawiać o chłopakach, to trzeba poczekać, aż będę starsza. Ale, dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Pon 15 Cze, 2009 16:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo nigdy nie mówię nic rodzicom po co się będą tylko wtrącali...
"Mamusiu a mi się podoba taki jedny chłopiec wiesz... jest on bardzo fajny i ładny. Kocham go! Smile" O lol....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Maziak Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 24 Maj 2009
Posty: 142
PostWysłany: Pon 15 Cze, 2009 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co mama ma wiedzieć. Wychodzisz na dwór i spotykasz się z chłopakiem biggrin

_________________
"Dokąd tak biegniesz? Przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz."

"So if you love me let me go"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 22:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie czekaj do gimnazjum, warto za młodu nałapać jakichkolwiek doświadczeń, żebyś potem mogła wyciągać z tego wnioski i tworzyć dojrzałe związki. Tzn. nie kieruj się jakąś opinią że jesteś za młoda, chyba że sama stwierdzasz że nie chcesz, to co innego. A rodzicom czasem lepiej nie mówić, będą się z Ciebie śmiać na pewno:P chyba że chcesz ich przyzwyczajać powoli.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie myśl Riaga że życie jest takie jak w filmie "Hannah Montana" że gadasz z ojcem o czym chcesz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
trej5947424 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 19
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niemam do tego smykałki ale się odważyłem i tak na imprezie zazwyczaj taka nienajpiekniejsza ale nałorzyła super ubranie umalowała się i wogule to niemogłem sie powstszymaci podszedłem tak pszyjazini poszedłem donij wiecej nisz pszyjazini asz wreszcie bum miłosci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 09 Gru, 2009 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tszeba bylo hodzidz po żkole zamiazd na dyzkoteki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |