| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka pytań
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 22 Cze, 2009 19:00   Kilka pytań

Od dawna intrygują mnie te pytania:

1) Czy jak jakaś dziewczyna jescze nie miała okresu, to czy podczas stosunku może zajść w ciążę?
2) Czy kobiety bezpłodne mają miesiączkę?
3) Na czym polega dokładnie bezpłodność?

Proszę o odpowiedzi, bo na google się obraziłam ^ ^) .
Przejdź na dół
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pon 22 Cze, 2009 20:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1) hm... wydaje mi się, że może, ponieważ jajniki mogą już pracować... ale nie wiem...
2) chyba nie ; )
3) Bezpłodność to trwała niezdolność do zostania rodzicami. Kobieta jest na pewno bezpłodna, kiedy nie ma macicy i/lub jajników albo już przestała jajeczkować. Mężczyźni stają się bezpłodni, gdy np. wskutek wypadku czy operacji tracą oba jądra. Zdarza się też, że jądro wygląda normalnie, ale nie produkuje plemników. Bezpłodność mężczyzn może być także efektem źle przeprowadzonej operacji przepukliny, w czasie której uszkodzono nasieniowody, albo choroby zakaźnej, np. świnki z zapaleniem jąder, na którą mężczyzna zachorował w wieku dojrzewania lub jako dorosły.

; DD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 22 Cze, 2009 22:38   Re: Kilka pytań Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Od dawna intrygują mnie te pytania:

1) Czy jak jakaś dziewczyna jescze nie miała okresu, to czy podczas stosunku może zajść w ciążę?
2) Czy kobiety bezpłodne mają miesiączkę?
3) Na czym polega dokładnie bezpłodność?

Proszę o odpowiedzi, bo na google się obraziłam ^ ^) .


1. Tak, bo możesz trafić na ten czas kiedy już dochodzi do owulacji a dopiero po jakimś czasie (np. po miesiącu) będziez miała okres. Ale szczerze - małe prawdopodobieństwo. Jednak to nie zwalnia Cię z niezabezpieczania się Smile

2. Tak, mogą mieć. Czasem nawet na początku nie dochodzi do owulacji a można mieć okres, tak jak i generalnie może wszystko wyglądać okej, a o bezpłodności dowiadujesz się w momencie starań o dzieciaka.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 25 Cze, 2009 22:24   Re: Kilka pytań

Akacja12 napisał/a:



1. Tak, bo możesz trafić na ten czas kiedy już dochodzi do owulacji a dopiero po jakimś czasie (np. po miesiącu) będziez miała okres. Ale szczerze - małe prawdopodobieństwo. Jednak to nie zwalnia Cię z niezabezpieczania się Smile



Eh, ehhhuh <krztusi się i spada z krzesła> <podnosi się>

Ty, myślisz... że ja?! Ja... nie! Ja mam dopiero 13 lat! Uh. Takie podejrzenia o mnie to dopiero po dwudziestce ;p
Ehm, ale dziękuję wam za pomoc =) Wam obydwu ; )
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 02:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po 20? taktaktak a ja mialam do slubu i zakrywalam nawet wlosy ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Nie znasz ŻADNEJ kobiety która ma ponad 20 lat i jest dziewicą? Ja znam. Znam nawet mężczyzn.

I nie widzę w tym nic dziwnego, tylko wszyscy wkoło udają że się dziwią.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no mam kilka znajomych z izraela ale to sa dosc konserwatywne dziewczyny z ortodoksyjnych rodzin, a w polsce.. hmmm, nie. wszyscy 20+ maja pierwszy raz dawno za soba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Znam nawet mężczyzn.

Nawet ? To dlaczego zawsze spotykam się z sytuacją że to ON właśnie nie chce, a ona namawia bądź jest jej z tym źle że brak seksu ? Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 23:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

co ty? Razz ja wlasnie spotkalam sie z przypadkami gdzie laska sypiala ze swoim chlopakiem po to zeby go po prostu zadowolic fizycznie i zeby jej czasem nie rzucil biggrin no ale w sumie wszystko zalezy od temperamentu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sob 27 Cze, 2009 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi o to.. Ale w wieku 13 lat ma się troszkę inne wyobrażenia.. skąd wiesz co będzie za 2/3 lata?



Ja miałam koleżankę, która w tym wieku wiedziała, że będzie zakonnicą.. Jest w moim wieku, ma kilkuletnią córeczkę..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 27 Cze, 2009 17:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta - widać obracamy się w całkowicie innym towarzystwie : ) W moich oczach to zawsze On jest dziką świnią gwałcącą wszystko co na drzewo nie ucieka, a Ona biedną, cnotliwą niewiastą : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 27 Cze, 2009 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

... która nie ma potrzeb i własnej seksualności, ehh smutna musi być Twa dziewk Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 28 Cze, 2009 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak tak.. i ona każda marzy, aby zachować cnotę aż do ślubu i gdyby nie niebezpieczeństwo czyhające ze strony wstrętnych mężczyzn wszystkie kobiety byłyby porządne itd? biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 28 Cze, 2009 12:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jasne ze tak, zawsze wina lezy po stronie facetow! Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 28 Cze, 2009 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Nie powiedziałem że nie ma potrzeb i własnej seksualności, ale na myśli miałem pewną grę pozorów (o której na łamach tego forum wspominam chyba po raz setny) która powinna, a przynajmniej moim zdaniem powinna, toczyć się między partnerami.

Ona prosząca mnie o pieszczoty? Nigdy w życiu. Jednak przeganiająca kiedy nie ma ochoty i przyjmująca je gdy ma - to rozumiem, tak to moim zdaniem powinno wyglądać.

I nie powiem że ciężko znaleźć takie kobiety, bo Ja naprawdę rzadko spotykam inne : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |