| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem ze snem
Autor Wiadomość
SO Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 13
PostWysłany: Nie 20 Sty, 2008 20:09   Problem ze snem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam , otóż mam jak dla mnie nie typowy problem ze snem. Moja rodzina bez problemu usypia za raz po położeniu się spać a ja nie Exclamation Zazwyczaj kładę się spać bo jestem zmęczony o 22.00 ale jak już się położę to nie czuję zmęczenia i usypiam dopiero o 2 lub 3 w nocy Exclamation Prawie od dzieciństwa tak późno usypiałem , właściwie nie wiem co robić i mi ten problem bardzo przeszkadza. Chodzę do 3 klasy gimnazjum i później chciałbym chodzić do szkoły poza miastem , gdzie rano musiał bym wstawać o 5 rano ( i bym miał tylko 3 godz snu ? ) Prosze o jakieś rady.

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 20 Sty, 2008 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może gdybyś się zmęczył w ciągu dnia, to byłoby łatwiej ? Spróbuj np. pobiegać wieczorem. Albo wypij mleko, w którym jest wapń działający uspokajająco. Ewentualnie możesz iść do lekarza, ale jak będziesz musiał wstawać o 5, to Twój organizm będzie zmęczony, i raczej zrozumie że powinien wcześniej zasnąć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 20 Sty, 2008 22:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przesłanek na temat "co Ci może dolegać" jest ogrom. Jeśli nie wyolbrzymiasz mówiąc że leżysz w łóżku przez 5 godzin zanim zaśniesz, to powinieneś po prostu udać się do lekarza. Tak naprawdę nie wiem jak Ty w ogóle z tym możesz żyć. Osobiście potrzebuję około pół godzinki "przeleżenia" żeby zasnąć i i tak wkurza mnie to niepomiernie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 20 Sty, 2008 22:50   

Kup sobie te tabletki co reklamowali w telewizji... No ta melatonina...... heeh
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pon 21 Sty, 2008 13:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak nie mogę zasnąć piję melisę, zazwyczaj pomaga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 21 Sty, 2008 15:15   

Albo nalej się tak, aż Ci będzie słabo.
Powrót do góry
SO Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Kwi 2007
Posty: 13
PostWysłany: Pon 21 Sty, 2008 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Męczenie przed snem mi nie pomaga bo jeszcze bardziej mnie pobudza , kiedyś kupiłem sobie w aptece bez recepty proszki ułatwiające sen , ale to nic mi nie pomogło , ja nawet jak jestem w stanie nie trzeźwym trudno mi usnąć Confused Do lekarza udać się do pediatry Question czy do jakiegoś innego specjalisty ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 22 Sty, 2008 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Idź do rodzinnego i poproś o skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Tak jest najłatwiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 22 Sty, 2008 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze, odradzam wszystkich państwowych lekarzy, idź prywatnie, to ktoś Ci pomoże, a nie lekarz, po 2 miesiącach czekania na wizytę przepisze Ci pierwszy lepszy lek, który możesz kupić bez recepty, niezadając nawet wystarczającej liczby pytań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 23 Sty, 2008 06:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Przesadzasz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sro 23 Sty, 2008 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, ja mam podobnie, tylko inne objawy. Ja nie może iść wcześniej spać bo budzę sie w nocy. Kładę sie zazwyczaj spać o 23:00 i zasypiam o północy. A o 7:00 już wstaje. 7 godzin snu?! To za mało. Np. w sobote lub niedziele to śpię do 10:00. Co daje mi 12 godzin snu. Człowiek ( w moim młodym wieku) który dorasta powinien spać minimum 9 godzin.
A co do ciebie. To nie wiem jak ty tak możesz. Ja wszystko odsypiam w soboty i niedziele. Ale czasami zdarza mi sie że na pierwszej lekcji zasypiam. Ale to tylko na przyrodzie bo tam są takie nudy. Ja na twoim miejscu poszedł bym do lekarza. Aczkolwiek sądzę że twój organizm sie do tego przyzwyczaił u musisz go stopniowo przywracać do "właściwej" formy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 23 Sty, 2008 19:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po czekaniu na dermatologa ponad miesiąc, facet zadał mi 2 pytania. Przepisał tabletki, które mogłam sobie równie dobrze kupić i bez wizyty u niego. A to i tak mało ważny przypadek, mój dziadek np. teraz potrzebował operacji, a lekarz.. 2 umówione wizyty, ani razu go nie przyjął, bo kasa nie podpisała umowy, a drugim razem lekarz musiał wyjść. Po trzech miesiącach nawet nie miał za sobą zwykłej rozmowy ze specjalistą, nie mówiąc o chirurgu i operacjach. A.. wylądowałam kiedyś w szpitalu, jak strajkowali.. Tych wszystkich kretynów powinni pozwalniać, albo niech pracują za tyle co dostają, bo to i tak za dużo, albo niech idą zamiatać w Anglii.. specjaliści się znajdą, jak nie u nas to ze wschodu.

Dodam, że idąc prywatnie zrobiłam sobie badanie, dowiedziałam się w czym tkwi problem, dostałam dobrane leki itd..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miodek0071 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 65
PostWysłany: Sob 02 Lut, 2008 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lekarz panstwowi to tragedia xD
A co do snu:
1. Za dużo wrażeń w ciągu dnia, po prostu może "nieświadomie" "przeżywasz" jeszcze raz ten sam dzień
2. Muzyka i tu mogą byc 2 sposoby... Bo przy słuchaniu muzyki człowiek jakieś tam enzymy wydziela, nie wiem dokładnie nie jestm lekarzem, czyli muzyka także może Cię pobudzac, ale może Cię też usypiac... ja też mam troche problemy ze snem..Co wtedy robie? MP4 w uszy, jakaś muza co lubie, tylko tak troche ciszej... po 15min musisz już "walczyc" ze snem biggrin wtedy wyłączasz muze i śpisz xD zzzZZZzzz

No to tyle z mojej strony Smile

_________________
†Miodek†
- N00bKilleR -
˘76'ers˘
::SaMoTniK::
------
All Rights Reserved®©™
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Surykatka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 23 Maj 2009
Posty: 31
PostWysłany: Pon 29 Cze, 2009 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam taki problem, ale rodzice poszli do lekarza i ona mi dała taki syrop z melisą. Mi pomaga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 29 Cze, 2009 11:45   

NIE ODKOPUJ TEMATÓW ! to było bardzo dawno temu. Patrz na daty nad postami, on już sobie poradził.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |