| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Na kolonie
Autor Wiadomość
kikamcia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Mar 2008
Posty: 15
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 25 Cze, 2009 22:28   Na kolonie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć! Nie wiem czemu tu dałam ten post ale kit z tym...
Więc w sobotę 27.06.09 jadę na kolonię na 2tyg pierwszy raz i nie wiem co mam wziaść znaczy już coż tam mam kupione itp... Ale najbardziej boję się samotności... Bo jadę pierwszy raz a, i mam 11lat Smile To co bym mogła jeszcze wiaść?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10084714
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 16:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A dokąd wyjeżdżasz ? Góry, morze...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 21:24   

najpierw napisz na jakie kolonie jedziesz...czy jest to obóz harcerski,jeździecki, językowy czy zwyczajne kolonie...opcji jest bardzo dużo...na harcerski weżmiesz inne żeczy niż na zwykłe kolonie na przykład menażke,niezbędnik....ale dobra napisze co jest potrzebne na wszytkich koloniach
-zapas bluzek na 2 tygodnie to tak około 10
-minimum 2 swetry
-dres ( pisze to z własnego doświadczenia ,nikt nie bedzie kazał ci w nim chodzić ale na jakieś zajęcia terenowe ...czy na gimnastykę to jest coś niezbędnego )
-kurtkę z kapturem która nie przemaka
-strój do pływania ( ale to zależy od tego gdzie jedziesz )
-WYGODNE ,SPORTOWE i SPRAWDZONE buty najlepiej 2 pary do tego mogą byc jakieś na dyskotekę jeśli takowa ma być....
-minimum 2 pary długich spodni +2 pary krótkich +rybaczki ( a kto wie czy się nie wybrudzisz ,wypadki chodzą po ludziach Very Happy )
-bieliznę
-coś na komary i krem do opalania z filtrem 15-30 ( zalezy od kolory skóry i tego jak się opalasz jeśli na czerwono to musisz mieć ten z większym filtrem...a i w górach tez można się opalic a nawet spalić)
-KOMÓRKĘ ALBO KARTĘ DO BUDKI TELEFONICZNEJ ( bo wież mi napewno najdzie cie ochota zadzwonić do rodziców)
- 2 reczniki,bieliznę
ŻECZY PRZYDATNE W NUDNE DNI I WIECOZRY:
-weś sobie jakąs dobra gruba książkę i karty do gry albo bierki albo jaką małą gre planszową żeby pograć z innymi ( jeśli pada deszcz totylko to podrzymuje przed śmiercią z nudów Very Happy)
-weź sobie jakis zeszyt na zapisywanie telefonów numerów gg naowych znajmoych i co s do pisania oraz kredki albo flamastry lub cienkopisy

a co do samotności ...jak możesz być samotna jak w okół ciebie będzie 50-100 osób w twoim wieku...na pewno znajdzie się między nimi ktoś kto cię polubi ....i co do tego ma to że jedziesz pierwszy raz ....jakbyś napisała jakie dokładnie to sa kolonie i gdzie ( w górach nad jeziorem, w lesie ,nad morzem, to napisała bym czego można się spodziewać

JAKBY CO TO NAPISZ TU ALBO NA PW ...NAPEWNO ODPOWIEM

[ Dodano: Pią 26 Cze, 2009 20:27 ]
W ogóle jeęli ktos jedzie pierwszy raz i nie wiem jak jest na obozie to niech pisze a na pewno odpowie no może niech igraniczy sie do 1 lipca bo w tedy jade na obóz harcerski do Pobierowa i nie ma mnie przez 2 tygodnie
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 26 Cze, 2009 23:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka napisał/a:
a co do samotności ...jak możesz być samotna jak w okół ciebie będzie 50-100 osób w twoim wieku...

No nie byłabym tego taka pewna że się nie da Smile

Ja tam mam złe wspomnienia z kolonii, zawsze trafiałam na ludzi wrednych i fałszywych Smile
Jak nie wiesz co wziąć, wyobraź sobie Twój zwykły dzień, a potem jeszcze spacery w lesie, czy tam w górach i co byś dołożyła więcej. Pewnie czegos zapomnisz, ale da się przeżyć zwykle.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Władysław66
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 01 Lip, 2009 12:50   

No właśnie może być tak, że jak tam już będziesz to nikt ci się niespodoba, albo np. to ciebie nikt nie polubi bo np. będziesz miała inne zainteresowania niż ten ktoś. I trzeba też patrzeć na to że tam możesz nikogo nie znać i będziesz się wstydziła !!!!!!
A jak tam z kiblem, bo to różnie bywa !!! Możesz mieć naprzykład niechęć do załatwiania potrzeb filzjologicznych (to znaczy kupa i sikanie !!!!!!!!!!!!)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |