| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
'Moda na Michaela'
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 17:04   'Moda na Michaela'

Po przeprowadzonych dogłębnie analizach (no ba) wyraźnie widać, że po śmierci Michaela Jacksona stał się on rodzajem mody wśród młodzieży- z iloma osobami nie rozmawiam, to każda opłakuje jego śmierć. Uważam, że to obraza dla osób, które naprawdę go słuchają/słuchały- ja lubiłam jego muzykę od kiedy w radiu poleciała jego piosenka 'Billie Jean' gdy miałam 10 lat. Teraz mam 13 i cały czas podsłuchuję jego twórczości na youtubie. Dlatego wkurzyłam się, kiedy wczoraj na vt mój kolega powiedział "Ha, Riaga, a wiesz, że teraz jest moda na Jacksona?". -.-

A wy co myślicie o zachowaniu osób podlegających tej oto modzie? Nie mówiąc o osobach, które naprawdę go słuchają.

A tak przy okazji, jest na tym forum ktoś, kto słucha MJ? Jeśli tak, to piszcie od razu, jakie są wasze ulubione piosenki. Ja najbardziej lubię Dirty Dianę.
Przejdź na dół
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://naszaklasa.blox.pl/resource/02706094.jpg

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 19:08   

Kurde. To jest dziwne - Riaga ma rację. Dodam tylko, że przed śmiercią to wszyscy na niego jechali bezpodstawnie, a niedawno viva miała 2 dni (może więcej, nawet był godzinny blok z jego utworami) banner z napisem "Michael, będziemy tęsknić". Ludzi docenia się dopiero po śmierci? A, jak zobaczyłem w tym bloku Thriller wraz z moją siostrą (która od 1994 była jego fanką) spodobało mi się to. A, i :
http://www.youtube.com/watch?v=AOE0c2A7pN4

skomplikowanie negatywnej recenzji tego pokemona mnie zabiło ;].
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
http://naszaklasa.blox.pl/resource/02706094.jpg



Total klapa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 20:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I jeszcze piosenka
http://www.youtube.com/v/aPUrrzkWtyw

Radzę nie patrzeć na polskie napisy - "uwieżyć" Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek pozamiatał konkretnie, co tu dużo gadać : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 21:38   

Mi brak słów :].
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 22:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
I jeszcze piosenka
http://www.youtube.com/v/aPUrrzkWtyw

Radzę nie patrzeć na polskie napisy - "uwieżyć" Rolling Eyes



Taka prawda....[*]

Gdy on chorował ciężko albo coś mu się działo to wszystkie media były cicho ledwie jedna gazeta coś napisze o nim.

A jak umarł to przez dobe mowili że go kochali że był bogiem (czasem królem) popu cały świat go kocha i opłakuje telewizja/gazety/radio/internet wszystko wypaplali bo walczyli o konkurencje kto będzie miał więcej widzów/czytelników/słuchaczy/wzrokowców


Nawet pisało w internecie że google wikipedia i wiele stron musiało na dobe wyłączyć frazę"Michael jackon" bo były przeciążone

Zaraz umrze doda i też będą takie efekty....EHhhhHh...Donek sie popłacze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 23:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Simon - Porównanie Jacksona do Dody było jednak syćko nietrafne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 05 Lip, 2009 23:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo niektórzy w ramach walki z modą pro-Majkel ślepo idą za inną modą - anty-Majkel :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 06 Lip, 2009 04:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac mnie jakos szczegolnie jego smierc ine wstrzasnela bo nigdy nie bylam fanka jego muzyki. szkoda czlowieka ale teraz kazdy sie lituje a jeszcze kilka tygodni temu na stronach plotkarskich jechali ze jest taki sraki i nosi damskie ciuchy.
zreszta to samo bylo jak zmarl papiez katolicki ,wszyscy moi znajomi zaloba 2000, wszyscy nagle nawroceni, dobrzy ludzie i katolicy, smiac mi sie chcialo jak omg. moje kolezanki nosily jakies gowna na rekach typu POKOLENIE PAPIEZA czy cos w ten desen..... kicz i tandeta no aloe w modzie bylo byc katolikiem. zalosne, tymbardziej ze nie minely 2 miesiace i wszystko wrocilo po dawnemu
przepraszam za ewentulane bledy, poczulam mocna potrzebe odpisania a niekoniecznie jestem trzewa Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 06 Lip, 2009 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Simon - Porównanie Jacksona do Dody było jednak syćko nietrafne.



Ja tak w przenośni powiedziałem:)


Mnie ta śmierć nie wstrząsneła mnie ale podziwiałem jego teledyski

Mi się wydaje że Michael Jaskcon znajdzie miejsce w muzyce koło Elvisa Persleya


Może napisałem źle nazwiska ale szybko pisałem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 06 Lip, 2009 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Trzeźwa czy nie, przynajmniej mądrze prawisz : ) Nie da się nie zgodzić, szczególnie w kwestii papieża, o którym media i generalnie wszystko dookoła przypomina nam co roku. Aż się odechciewa : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |