| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Wolny czas z rodziną?
Autor Wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 23:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Tremere - Z czyjej winy rozpadła się rodzinka?



Nie rozumiesz co ona napisała że jej rodzice przez przypadek spłodzili ją i odtąd nie są już razem

Chyba że źle zrozumiałem ;/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 10 Lip, 2009 23:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no dobrze :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 11 Lip, 2009 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Ach, no to zrozumiałe : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Sob 11 Lip, 2009 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

teraz tak.....ale ja bym walczyła o chociaż jeden obiadek z mamą, albo tatą Smile

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 11 Lip, 2009 22:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no w izraelu jestem kilka razy w roku wiec akurat bardzo lubie rodzine od strony ojca, z matka mam teraz gorszy kontakt niz kiedys. ale jak sie widzimy to jasne ze spedzamy czas razem, ale to jednak co innego niz rodzinna niedziela :] dlatego jezeli kiedys bede miala rodzine (w co watpie) to raczej chcialabym im dac to czego nie mialam biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Nie 12 Lip, 2009 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też mam taki zamiar Smile ale jeszcze mi brakuje do tego pare lat xD

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Pon 13 Lip, 2009 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma zawsze się z tego śmieje (choć pewnie nie jest jej do śmiechu), ale jej ojciec wyszedł kilka lat temu "do kiosku po papierosy" i do tej pory nie wrócił. Tremere, a ja ci trochę zazdroszczę tej samodzielności i podróżowania. I fajnie, że masz i ojca i matkę. Choć osobno, to jednak są Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamila8 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 10 Wrz 2009
Posty: 1
PostWysłany: Wto 20 Paź, 2009 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czasami tak bywa. U mnie w rodzinie tez nie było wesoło ale teraz sama jestem mama i razem z mezem staramy sie cały nasz wolny czas poswiecac naszej coreczce.
Wszystko robimy razem i nie podrzucamy malej rodzicom zeby pojechac na wakcje tylko we dwoje (choc byloby to kuszace).
Od początku zabieramy ją wszedzie ze soba, staramy sie jej wszystko pokazac, (nawet ostatnio tran pijemy wszyscy razem, żeby malej nie bylo przykro,ze tylko ona) Very Happy
Chcemy dac jej wiecej niz sami kiedys dostalismy a poza tym sprawia nam to wielka frajde Love
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majolka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 15
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2010 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba ten pomysł czasu wolnego spędzonego z rodziną
Tutaj można też znaleźć porady na taki dobry wieczór gier a Super niania też radzi biggrin
gracie z dziećmi w gry planszowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2010 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kotletowa napisał/a:
Nie wyobrażam sobie, by moja mama albo tata wyprowadzili się do innego miasta do pracy, a co dopiero do innego kraju... I też nie było w domu jakiś kłótni, czy zakazów. Pozwalają mi naprawdę na dużo. Ale odkąd pamiętam- niedziela jest dla rodziny, często z zestawem +goście. Ale rodzinna Wink


Za parę lat sama się pewnie wyprowadzisz Wink)

Tremere napisał/a:
no w izraelu jestem kilka razy w roku wiec akurat bardzo lubie rodzine od strony ojca, z matka mam teraz gorszy kontakt niz kiedys. ale jak sie widzimy to jasne ze spedzamy czas razem, ale to jednak co innego niz rodzinna niedziela :] dlatego jezeli kiedys bede miala rodzine (w co watpie) to raczej chcialabym im dac to czego nie mialam biggrin


Nigdy nie mów nigdy;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 17 Wrz, 2010 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dlatego jezeli kiedys bede miala rodzine (w co watpie) to raczej chcialabym im dac to czego nie mialam

Patrzcie patrzcie, jaki ten los przewrotny ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 18 Wrz, 2010 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

byłam młoda i głupia Razz ale fakt faktem, moja aktualna sytuacja ponad rok temu wydawałaby mi się abstrakcją Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Konwalijka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2010
Posty: 9
PostWysłany: Czw 23 Wrz, 2010 10:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

na chwilę obcną póki wieczorów przy grze "Rodeo" korzystam z pogody i chodzimy na grzybobranie Smile
Myślę, że spędzanie wsolnie czasu w dużej mierze uzależnia nam pogoda niestety ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |