| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Mój kolega...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 22 Lip, 2009 23:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie jestem postepakiem zadnym polaczku, naucz sie ze szacunek do drugiego czlowieka i tolerowanie bliznich ma gowno wspolnego z postepowoscia.

shaunri o czym ty gadasz w ogole, zmiluj sie nade mna, cos cie potluklo czy twoj mlodszy brat pisal te posty? pies to pies a czlowiek to czlowiek, co ma plec do uczuc? jezeli dwa osobniki tego samego gatunku buduja razem dom no to tylko ich wspierac i gratulowac zawistnicy.

gdyby nie praca to juz dawno rzucilabym w chje mje ta polske bo za duzo nerwow kosztuje mnie dyskutowanie z takimi typowymi ignorantami.
a moze marzy wam sie mezczyzna chlopcy? bo homofobi czesto maja takie ukryte pragnienia.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 22 Lip, 2009 23:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ekhem, to jest szacunek niby?:
Cytat:
ze geje ewoluowali a wy hetero faceci ciagle siedzicie na drzewach i myslicie penisami.

Właśnie tak się rzecz ma u lewactwa, że oczywiście miłość, tolerancja i inne bzdury muszą być, ale tylko dla wybranych, tj. takich co zgadzają się z postępową linią ideową. Szowinizm gejowski jest spoko, ale za jakiekolwiek przejawy konserwatyzmu najlepiej wsadzać do ciupy.

A rzecz wygląda tak, że ja nie czuję żadnej niechęci do kochających inaczej, kobiet, obcokrajowców, itd., póki mi ktoś nie próbuje wmawiać, że tym grupom należą się jakieś przywileje (nie mylić z prawami), a ja jestem jakimś gorszym gatunkiem człowieka. Nie widzę powodu bym miał wtrącać się w czyjeś życie, jeśli ten ktoś nie włazi z butami w moje, narzucając mi co mam myśleć i jak mam kogo traktować.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 00:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak kogo traktowac? co to w ogole ma znaczyc? traktowac wszystkich nalezy tak samo, jak by wszyscy nagle zaczeli traktowac ludzi wg. wlasnych podzialow to przykro mi ale dlugo by ludzkosc nie pociagnela.
moj drogi nie ma czegos takiego jak KOCHAJACY INACZEJ, kochajacy inaczej to nienawidzacy. milosc homoseksualna jest taka sama jak heteroseksualna, no chyba ze czegos nie wiem i ta milosc inaczej sie objawia. z tego co zauwazylam to nie.

dlaczego ja mam sznowac kogos kto obraza osoby mi bliskie przez to ze sa inne? inny nie znaczy dziwny, gorszy i chory, inny to po prostu inny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 00:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpierw ludzkość męczyła się przez setki lat z ancien regime, który wymuszał podział na klasy, kasty i inny syf. Teraz my musimy się męczyć z przymusową równością i tolerancją. Kiedy nadejdą normalne czasy, kiedy każdy będzie mógł sobie dobierać przyjaciół i wrogów li tylko według własnego uznania. Przecież dla człowieka całkiem naturalna jest tzw. dyskryminacja. Nie wmówisz mi, że tak samo kochasz własną matkę, mnie i Roberta Biedronia. A przecież to jest właśnie ta paskudna dyskryminacja i traktowanie ludzi wg własnych podziałów.

I zrozum w końcu, że problem nie polega na tym, że ja nie lubię gejów (bo ni ziębi mnie, ni grzeje czy ktoś woli chłopców czy dziewczyny), tylko na tym, że wciąż ludzie Twojego pokroju trąbią z Internetu, gazet czy telewizji, że jestem zobowiązany ich uwielbiać i traktować jak nadludzi, bo jak nie to jestem ciemnogrodzianinem i faszystą.

Ba, pewnie niesamowicie się zdziwisz (a Shaunri się oburzy), ale należę do tej mniejszości, która nie odmawia parom homoseksualnym prawa do adopcji (z tym warunkiem, że pary heteroseksualne powinny mieć pierwszeństwo). Pomijam przy tym fakt, że na obecną chwilę uznałbym parę, która by się tego podjęła za kompletnie nieodpowiedzialną i robiącą krzywdę dziecku, z racji narażania go na ostracyzm społeczny (ale tego problemu nie przeskoczysz paradami równości i agitkami w Wyborczej ani przepisami antydyskryminacyjnymi - czyli zastraszaniem "nieprawomyślnych").


Tremere napisał/a:
moj drogi nie ma czegos takiego jak KOCHAJACY INACZEJ, kochajacy inaczej to nienawidzacy.
Spory semantyczne mnie nie interesują.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 00:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

o boze czy ja ci kaze kogos kochac i uwielbiac? tu chodzi o zwykly szacunek. a biedronia nie lubie, bardziej szkodzi niz dziala.
i nie mowie wcale ze jak ktos jest gejem i lesbijka to ma u mnie dziesiec plusow na start. znam gejow ktorych nie trawie i lesbijki zreszta tez ale nie przez orientacje ale przez to jakimi sa ludzmi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 00:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
a biedronia nie lubie, bardziej szkodzi niz dziala.

O to właśnie chodzi, że niby go nie lubisz, a poniekąd stosujesz jego odrzucajacą taktykę :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 07:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> Ja się tak tylko zastanawiam, skąd Ty Tremere te bujdy o naturalności homoseksualizmu bierzesz? Naturalnym działaniem organizmu jest poszukiwanie drugiego organizmu, z którym może się krzyżować. Hormony, biologia, chemia, wszystko się łączy i mówi jasno - homoseksualizm nie jest normalny.

Możesz sobie to nazywać chorobą, możesz sobie to nazywać odmiennością. Nie jest normalny, nie był i w moim faszystowskim mniemaniu nigdy nie będzie. Nawet jeśli tajna naukowo-badawcza agencja ISCEHN uważa inaczej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 08:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Według badan geje są chorzy genetycznie.

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 09:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bzdura. Tak naprawdę nie znaleziono żadnej wady genetycznej, czy mózgu odpowiadającej za homoseksualizm. Nie znaleziono też żadnych różnic w wydzielanych hormonach.

Według medycyny tak naprawdę coś takiego jak orientacja seksualna nie istnieje. Istnieje ona jedynie według psychologii, która ciągle nie nauczyła się dopuszczać do siebie zmian społecznościowych. Inaczej mówiąc wszystkie te badania są lewe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

znowu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ok podstawowe pytanie shaunri nawet jezeli to nie jest naturalne, nawet jezeli to jakis blad i odchylenie od normy to naprawde az takim problemem jest dla ciebie tolerowanie tych ludzi i nie wychylanie sie z porownaniami na temat zoofilii? sorry zastanow sie, polacy nie sa tolerancyjnym spoleczenstwem i taki gej lat 13 ktory nie jest pewien siebie, wchodzac tutaj i czytajac post Shaunriego ze jest jak zoofil, jak myslisz co tym momencie czuje?
bo osobiscie gdybym byla lesbijka to mialabym ochote sie powiesic. i nie widzisz naprawde tego ze wieksza krzywde ty robisz takim gadaniem niz oni spoleczenstwu?

i prosze cie porzuc jakies teorie spiskowe na temat lobby gejowskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 11:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Ja lubię te dyskusje, ilość różnych światopoglądów jaką udało się zderzyć na tym forum jest zaskakująca : )

Tremere - Cieszę się że nie skoczyłaś na mnie z pazurami rzucając na lewo i prawo jakimiś Zrzeszeniami Zdrowia Człowieka i Humanitaryzmu, które uważają że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, że jest całkiem naturalny i takie tam.

Widzisz - Ja jestem zdania że tolerancja, humanitaryzm, równouprawnienie i inne tego typu pierdoły to społecznościowe zaburzenia. Odwrotności wszystkich tych przymiotów to naturalne cechy doboru naturalnego, który dba o naszą pulę DNA. A przynajmniej stara się żeby światem nie zawładnęli paralitycy z wystającymi zębami.


I nie mam żadnych teorii spiskowych na temat lobby gejowskiego - po prostu Zrzeszenia proZdrowotne idąc za modnym nurtem tolerancji starają się udowodnić że Geje i Lesbijki to ludzie tacy sami jak my. Tak nie jest. Tak samo jak murzyn, czy Chińczyk nie jest taki sam jak Ja.


Apropo zoofilii, bo widzę że nie bardzo zrozumiałaś co miałem na myśli - Ci ludzie w Twoim mniemaniu również byliby całkiem normalni, potrafiliby swoje zachowanie uargumentować i ich zaburzenia, tak jak zaburzenia homoseksualistów wynikają z kto-wie-czego, tylko że nie miałaś okazji ich poznać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 12:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no i super ale myslisz ze to co zmieni? geje i lesbijki znikna? sa od zawsze i beda zawsze, jezeli zabroni sie im publicznych manifestacji i promocji (cokolwiek to znaczy, ale mam na mysli to nowe litewskie prawo) to stworza podziemie ktore bedzie dzialalo jeszcze sprawniej.
jezeli naprawde myslisz ze jestem postepowcem, lewakiem i gejowska matka teresa to nic bardziej mylnego, dawniej mialam bardzo mieszany stosunek do homoseksualistow. duzo sie zmienilo jak poznalam gejowska pare w libanie ktora troche mnie wtajemniczyla w sprawy homoseksualistow, mialam okazje widziec aresztowanie a potem publiczne biczowanie geja tylko dlatego ze mial wyciete wzorki na wlosach (teraz co 2 facet w europie to ma) i najzwyczajniej w swiecie zrobilo mi sie zal tych ludzi. wiem ze jezeli nie nada sie tym ludziom pewnych praw w polsce to spoleczenstwo bedzie korzystalo z bezprawia. gdybym byla gejem (bo lesbijki sa bardziej akceptowanie) i slyszala kilka razy dziennie epitety w stylu pedal na ulicy to pomimo tego ze mam mega silna psychike w pewnym momencie bym sie zalamala. wydaje ci sie ze w polsce to sie nie dzieje? dzieje sie. bo odbieganie od stricte meskiego stylu zycia, wygladu to wielka zbrodnia i napasc na kulture maczo ktora w polsce kwitnie.

i nie rozumiesz shaunri, ja nie potepiam ludzi za to jacy sa, mozna potepiac pewne zachowania ktore sa szkodliwe i wyrzadzaja innym krzywde ale nie calego czlowieka. gdybym poznala jakiegos pedofila czy zoofila to na pewno nie mialabym nic przeciwko niemu jako czlowiekowi ale jego zaburzenie jest wyleczalne i tego bym w nim nie tolerowala.
natomiast wskaz mi jakies osrodki leczenia homoseksualizmu oprocz lubelskiej Odwagi. trafil tam moj dobry kolega bo byl wtedy niepelnoletni i niestety to co zastalam po jego powrocie to wrak czlowieka, psychiczny fizyczny i zal bylo patrzec. tak sie koncza proby zmieniania natury ludzkiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 23 Lip, 2009 16:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A są pewne badania, które mówią że geje w spoleczeństwie są potrzebni - nie rozmnażają się, czyli mogą się opiekować dziećmi par heteroseksualnych...

I nie rozumiesz idei że homoseksualista to taki sam człowiek jak my. Nie jest taki sam i tolerancja nie na tym polega żeby wszyscy byli tacy sami.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 24 Lip, 2009 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere -

1) Chyba dawno nie byłaś w Polsce, polecam zajrzeć, przejść się po mieście. Już od dłużeszgo czasu zomo się stąd wyprowadziło, ormo padło, a gejów nikt z nożami nie gania po ulicach. No, chyba że Ja.

2) Ty JESTEŚ Matką Teresą Gejów - tak jak jesteś Matką Teresą Żydów. To mania, mam nadzieję że wyleczalna.

3) Kultura maczo w Polsce nie istnieje (Zniknęła coś koło w/w okresu), aktualnie kwitnie kultura delikatnego mężczyzny. Polecam od czasu do czasu zajrzeć do Polski, bo jesteś jakieś 10-15 lat wstecz.

4) Na temat zoofilii i pedofilii kończę temat, bo nie masz żabeczko zielonego pojęcia o czym mówisz. Jedyne sensowne zdanie to chyba tylko to o tym, że istnieją ośrodki leczenia uznanych dewiacji seksualnych - ale jak działają - to już tylko Twoja wyobraźnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |