| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Mój kolega...
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 24 Lip, 2009 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie bede dyskutowala z kims kto nie ma pojecia czym jest dyskryminacja
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 24 Lip, 2009 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
A są pewne badania, które mówią że geje w spoleczeństwie są potrzebni - nie rozmnażają się, czyli mogą się opiekować dziećmi par heteroseksualnych...
Przeinaczasz wyniki tych badań.
Shaunri napisał/a:
Jedyne sensowne zdanie to chyba tylko to o tym, że istnieją ośrodki leczenia uznanych dewiacji seksualnych - ale jak działają - to już tylko Twoja wyobraźnia.

Homoseksualizm nie jest obecnie "uznaną dewiacją seksualną". Inna sprawa, że psychologia czy psychiatria to w dużym stopniu paranauki, których ustalenia często zależą jeno od czyjegoś widzimisię. W ramach ciekawostki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana
Cytat:
nie bede dyskutowala z kims kto nie ma pojecia czym jest dyskryminacja

LOL?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Dziękuję za przyznanie mi racji : )

Słupek - Chyba się nie zrozumieliśmy - miałem na myśli że istnieją ośrodki leczenia uznanych dewiacji seksualnych, czyli m.in. zoofilii, czy pedofilii. Jako że homoseksualizm nie jest uznaną dewiacją, to ośrodków jego leczenia jest jak kot napłakał, więc w moim toku rozumowania wszystko sie zgadza. Może trochę źle to ująłem : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze ciągnąc wątek psychiatryczny. Wydaje mi się, że nie jest całkiem nieprawdopodobne, że jeśli obecny trend nadal będzie się rozszerzał, to możemy dożyć czasów, gdy tolerancjoniści przeforsują pogląd, że homofobia i inne wymysły będą traktowane jako choroba, którą należy leczyć w zamkniętych ośrodkach. To dopiero byłyby naprawdę ciekawe czasy.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie pochlebiaj sobie - stwierdzilam tylko ze nie wiesz czym jest dyskryminacja. jak odczujesz kiedys to bedziesz inaczej spiewal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja wiem co to jest dyskryminacja. Jestem notorycznie dyskryminowany za charakter i urodę, a państwo nadal nie zapewniło mi ochrony prawnej Sad

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem co cie smieszy, jakbys dostal wpierol kilka razy za to ze jestes inny od reszty spoleczenstwa polskiego to by ci nie bylo do smiechu. ale polaczki sa slepe na to. zapomnialam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 22:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<wzdycha> Tremere, ale albo każdy z nas dostał już swoje po gębie za to, czy owo, albo jeszcze dostanie. Dyskryminacja nie ma tu nic do rzeczy, chyba że byłem dyskryminowany za posiadanie pieniędzy w portfelu, telefonu komórkowego, ładnej kobiety, czy po prostu za nie takie spojrzenie jak trzeba.

Zresztą, Ja wciąż nie rozumiem, jak bardzo kobieta musi się obnosić z tym, że jest żydówką, aby ktoś ganiał Ją z kijem po ulicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 25 Lip, 2009 23:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wystarczy miec na nazwisko tak jak ja mam, nosic gwiazde dawida na szyi i byc czlonkiem gminy zydowskiej. wiesci naprawde szybko sie rozchodza, tutaj prawie kazdy w wieku 18-25 zna kazdego.

shaunri, my mowimy o innych rzeczach, ja robilam tym ludziom sprawy i dostawali zawiasy (akurat sad u mnie byl bardzo pro-zydowski) ale taki gej czy lesbijka moga co najwyzej oskarzyc o znieslawienie i koles dostanie kare 150zl albo jak juz to o pobicie i dostanie 3 miesiace. fajnie. ale jednak jest roznica dostac za spojrzenie a dostac za to ze jest sie osoba homoseksualna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 26 Lip, 2009 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nosic gwiazde dawida na szyi

<kwiczy ze śmiechu>


ale jednak jest roznica dostac za spojrzenie a dostac za to ze jest sie osoba homoseksualna.

Jaka różnica dostać za spojrzenie, czy za homoseksualizm, bo tego nie rozumiem?

I nie będziemy się licytować kto kiedy bardziej dostał po mordzie - ok, masz straszne życie, a Ja jako syn arabskiego sułtana śmieję się z Ciebie z mojego czwartego pałacu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 26 Lip, 2009 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dobra shaunri, zrobiles sie na tyle prymitywny ze konczymy to. polak =/= zyd a w polsce to jest roznica jak gowno i czekolada. ale przeciez polacy nigdy nie widza ze sa nietolerancyjni Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 26 Lip, 2009 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Twoje wywody są tak głębokie, że chyba musiałbym się obrzezać aby je w końcu zrozumieć Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 27 Lip, 2009 01:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

lal nie jestes smieszny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 27 Lip, 2009 08:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

polak =/= zyd a w polsce to jest roznica jak gowno i czekolada

<wstaje i wychodzi>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefcio Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 132
PostWysłany: Wto 28 Lip, 2009 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wystarczy miec na nazwisko tak jak ja mam, nosic gwiazde dawida na szyi i byc czlonkiem gminy zydowskiej. wiesci naprawde szybko sie rozchodza, tutaj prawie kazdy w wieku 18-25 zna kazdego.

Ja jestem zawsze dumny z tego, gdy mnie biją za to, że jestem czarny. Bardzo dobrze Cię rozumiem, jak napisałaś "wieści szybko się rozchodzą".
Jednak z dumą nosze wszystkie ślady pobić. Uwierz mi, Twoja inność da Ci siłę!

Cytat:
. polak =/= zyd a w polsce to jest roznica jak gowno i czekolada.

Czy tylko ja dostrzegam tu rasistowski podtekst? Tremere, dlaczego mnie obraziłaś?

_________________
<i>There is no dark side of the moon, really.
Matter of fact it's all dark.</i>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |