| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jak dla mnie to trochę duży problemmm
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 17:49   Jak dla mnie to trochę duży problemmm Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zaczne od tego że tak naprawde mam 14 lat nie 15 nie będe tłumaczyć dlaczego i poco tak mam ustawiony wiek na tym forum bo to teraz nie ważne . !

Problem w tym że w tym wieku się dojrzeje .. i .. dobra mówie oco mi chodzi dokładnie , a więc mam małe piersi , ogólnie mi nie rosną a mam rozmiar 70 B . Nie ukrywam lubię duże piersi . ; ] słyszałam też że dziewczyna ma praktycznie biust po mamie .. czyli będe miała wtedy 80 B więc .. miseczka się nie zmnieni tylko rozmiar ..
Pytałam się mamy jak to wgl oznacza te (70 B)
więc powiedziała że (70) to jest rozmiar pod biustem a (B) jako wielkość miseczki . te (A,B,C)

Czyli chodzi o to czy jest szansa że mi urosną i będą większe . czy tylko operacja plastyczna w dalekiej przyszłości będzie tylko OPCJĄ .. ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 20:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Piersi ci urosną same Wink Nie musisz się martwić ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

napewno ci urosną! moja siostra w twoim wieku też miała miseczkę B a teraz doszła do D Wink a ma 16,5 lat, więc jeśli jest u ciebie podobna sytuacja, to jestem pewna, że jeszcze będziesz się cieszyć z większego rozmiaru. Sądzę także, że jestes w wieku, w którym jeszcze dojrzewasz, a więc twój biust się powiększy. I to nie całkiem prawda, że piersi ma sie po mamie!! maja siostra jest tego przykładem, a mama ma rozmiar 75 A Smile

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 21:25   

Kamciu, nie martw się. Oczywiście, większość facetów zwraca uwagę tylko na cycki, ale jest też część, która patrzy na charakter. Masz 14 lat- mimo wszystko, twój organizm jeszcze się rozwija.
A tak btw, ja mam 13 lat, jestem tylko o rok młodsza, i noszę zerówki. Tralalala, la.
A tak btw2, jak się ładnie wyeksponuje (proponuję bluzki z okrągłym, niezbyt głębokim dekoltem, w jaskrawym kolorze - najlepiej taka świeża, soczysta żółć) to i tak będzie ładnie.
Powrót do góry
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam za pomoc .. już nie bede się tym martwić . ; ]
dzięki wam . !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 16 Lip, 2009 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - 99 % mężczyzn nie patrzy na piersi kobiety. 70% z nich nie lubi dużych piersi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może urosną, może nie...
Nie ma co biadolić, jak bedziesz chciala sobie zrobić operację, to i tak od 18 lat, więc masz jeszcze czas...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Riaga - 99 % mężczyzn nie patrzy na piersi kobiety. 70% z nich nie lubi dużych piersi.


ooo....to wiem już dlaczego moja siostra ma 16,5 lat i nie miała żadnego chłopaka...xD Chociaż zakochała się pare razy... widocznie ten biust jej przeszkadzał w tym...

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 17:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to trochę dziwne , bo praktycznie każdy facet leci na piesi .. no ale to co powiedziałeś Shaunri to trochę w to nie wierze .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja kiedys wazylam troche wiecej niz teraz i mialam cycki 75C. teraz jestem jakies 15kg chudsza i znikly mi piersi do 75B i powiem szczerze ze wole te. tamte byly... niewygodne, to raz, a dwa ze kazdy sie w nie gapil, nie wygladaly ladnie bez stanika i moj facet tez twierdzil ze te mniejsze sa lepsze :p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 17 Lip, 2009 23:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ale wiesz ile ty masz lat Tremere .
a zauważ że moja mamuśka ma 35 lat i ma 80 B .. no burzek troszke ma .. nie ma takiego płaskiego brzucha jakiego by chciała . i chyba nie będzie mieć bo urodziła już 3 dzieci ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kamcia - Jako kobieta nie musisz mi w to wierzyć, jednak jako mężczyzna mówię Ci że w każdym wieku, w doborze partnerki praktycznie żaden facet nie patrzy na jej piersi. Talia, pośladki, twarz, włosy, nogi.

Pewnie z tego powodu że tak i dziewczyna z dużymi piersiami, jak i z małymi będzie wyglądać bardzo ładnie jeśli reszta ciała jest proporcjonalna i przyjemna dla oka.

Oczywiście instynktownie przyciągają one w pewien sposób mężczyzn, ale jest to raczej zainteresowania na czysto seksualnym tle, więc wpływu na partnerstwo raczej nie mają : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 12:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri - po tym co napisałeś to ci już wierzę .
Teraz wiem czemu ciągle faceci się gapią na mój tyłek .. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 18 Lip, 2009 16:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spotkałem się ostatnio z fajną ciekawostką. Podobno istnieje odwrotna korelacja między subiektywnie widzianym statusem społecznym mężczyzny a preferowaną wielkością biustu, tj. im bardziej zadowolony z życia facet tym mniejszy cyc lubi Razz

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 19 Lip, 2009 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Oczywiście, większość facetów zwraca uwagę tylko na cycki

Rozbawiłaś mnie szczerze Wink Dzięki, bo tego mi było dzisiaj trzeba ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |