| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
LD-czyli świadomy sen.
Autor Wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Czw 13 Sie, 2009 12:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj mialam ld, ogolnie oblesnie sie zaczelo. uciekalam z matka z izraela bo byla wojna i ona schowala sie do reklamowki z kapusta ktora ja po cos tam wiozlam (LOL) no i w drodze do polski zglodnialam i zaczelam skubac jedzenie z reklamowki a jak dojechalam to zorientowalam sie ze zjadlam wlasna matke (LOL 2) i wlasnie wtedy nabralam swiadomosci i zaczal mi sie ld.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Czw 13 Sie, 2009 19:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
ona schowala sie do reklamowki z kapusta ktora ja po cos tam wiozlam (LOL) no i w drodze do polski zglodnialam i zaczelam skubac jedzenie z reklamowki a jak dojechalam to zorientowalam sie ze zjadlam wlasna matke (LOL 2)

Mam ZAWSZE absurdalne sny w tym właśnie stylu. W sumie nie pamiętam, żebym miała kiedyś sen, w którym wszystko było si i mogło się zdarzyć w rzeczywistości ;P A moi znajomi tak i z przerażeniem słuchają o moich snach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 13 Sie, 2009 21:13   

A moje sny są naprawdę dziwne - śnił mi się wczoraj Berti przy mojej muzyce, pił jabola ;d
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Wto 18 Sie, 2009 08:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... nie wiem czy dokładnie o to chodziło ale... dziś w nocy miałam jakieś koszmary i w pewnym momencie byłam w domu i byłam chwilę bezpieczna, nikt mnie nie chciał zabić akurat w tej chwili, i nagle sobie pomyślałam z ciekawością czy to jest sen czy to jawa. I co zrobiłam ? Dotknęłam palcem ściany, i szczerze mówiąc nie wiem jaki miał być efekt bo ściana nacisk odparła, stało się tak jakby to stało się normalnie gdy atakujemy ścianę palcem. No nic, to nie zrezygnowana zdecydowałam się zapalić światło bo słyszałam że z tym w śnie są problemy, no i światło sę zapaliło tylko że było jakby takie ogniskowe i mało oświetlało pokój, ale trochę tak, to było coś jak nocna lampka u góry, no to wyszło mi że takie lampy też są i wróciłam do snu... także te testy rzeczywistości nie działają na mnie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Wto 18 Sie, 2009 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mi tylko raz zdarzyło się coś takiego we śnie. Poprostu wszystko było jak zawsze nic nie kontrolowałam tylko robiłam to co "sen chce". No i wyszło, że moja koleżanka chciała mi odbić chłopaka, który mi się podobał. Czułam, że zaraz miałam iś sobie, ale byłam tak zdenerwowana i go pocałowałam xD To był jeden, jedyny raz gdy we śnie zrobiłam coś, co chciałam, a nie coś, co musiałam zrobić ;p ciężko mi dokładnie określić, co to było, ale było zrobione z mojej woli. Reszta snu znów szła tak jak "sen chciał", ale jednak jakoś zmieniłam trochę bieg wydarzeń ;]

[ Dodano: Wto 18 Sie, 2009 10:31 ]
ooo...i jeszcze mi się przypomniało, że wiedziałam, że taki jeden sen był snem i zrobiłam coś co na jawie nie mogłabym zrobić, a we śnie tak ;D

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Nie 30 Sie, 2009 10:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Świadome sny - och, już nawet nie pamiętam jak długo je miewam. Smile Teraz jest to dla mnie dość skuteczny sposób do przejścia w stan OOBE. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 05:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie słuchajcie jej! Nie słuchajcie jej! <rozpoczyna pikietę> OOBE nie istnieje! : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio miałem ld (oooo wreście jakiś mod się pokazał)

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nadal mi Shnuri nie odpowiedziałeś, po co jest to robienie w ciągu dnia takich czynności jak na przykład palec w ścianę. Czy to daje to że odróżnia się jawę od snu ? A co do tych zegarów to też jestem zdegustowana własną wyobraźnią. Specjalnie spojrzałam na zegar, no i że nie zachowywał sie normalnie, wytłumaczyłam sobie to tym że czas zanika i koniec świata jest bliski, ehhh... nie dałam sobie wmówić że ten sen to sen Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dla mnie we śnie to że ja albo ktoś lata to normalka i inne takie rzeczy też ;// szkoda...tak to bym codziennie miała ld ;]

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 31 Sie, 2009 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko chodzi mi o to że ja centralnie się zaczęłam zastanawiać czy to nie jest czasem sen i spojrzałam na ten zegar. Ale wszystko według mnie było w porządku Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Wto 01 Wrz, 2009 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no właśnie ;] też sobie myślę czasem ,że to jest sen, ale dalej jest to normalka ;/

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 01 Wrz, 2009 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacyjka - A, wybacz, gdzieś mi się zapodział twój post.

Generalnie nazywa się to "testami świadomości", a polega to na wyrobieniu w sobie pewnego nawyku, który pozwala odróżnić sen od jawy - spojrzenie na zegarek, próba włożenia palca w ścianę, słyszałem nawet o kretyńskiej próbie wzbicia się w powietrze. Jeśli robisz to codziennie, co godzinę, przez miesiąc, to wyrobisz w sobie nawyk na tyle naturalny, że spróbujesz to wykonać we śnie (ewentualnie możemy to ując inaczej - zwyczajnie przyśni Ci się, że to robisz), jednak sen, jak to sen, rządzi się nieco innymi prawami i zazwyczaj coś tam się nie zgadza. Zła godzina, palec przejdzie przez ścianę, czy coś tam innego - daje to właśnie możliwości odróżnienia snu od jawy, czyli wywołania LD, czyli w efekcie przejęcia tak naprawdę władzy nad własnym snem.

Wymaga to ogromnej cierpliwości, samozaparcia i silnej woli, ale jest najłatwiejszym sposobem na wywołanie LD. W takim wypadku reszta to kwestia zapamiętywania własnych snów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Sro 02 Wrz, 2009 13:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm...? odpuściłam już sobie LD ...ale znowu zaczne!! xD
Macie tak czasami jak ja że jak ktoś was obudzi w trakcie snu to nawet nie otwieracie oczu tylko wymyślacie sobie dalszy ciąg ?? Ja mam tak często, zostaje w łóżku i sobie wymyślam jakiś HAPPY END chociaż wiem że już nie śpie!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
HelpForYou Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 66
PostWysłany: Sro 02 Wrz, 2009 18:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ciekawe ^^
Też sobie wymyśle na raz następny Very Happy

_________________
shit happens
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9017446
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |