| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
nocowanie i mama
Autor Wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 10 Sie, 2009 23:57   nocowanie i mama Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzi więc o to, że nie wiem jak namówić mamę na zostanie na noc na działce z kilkoma znajomymi. Wracam codziennie około 22, chodzę często na koncerty, wracam około 12 w nocy. Nigdy przez ten czas mama nie widziała mnie pijanej, czy coś takiego. Nie ma ze mną żadnych problemów, więc nie wiem czemu nie chce się zgodzić. Mówi, że nie mogę "bo nie". Kiedy mówię, że to nic nie znaczy, to wymyśla bzdury, że jestem za mała, że ktoś nas tam napadnie, bo działki też okradają, że narkotyki. Taa akurat wszystko się stanie, bo ja tam będę... Wiecie może co ją przekona, bo ja nie mam pojęcia...?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HelpForYou Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 66
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 00:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiedz jej, że jest także zaproszona-mile widziana Very Happy
Powinno pomóc : P

_________________
shit happens
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9017446
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No chodzi o to, że nie jest xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 08:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj jest tak że dziecko już dobrze wie jak podejść rodziców - jeśli dziecko nie daje rady, to znaczy że prawdopodobnie po prostu nie da rady.

Próbuj zaprezentować jej znajomych którzy tam są - może kogoś zna? To zazwyczaj pomaga, jeśli rodzic wie że ktoś kogo zna jest z jego synem/córką.

Nie zapewniaj że nie będziecie pić, bo to nie ma sensu. Nie oszukujmy się przynajmniej.

Powiedz że jesteś zaproszona i jeśli Ci nie pozwolą iść, to z całej waszej "paczki" (whatever) tylko Ty nie przyjdziesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 12:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Próbuj zaprezentować jej znajomych którzy tam są - może kogoś zna? To zazwyczaj pomaga, jeśli rodzic wie że ktoś kogo zna jest z jego synem/córką.

Zna niektórych, ale pokażę resztę.

Shaunri napisał/a:
Powiedz że jesteś zaproszona i jeśli Ci nie pozwolą iść, to z całej waszej "paczki" (whatever) tylko Ty nie przyjdziesz

Mówiłam tak i nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No cóż, wiedz że jeśli Ty już nie jesteś w stanie znaleźć żadnej metody żeby rodziców "podejść", a uważasz że jesteś na tyle duża żeby "zawalczyć o swoje" (Co w końcu w przypadku zaborczych rodziców zrobić trzeba, bo inaczej potem, w dorosłym życiu pojawia się wiele ciężkich problemów, już wcale nie śmiesznych) to kłóć się, krzycz, wyjdź i idź.

Ale tylko jeśli to już "ten czas" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HelpForYou Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 66
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 21:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety krzyki i kłócenie w Twoim wieku nie zdadzą się na nic.
Masz 16 lat i mama traktuje Cię jeszcze jako swoje kochane małe dziecko i za nic w świecie nie dopuści żeby stała Ci się krzywda.
Rodzice demotywują - niestety. (na szczęście do pewnego momentu.. być może do osiemnastki Cool )
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9017446
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Wto 11 Sie, 2009 23:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HelpForYou napisał/a:
być może do osiemnastki

Moi demotywują dalej, posiadanie dowodu osobistego nic nie zmieniło, może tyle, że nie muszę już żuć gumy, jak wracam z piwa.
Być może do studiów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 00:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czyli że co? Pewnie mówią, że póki mieszkasz pod ich dachem, to musisz słuchać ich zasad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 00:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Osiemnastka jest przereklamowana. Tylko tyle, że czasem się zaoszczędzi trochę łażenia w poszukiwaniu "przyjaznego" sklepu/kiosku.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 08:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że 18-ka jest przereklamowana? A co, taki punkt graniczny w którym możecie robić co chcecie? No nie żartujmy : )

HelpForYou - Krzyki potrafią czasem wytłumaczyć więcej niż rozsądna rozmowa, szczególnie jeśli rozmawiać ma dziecko z dorosłym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HelpForYou Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 66
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 09:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nens napisał/a:
że nie muszę już żuć gumy, jak wracam z piwa.

Mam nadzieję, że nie miętową !
To zaostrza zapach ! Very Happy


Shaunri napisał/a:
HelpForYou - Krzyki potrafią czasem wytłumaczyć więcej niż rozsądna rozmowa, szczególnie jeśli rozmawiać ma dziecko z dorosłym.

Wszystko zależy od charakteru rodziców
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9017446
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 12:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

HelpForYou - Oczywiście że wszystko zależy od charakteru rodziców, ale przeważnie dziecko dobrze wie jak podejść rodziców - skoro już nie ma żadnego pomysłu, to znaczy że nic więcej nie zostało. Albo sobie darować, albo walczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HelpForYou Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 66
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hippie,
Tak więc walcz ! Very Happy

_________________
shit happens
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9017446
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Sro 12 Sie, 2009 13:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już się nic nie udało i nie pojechałam ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |