| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
To chyba już koniec...
Autor Wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 12:38   To chyba już koniec...

Mam dwie przyjaciółki ....z jedna przyjaźnie się od 2 klasy podstawówki z drugą od 4 ( teraz idę do 1 gimnazjum ) ....w szkole będą 4 klasy pierwsze ....w podaniu pisałam że chce byc z nimi w klasie one tak samo ( wiadomo że będe z nimi w szkole bo u nas w jednym budynku podstawówka i gimnazjum ) niestety ja trafiłam do B one razem do D ... szkoła jest dość duża wieć marne szanse że będziemy się widziały ....w-f też osobno bo my będziemy miał z dziewczynami z A a one z dziewczynami z C ...Po szkole rzadko kiedy się będziemy spotykały co najwyżej na 1 lub 2 i tyle a i tak już n9e będzie wspólnych tematów ...wycieczki szkolne będą osobno bo moja klsa będzie miała z A ...Do klasy trafiłam do najgorszej z możliwych bo mam w klasie osoby których w ogóle nie znam albo z którymi jestem ostro pokłócona i ich nie nawidze zresztą z wzajemnością i trafiła do moje nowej klasy tylko jedne ze starej i to chłopak którego znam tyle o ile z mojej miejscowaości nie ma nikogo.....a i wychowawca to tragedia bo ona nie nienawidzi mojej byłe klasy bo była dzięki nam na dywaniku i dyrektora dzięki nam kilka razy a mnie na pewno pamięta bo ja jej szczególnie podpadłam.....TO JEST TRAGEDIA...a one moje przyjaciółki raczej o mnie zapomną bo cięzko nazwac przyjacielem kogoś kogo przelotnie widzi się na korytarzu bo będzi się pod klasę z kimś z kim widzsz się bardzo rzadko ....One dalej będą się przyjaźnić a ja zostałam SAMA .... Sad ...nie piszcie żebym się przeniosła do innej klasy bo to niemożliwe była u dyrektora żebym mogła się przenieść...prosiła błagałam ale on powiedział że nie mogę bo będzie nie równo osób ....ciekawe bo u nas jest 30 osób a u nich 29..kilka innych osób było z prośbą o przeniesienie ....nikogo nie przeniosą !!!!!!!!!! bo jak to dyrektor określił za dużo z tym roboty!!!!!! w tamtym roku tez nie było przeniesień.....Ja w tej klasie nie wytrzymam ...A MOJE PRZYJACIÓŁKI SA DLA MNIE JAK SIOSTRY Sad ....ale to już koniec i nic na to nie poradzę ....Nie wiem co mam robić ...mnie w tej klasie zniszczą ....
Przejdź na dół
hippie Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 21 Gru 2008
Posty: 228
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 13:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbuj może się przenieść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ertla Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 9
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 13:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, jeżeli im zależało na tobie to w 100% będą chciały z tobą spędzać czas poza szkołą. Przecież macie GG itp. nie? No właśnie wymięcie się tymi nr. wtedy zawsze będziecie mogły miedz ze sobą kontakt. Ja mam taki sam problem co ty : ( Moje najlepsze kumpele są we wszystkich klasach razem a ja... z osobami których nawet nie znam/nie lubię. A i ciesz się że jesteś z osobami których nie znasz. Teraz masz szanse znaleźć nową najlepszą koleżankę. Nie martw się, to normalne że nie zawszę jesteś z kimś z kim chcesz być w klasie ;*.

_________________
: >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze nie wiem z kim będę w klasie. A co to Twojego problemu, to hippie ma rację, spróbuj namówić rodziców żeby przenieśli Cię do tej klasy. Wytłumacz że bardzo Ci na tym zleży,a jeśli się nie uda to zgadzam się z moim przedmówcą. Jeśli naprawdę wam zależy na wspólnych kontaktach to i tak sobie poradzicie. Very Happy Życzę powodzenia!

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 17:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli to prawdziwa przyjaźń, to przetrwa, przecież to nie inne miasto, to tylko inna klasa w tej samej szkole. A to że większości osób w nowej klasie nie znasz, uważam wręcz za plus, może zawrzesz nowe przyjaźnie, trzeba spróbować czegoś nowego.
"szkoła jest dość duża wieć marne szanse że będziemy się widziały ...." wydaje mi się, że pisałaś to trochę na siłę. Pewnie, że będziecie, jeśli tylko będziecie tego chciały.

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka napisał/a:
nie piszcie żebym się przeniosła do innej klasy bo to niemożliwe
hippie napisał/a:
Spróbuj może się przenieść

Może przeniesienie karne. Smile Narób jakiejś potężnej zwały i może Cię przeniosą za karę to tej klasy, do której chcesz.

Myszka napisał/a:
w szkole będą 4 klasy pierwsze

U mnie w mieście, w gimnazujm jest 7 pierwszych klas. Kołhoz... (Na szczęście tam nie chodzę.) Twoja szkoła wcale nie jest taka duża.
Poza tym: zawsze możecie robić razem różne rzeczy po szkole. Nie wiem, jak to jest z dziewczynami, ale ja z moimi kolegami często gram po szkole na komputerze albo jedziemy rowerami na miasto.
W gimnazjum nie ma wcale tak dużo nauki, jak to się mówi: olewając skończyłem I klasę ze średnią 5.0 a drugą - z 4.8 (ale w II to juz bardziej olewałem niż w I).

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 22:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurz napisał/a:
W gimnazjum nie ma wcale tak dużo nauki, jak to się mówi: olewając skończyłem I klasę ze średnią 5.0 a drugą - z 4.8 (ale w II to juz bardziej olewałem niż w I).

Ok, ale to tylko Twoje gim. Nie wszędzie tak jest, więc raczej proponowałabym nie olewać, bo owszem, da się nie zdać.
Ale że nie jest aż tak dużo, prawda... choć przekonałam się o tym dopiero w LO.
A na studiach (jak się dostanę) pewnie się przekonam, że w LO też nie było tak dużo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kurz Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 92
PostWysłany: Pią 14 Sie, 2009 22:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ok, ale to tylko Twoje gim. Nie wszędzie tak jest, więc raczej proponowałabym nie olewać, bo owszem, da się nie zdać.

Mieliśmy w zeszłym roku najlepsze wyniki z testów w gminie i bodajże któreśnaste w województwie. LO i studiól to sie boję. Razz

_________________
//
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 19:00   

no i się raczej nie przyjażnimibo praktycznie się prawie nie widzimy Sad a szkoda ale moja nowa klasa nie jest taka zła i znalałam w niej chłopaka
Powrót do góry
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 21:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Już?

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 16:36   

tak juz ...choć ogu;lnie znałam go od roku
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 17:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gadaj dużo z nim być może z tego coś wyniknie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 19:22   

już wynikło i to dużo...on jest boski
Powrót do góry
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Myszka napisał/a:
już wynikło i to dużo...on jest boski



Straci się kilku przyjaciół ale za to poznaje sie nowych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

racja...;] tylko szkoda tracić przyjaciół

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |