| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Sosy z Develeya
Autor Wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 09 Lip, 2009 13:12   Sosy z Develeya Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,
kilka dni temu miałem okazję skosztowania musztardy firmy Develey, takiej w fajnym okrągłym słoiczku i muszę powiedzieć, że jest świetna. Chciałbym więc zapytać specjalistów od kulinariów czy inne produkty tej firmy są również dobre? Smakują Wam? Piszcie ;-)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Encore Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 7
PostWysłany: Sro 29 Lip, 2009 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię sosy oraz dressingi z tej firmy, na przykład Siedem Wysp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 13 Sie, 2009 08:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś może keczupów tej firmy? Bo tego mnie szczególnie interesuje. Słyszałem, że keczup McDonalads jest bardzo dobry biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Czw 13 Sie, 2009 19:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

andre napisał/a:
A próbowałaś może keczupów tej firmy? Bo tego mnie szczególnie interesuje. Słyszałem, że keczup McDonalads jest bardzo dobry biggrin

Prawda, ale jednak Włocławski najlepszy ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 20 Sie, 2009 11:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę, że jakikolwiek keczup przebije ten z Develey`a biggrin
Pokaż mi go koniecznie przynajmniej na fotce to skoczę dziś, kupię i porównam, a co!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Czw 20 Sie, 2009 15:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od gustów Smile Sama uwielbiam próbować nowych rzeczy: nowe smaki, nowe potrawy.
Ostatnio mama zrobiła sałatę z sosem winegret Develey'a, choć zazwyczaj sama robiła sos. Uwielbiam takie odmiany Mr. Green Jakieś dwa tygodnie temu po raz pierwszy jadłam też ślimaki i małże... i chyba nigdy więcej. Neutral Ale przynajmniej spróbowałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Sro 26 Sie, 2009 09:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uwielbiam testować z daniami - dodawać do nich nowe sosy czy też po prostu polewać keczupem. Być może wynika to z tego, że fascynuje się różnymi dodatkami do dań i kanapek, w zasadzie nie ma dania, którego nie potrafił bym polać keczupem. Wiem... to zwykły nałóg, ale chociaż smaczny ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Sro 26 Sie, 2009 17:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze schodzi ogromnie dużo ketchupów i musztard. Musztardy mogę jeść łyżkami, prostu ze słoiczka. A ketchupów dużo poszło szczególnie w to lato- praktycznie co drugi dzień grillowaliśmy Laughing Zgrillować da sie chyba wszystko Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 10:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie - przedmówczyni wspomniała o czymś bardzo przykrym - koniec sezonu grillowania ;-( A tak lubię leżeć na kocyku i czekać na grillowane pyszności...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kotletowa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 27
PostWysłany: Czw 27 Sie, 2009 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spróbuj kupć sobie również elektrycznego grilla- będziesz miał grillowanie przez cały rok. Oczywiście- nie ma tego posmaku palonego węgla, ale zawsze...
U mnie słońce. Wczoraj zgrillowaliśmy kukurydzę: posmarować masłem, dodać trochę czosnku, zawinąć w folię. Potem- szczypta soli. Mniam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andre Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 60
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W sumie to wciąż mamy jeszcze ładną pogodę, być może jutro będzie ostatnia okazja na grillowanego bo we wrześniu to już nie wierzę w atrakcyjną pogodę. No to jeszcze grillowana kiełbaska pojawi się na talerzyku. Za kukurydzom nie przepadam, a grill elektryczny jakoś mnie nie przekonuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |