| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Kilka zdań
Autor Wiadomość
Draxios Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 7
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 11:55   Kilka zdań Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Seks poniżej 16 lat.

Każdy z was który pisze tu pytania typu: siemka mam 13lat i wielką ochotę na seks| uprawiałem 5 sexów| Powinien iść się leczyć psychicznie a najlepiej zamknąć się w białym pokoju bez klamek :] I z chęcią wydał bym na psiarnie jednego/ną po drugim/iej....

2. Penis / sperma / piersi.

Dzieci nauczcie się używać szukaj to na wstępie. Nie każdy rośnie w tym samym tępie jeden ma 7cm członka a inny 10, jedna ma małe piersi inna większe gdy nie osiągniecie wieku pełnoletności nie macie co wypytywać na forum np. czy mi urośnie czy nie albo czemu mi nie leci albo brak wytrysku....

3. Stulejka / wędzidełko i podobne sprawy.

Jak macie jakieś problemy w tego typu sprawach nie pytajcie tu a jak już to dajcie zdjęcie, a najlepiej iść do mamy albo taty powiedzieć że ma się problem i niech rodzic zarejestruje u Urologa :]

4. Głębokość pochwy

Jak przeczytałem jak któraś z was napisała że ma pochwę w wieku 13-14 lat głębokości 15cm spadłem z krzesła| Po kiego grzyba zmyślacie chcecie się pochwalić / zaimponować !? Dorosła kobieta ma około 10-12 cm a wy już osiągnęłyście w takim wieku to ciekawe co będzie za 7 lat Shocked ....

5. Rozmowa z rodzicem Surprised

Jesteście głupi albo udajecie nabijacie tylko posty głupimi pytaniami :/ Nie pytajcie się tu jak powiedzieć mamie/tacie że macie problemy w sprawach intymnych przecież byliście mali rodzice was widzieli nagich wiele razy więc....

6. Chłopak chce sexu

To piszę do dziewczyn nie do gejów Smile Gdy jesteś młoda ( 13-16lat ) a chłopak ma taki wiek jak ty i jesteście razem miesiąc / tydzień / rok to po pierwsze patrz pkt. 1 po drugie jest 85% szansy na to że on chce się tylko zaliczyć i zerwie z tobą za rok, dwa a nawet miesiąc, dzień Rolling Eyes W tym wieku nastolatkowie się zakochują tak szybko jak i odkochują....

7. Ciąża Exclamation

O tym też wystarczy poszukać ale trzeba chcieć Wink Jeżeli chłopak nie ma białej spermy to znak że nie ma plemników a więc ciąża nie zajdzie chyba że jest inaczej to on zamieszka w poprawczaku a ty prze..... życie Neutral ( Kieruję to do tych w wieku 13-16lat.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9022020
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 15:13   Re: Kilka zdań Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Draxios napisał/a:
1. Seks poniżej 16 lat.

Każdy z was który pisze tu pytania typu: siemka mam 13lat i wielką ochotę na seks| uprawiałem 5 sexów| Powinien iść się leczyć psychicznie a najlepiej zamknąć się w białym pokoju bez klamek :] I z chęcią wydał bym na psiarnie jednego/ną po drugim/iej....

2. Penis / sperma / piersi.

Dzieci nauczcie się używać szukaj to na wstępie. Nie każdy rośnie w tym samym tępie jeden ma 7cm członka a inny 10, jedna ma małe piersi inna większe gdy nie osiągniecie wieku pełnoletności nie macie co wypytywać na forum np. czy mi urośnie czy nie albo czemu mi nie leci albo brak wytrysku....

3. Stulejka / wędzidełko i podobne sprawy.

Jak macie jakieś problemy w tego typu sprawach nie pytajcie tu a jak już to dajcie zdjęcie, a najlepiej iść do mamy albo taty powiedzieć że ma się problem i niech rodzic zarejestruje u Urologa :]

4. Głębokość pochwy

Jak przeczytałem jak któraś z was napisała że ma pochwę w wieku 13-14 lat głębokości 15cm spadłem z krzesła| Po kiego grzyba zmyślacie chcecie się pochwalić / zaimponować !? Dorosła kobieta ma około 10-12 cm a wy już osiągnęłyście w takim wieku to ciekawe co będzie za 7 lat Shocked ....

5. Rozmowa z rodzicem Surprised

Jesteście głupi albo udajecie nabijacie tylko posty głupimi pytaniami :/ Nie pytajcie się tu jak powiedzieć mamie/tacie że macie problemy w sprawach intymnych przecież byliście mali rodzice was widzieli nagich wiele razy więc....

6. Chłopak chce sexu

To piszę do dziewczyn nie do gejów Smile Gdy jesteś młoda ( 13-16lat ) a chłopak ma taki wiek jak ty i jesteście razem miesiąc / tydzień / rok to po pierwsze patrz pkt. 1 po drugie jest 85% szansy na to że on chce się tylko zaliczyć i zerwie z tobą za rok, dwa a nawet miesiąc, dzień Rolling Eyes W tym wieku nastolatkowie się zakochują tak szybko jak i odkochują....

7. Ciąża Exclamation

O tym też wystarczy poszukać ale trzeba chcieć Wink Jeżeli chłopak nie ma białej spermy to znak że nie ma plemników a więc ciąża nie zajdzie chyba że jest inaczej to on zamieszka w poprawczaku a ty prze..... życie Neutral ( Kieruję to do tych w wieku 13-16lat.


1.W tym wieku jest największy popęd seksualny
2.Dzieciaki nie są pewni i wsydzą sie spytać starczych kolegów i więc zadają pytania tutaj to normalne
3.Jak ty byś miał taki problem to byś nie wystawił zdjęcia takiego i niektórzy mają lęk na lekarzy zajmujących sie sprawami intymnymi
4. BRAK SŁÓW !
5.NIektórzy nie mają rodziców takich jak ty (widocznie) niektórzy forumowicze nie mają rodziców którymi mogli by pogadać o takich sprawach... ;/
6.To zalezy czy dziewczyna ma ochotę (niektóre są aktywnie seksualnie) wystarczy odrobina uwagi i zabezpieczenia i sex udany Smile
7.Patrz 6 punkt

A tak wogule jesteś nienormalny... Wiem że pisze dziecionline a tu wcale niema dzieci tu jest dorastająca młodzież oraz dorośli którzy pomagają młodzieży przetrwać trudne chwile w życiu (miesiączka,sperma i tego typu sprawy) Pytają sie u nas bo niektórzy nie wiedzą niektórych rzeczy lub mają małą wiedzę

Skoro Ci się nie podoba to odejdz z tego forum albo przestań wchodzić na ten dział...I ile masz lat... Bo mi sie wydaje że masz 13 lat ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Draxios Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 7
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 15:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. A czy ja napisałem że nie wolno myśleć o tym ? Chodzi mi o uprawianie seksu a nie myśleniu.

2. Po co pytać się kolegów wystarczy spytać brata / mamy / taty / albo poczytać w internecie :]

3. No nie wystawił bym zdjecia bo bym poszedł do Urologa :]

4. Brak słow na cb prawda.

5. Jestem pewny że oni się tylko wstydzą i nie mają odwagi tego powiedzieć i tyle więc nie pisz tu o innych rodzicach.

6. i 7. Tak udany a potem kłopoty :]

Ps. Wieku nie zgadłeś i a jednak masz 14 lat człowieku jak dorośniesz zrozumiesz że dobrze opisałem to....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9022020
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Draxios napisał/a:
1. A czy ja napisałem że nie wolno myśleć o tym ? Chodzi mi o uprawianie seksu a nie myśleniu.

2. Po co pytać się kolegów wystarczy spytać brata / mamy / taty / albo poczytać w internecie :]

3. No nie wystawił bym zdjecia bo bym poszedł do Urologa :]

4. Brak słow na cb prawda.

5. Jestem pewny że oni się tylko wstydzą i nie mają odwagi tego powiedzieć i tyle więc nie pisz tu o innych rodzicach.

6. i 7. Tak udany a potem kłopoty :]

Ps. Wieku nie zgadłeś i ty chyba masz 13 lat skoro masz takie podejście :]


1Ale wybór zawsze zalezy od obydwu chcących to robić ty nie masz prawa ich zmuszać albo ich zniechęcać...
2.W inetrnecie nie ma wszystkiego albo jest nieprawdą;/ A tak można zapytać i mieć odpowiedz
3.Teraz sobie tak mówisz a potem jak trza będzie iść to nie, bo boisz sie
4.---
5.Każdy ma innego rodzica taka prawda.. Niektóre dziewczyny mają taką mamę która im wytlumaczy wszystko i o miesiączkach a niekotre dziewczyny mają mamę ale nie wytłumaczy nic tylko powie :"ah jesteś za mała by to zrozumieć"
6 7 Mówiłem ci zabezpieczaniach??? Mówiłem a jak są kłopoty to ich problem bo oni chcieli to zrobić to zrobili

[ Dodano: Pią 28 Sie, 2009 14:57 ]
ps. Skoro nie masz 13 lat to zachowujesz sie jak 6 latek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O niczym tak nie marzyłem jak o czytaniu kretyńskiego flejmu dwóch gimnazjalistów Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 17:15   

A ja tylko powiem że wszyscy oprócz Słupka nie macie racji. Bijcie masterczułki!
Powrót do góry
Draxios Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 7
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 18:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:

3.Teraz sobie tak mówisz a potem jak trza będzie iść to nie, bo boisz sie


Co ty możesz o mnie wiedzieć ? Czego niby mam się bać tam nie katują ludzi Rolling Eyes Nie znasz mnie to nie pisz o czym nie masz pojęcia bo to prawie to samo jak ja bym powiedział że uprawiasz sex za pieniądze.... a i mam prawo do zniechęcania ich do tego bo są za młodzi i to jest karalne :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9022020
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem, że wszyscy nie macie racji, prócz mędrca Shaunriego i Słupka!

*Chippy... zmieniłeś avatar. To nie to samo. ;(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy napisał/a:
Bijcie masterczułki!


haha!! oglądałam taki filmik gdzie gość w grze nagrywał rróżne słowa innych graczy i potem to ciągle odtwarzał ;] "Bijcie masterczułki!" też było ^^

[ Dodano: Pią 28 Sie, 2009 19:45 ]
Draxios napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:

3.Teraz sobie tak mówisz a potem jak trza będzie iść to nie, bo boisz sie


Co ty możesz o mnie wiedzieć ? Czego niby mam się bać tam nie katują ludzi Rolling Eyes Nie znasz mnie to nie pisz o czym nie masz pojęcia bo to prawie to samo jak ja bym powiedział że uprawiasz sex za pieniądze.... a i mam prawo do zniechęcania ich do tego bo są za młodzi i to jest karalne :]


a na końcu zdania uśmiech..? hm...czyli jesteś zadowolony że zniechęcasz innych? jak widać ludzie są różni....

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Draxios - Kiedy wy zrozumiecie że uprawiać seks może każdy, w każdym wieku? Nielegalny jest jedynie seks osoby dorosłej z osobą poniżej 16 roku życia, gdyż został uznany prawnie za pedofilię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Draxios napisał/a:
SIMON300195 napisał/a:

3.Teraz sobie tak mówisz a potem jak trza będzie iść to nie, bo boisz sie


Co ty możesz o mnie wiedzieć ? Czego niby mam się bać tam nie katują ludzi Rolling Eyes Nie znasz mnie to nie pisz o czym nie masz pojęcia bo to prawie to samo jak ja bym powiedział że uprawiasz sex za pieniądze.... a i mam prawo do zniechęcania ich do tego bo są za młodzi i to jest karalne :]



Karalne jest jak kobieta(dziewczyna) nieletnia zajdzie w ciąże a

karać za uprawianie seksu (pomijam gwałt) to chyba szczyt głupoty każdy se robi jak se i już tylko byle nie być w ciąży...

Takie jest prawo...
Lepiej ty sie nie wymądrzaj wobec mnie bo jestem tu dłużej i masz mózg 13 latka
widać po postach i brakiem wiedzy na temat seksu A te pytania wywnioskowałeś z innych tematów kóre czytałeś w tym dziale i zrobileś z tego wielką małą kupkę*;/

*-Nie kojarzyć z kiblem tylko skojarzcie to z stosem informacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
wielką małą kupkę*


to wielką czy małą xD??

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to i to słyszałaś film "wielka mała miłość" to w tym stylu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:35   

quara99 napisał/a:
haha!! oglądałam taki filmik gdzie gość w grze nagrywał rróżne słowa innych graczy i potem to ciągle odtwarzał ;] "Bijcie masterczułki!" też było ^^


VentrilloBusterz wbijają się na różne kanały "graczów" i robią z nich jaja jakimś pseudo sekwencerem. ;]
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 28 Sie, 2009 21:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Nielegalny jest jedynie seks osoby dorosłej z osobą poniżej 16 roku życia

Poniżej 15. Nie wiem skąd się to 16 wzięło w zbiorowej świadomości.

Za przestępstwa określone w kodeksie karnym odpowiada się od ukończenia 17 r.ż. (wcześniej tylko za kilka najpoważniejszych) Przed ukończeniem przez sprawcę 18 r.ż. można zamiast kary zastosować wobec sprawcy jakieśtam środki wychowawcze.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |