| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Trudna przyjaźń
Autor Wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Czw 10 Wrz, 2009 22:33   Trudna przyjaźń Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chodzę do 6 klasy i w 2 klasie zaczęłam przyjaźnić się z pewną dziewczyną. Ona już miała przyjaciółkę ale nam to nie przeszkadzało. Niestety małe kłótnie i złe zdanie o naszej przyjaźni naszych mam doprowadziło do tego że w połowie 5 klasy przestałyśmy się przyjaźnić. Ale nadal jesteśmy ze sobą tak związane że nie możemy bez siebie wytrzymać przynajmniej przez jedną przerwę musimy pogadać. W te wakacje spotkałyśmy się i doszło do tego że ona się przyjaźni z inną dziewczyną z klasy. Tyle że ta dziewczyna chce zatrzymać moją było przyjaciółkę tylko dla siebie i jesteśmy od siebie "odizolowane". Nie mam pojęcia co zrobić byśmy z nów mogły się przyjaźnić i nawet z tą drugą koleżanką.

PS: Z tą dziewczyną która się pzyjaźni z moję było przyjaciółką lubimy się anawet bardzo.
POMOCY!!!

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 11 Wrz, 2009 19:40   

spytaj się czy morzecie przyjaźnić się w trojkę jesli lubisz tą drugą.......a rodzicą nic do tego z kim się przyjaźnisz ...W prawach dziecka ( które cię obejmują do 18 roku życia) jest zapis kktóry mówi że możesz się przyjaźnić z kim tylko zechcesz
Powrót do góry
groszek014 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 70
PostWysłany: Sro 16 Wrz, 2009 19:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co ta za przyjaciółka ktora trzyma druga tylko dla siebie??Neutral zapytaj swojej kumpeli jak bardzo jej zalezy na przyjazni z Toba a jak bardzo to olejcie ta druga...:/ a co do mamy to nie ma prawa ci zabronic z kim sie zadawac... chyba, tak mi sie wydaje biggrin Pzdr Smile

_________________
Wanting to be someone else is a waste of the person you are...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Czw 17 Wrz, 2009 17:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zapytałam się czy chce się ze mną przyjaźnić i się z chęcią zgodziła ;] dobrze nam jako przyjaciółki i będziemy musiały powiedzieć tej drugiej dziewczynie że się przyjaźnimy, bo gdybyłyśmy we dwie u mnie jub u niej a ona nie to była strasznie obrażona i się do nas nie odzywała...zazdrośnica xD

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Wrz, 2009 19:57   

u mnie jest podobna sutuacja ja mam przyjaciółke...ona jest dla mnie kimś bardzo ważnym ja dla niej też ale ona mam prawo traktować kogoś innego tak samo jak mnie a ja na siłę nie muszę się z jej przyjaciółkami przyjaźnić.....a ty tylko wrogów sobie nie na rób
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |