| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziewczyna ;p
Autor Wiadomość
Hardcor666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 4
PostWysłany: Sro 23 Wrz, 2009 19:17   Dziewczyna ;p Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam problem . Podoba mi się dziewczyna z klasy .. ja jej "chyba też " bo mówi , że ładnie wyglądam i takie tam . Tyle , że ona ma chlopaka a ja niewiem jak się jej spytać " Jak tam z chłopakiem " . No to jak odp . , że nie ma no to się jej spytam czy chcę ze mną chodzić. Ale jak odpowie ze ma to chyba sie ze wstydu spale . Co robic ? Smile
pomocy!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 23 Wrz, 2009 19:50   

po pierwsze jeśli zanasz tego jej chłopka to lepiej nie zaczynaj bo to się może źle skończyć...co do pytania o chłopaka to nie wal prosto z mostu o chłopaka....najpierw wyczuj sytuację.... sprawdź jak się jej wiedzie z tym chłopakiem....jeśli dobrze to się lepiej w to nie pchaj.....gadaj z nią , gadaj.......a to że powiedziała że ładnie wyglądasz to nie znaczy że woli ciebie od niego.....najpiewr sprubuj wyczuć co ona o tym myśli bo ja ci tego nie powiem
Powrót do góry
Hardcor666 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 4
PostWysłany: Czw 24 Wrz, 2009 07:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |