| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
niesprawiedliwieee...
Autor Wiadomość
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 17:06   niesprawiedliwieee... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

otóż tak... my z moją koleżanką się uratowałyśmy, bo byłyśmy wtedy na rozdawaniu nagród za konkurs, bo my tam dostałyśmy... I kiedy weszłyśmy już do klasy, to tam Olka mi powiedziała, że tam na anglików parę chłopaków źle się zachowywało, i... c a ł a nasza klasa (oprócz nas) musiała przez to pisać test karny... Ola mi mówiła, że jej tam niezbyt dobrze poszedł. Następnego dnia były wyniki tego testu i... Były dwie czwórki (dwie najlepsze uczennice w naszej klasie Embarassed ) a reszta to...nie wspomne Confused Była także piątka, i dostał ją ten, PRZEZ KTÓREGO CAŁA KLASA MUSIAŁA PISAĆ TEN TEST! Ja nie moge! Olka dostała swoją pierwszą 1, parę piątkowych uczennic podostawało 2-... Masakra.. Nie wiem, jak wy, ale mi się to wydaje bardzo niesprawiedliwe... Proszę o odpowiedzi... Confused
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jest ze czasami w zyciu dostaniesz wielkia kupe za to ze kupe zrobilas.Nieraz dostalem w ryj za nic,i sie nie dziwie,ale mysle ze mozesz sie czyms innym zrewanzowac z kumpelami np tez sie zachowasz zle z tymi anglikami,napiszecie test karny i wtedy wy dostaniecie piatki,ale musialby to byc swietny zbieg okolicznosci zeby tak bylo biggrin

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 18:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A od kiedy w szkole jest sprawiedliwość?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co konkretnie ma być w tej sytuacji niesprawiedliwe?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 19:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W szkole nic nie jest sprawiedliwe. My mamy straszną polonistkę, która jak ma zły humor to musi komuś uwagę wpisać biggrin A on może miał ściągę, chociaż to mało prawdopodobne. Nie przejmuj się, nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 21:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z przedmowcami,w szkole nic nie jest sprawiedliwie,wiec z drugiej strony moglas sie chyba tego spodziewac Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

C'est la vie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basia61 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 19
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

U nas też było głupio, ale nie do końca. Na muzyce chłopaki się wygłupiali i musieliśmy przez nich pisać kartkówkę, ale była bardzo łatwa. Mieliśmy napisać gamę C-Dur i wymienić 5 znanych instrumentów muzycznych. Niektórzy nie wiedzieli jak napisać gamę! XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Madi Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 09 Lis 2009
Posty: 57
PostWysłany: Pon 14 Gru, 2009 15:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Życie biggrin i tyle Razz
0 sprawiedliwości Smile wiem coś o tym ^^

_________________
Madi <3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11408372
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |