| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Staje mu :(
Autor Wiadomość
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 16:40   Staje mu :( Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem mam bardzo głupi problem, ale no cóż. Ostatnio byłam z moim chłopakiem na dyskotece, kiedy tańczyliśmy na wolnej poczułam że staną mu penis. Nie wiedziałam jak mam się zachować i tańczyłam dalej. Było mi tak jakoś nieprzyjemnie i głupio. Ale nie chciałam zrobić mu przykrości więc nie przestałam tańczyć. To nie zdarzyło się pierwszy raz bo jest tak ciągle. Wiem że on nie umie tego kontrolować ale co ja mam zrobić w takiej sytuacji. Jeszcze tym bardziej iż on nosi luźne spodnie i bokserki. Zerwać z nim nie zerwe, ale jak ja mam z nim tańczyć. Przeciez chyba mu tego nie powiem!!! Nie wspominam o tym jak byłąm u niego w domu i zaczeliśmy się całować, znów poczułąm ze mu staną, a po chwili powiedział że musi iść do łazienki. Czy możliwe zeby był to wytrysk. Rozmawiałam o tym z koleżankami, one powiedziały że to możliwe, a raczej że napewno tak. Nie wiem co mam zrobić. NIe całować się z nim, nie tańczyć i czego mam jeszcze nie robić zeby nie doszlo więcej do takich sytuacji. Najgosze że czuje, ze mu też jest głupio. Pomóżnie nie wiem co mam zrobić!!!!!!! Może powinnam się cieszy bo go podniecam, ale sama nie wiem!!!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 17:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jak chlopak jest z dziewczyna ktora mu sie podoba to czesto dochodzi do wzwodu <jak to pieknie okreslilem biggrin Wink Razz >
mi sie tez tak zdaza i jest mi cholernie glupio ale wiem ze nic niemoge zrobic Evil or Very Mad i twoj chlopak z tym chyba nic niezrobi
aha kiedy u mnie dochodzi do wzwodu wtedy zaczynam myslec o jakis [cenzura] i to pomaga Wink
a jesli chpodzi o calowanie sie to raczej niemial wytrysku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bike_chan Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 22 Sie 2003
Posty: 148
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 17:42   hm... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc, to rzeczywiscie trudna sytuacja... Ale myslę, że możecie o tym porozmawiać, razem zastanowic sie nad tym, a może po prostu zaczniesz odczuwac przyjemnosć z tego powodu - ja bym po prostu pogadała... Smile

_________________
... to wszystko zależy od ciebie, do kogo będziesz strzelał
to wszystko zależy od ciebie, za co i kogo bedziesz umierał ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1444473
Marcin

Dołączył: 21 Sie 2003
Posty: 12
PostWysłany: Pią 22 Sie, 2003 18:12   ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niestety tak to juz jest... chlopcy troche szybciej sie podniecaja (to nie ich wina :-) )

_________________
Marcin
----------------------------
mkk@akcja.pl
www.mkhomepage.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 24 Sie, 2003 14:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może to krępująca sytuacja, ale... potraktuj to jako komplemet - podobasz się mu i podniecasz go. Z całą pewnością nie jest to powód, aby z nim zerwać.

BTW: Chłopcy, do momentu podjęcia regularnego współżycia (albo i jeszcze dłużej) bardzo szybko i łatwo się podniecają. Bardzo też szybko dochodzi u nich do wytrysku (co potrafi poprzeszkadzać w seksie), ale z czasem się wszystko normuje.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sro 27 Sie, 2003 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja się też boję zeby tak się w towarzystwie nie stało - chłopak na mnię spojrzy i mu staje! ja wiem że tego nie można powstrzymać ale to jest chyba troszkę dziwne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 10:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

dziwne ?!
to jest normalny odruch fizjologiczny <czy jakos tak Wink Razz >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 12:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No trudna sytułacja, jedni chłopacy szybciej sie podniecają inni nie...
No tak to jest Very Happy Smile ,
ale dlaczego odrazu mniałabyś z tego powoduz nim zrywać...???
W sumie to niby nie jest zbyt łatwe bo to są krępujące sytułacje,
ale pomyśl inaczej, pomyśl że to bardzo dobrze, że tak się staje bo wiesz, że mu się bardzo podobasz i podniecasz go! Very Happy to może bedzie lepiej.... (choć to chyba nie tak łatwo sama w końcu estem dziewczyną! Embarassed ) A może spróbuj porozmawiać z nim o tym, wtedy wszystko się wyjaśni i w tych sutałacjach nie bedziecie czuli się aż tak bardzo zkrępowani, ja bym spróbowała gdyby coś stało się takiego! Może dlatego, że mam bardzo dobre kontakty ze swojim chłopakiem i mogłabym dosłownie o wszystkimz nim rozmawiać Very Happy , a może w twojim przypadku też tak jest?!
Więc pozdrawiam papa!
3maj się! Laughing
i standardowo powiem "BĘDZIE DOBRZE" Very Happy

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 15:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiecie dziewczyny to normalne u chlopakow my nic z tym nie mozemy zrobic hehe moze to dla nie kturych krepujacy temat ale nie ma sie czego wstydzic poprostu nas podniecacie i dochodzi do takich zeczy i wydaje mi sie zze nic sie nieda z tym zrobic

Chlppcy nie noscie bokserek tylko zwykle majteczki moze nie bedziecie tak dziewczat krempowali . Very Happy

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
Cytryna
Junior
Junior


Dołączył: 20 Sie 2003
Posty: 118
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 19:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm...masz racje, rozmawiam ze swoim chlopakiem o wszystkim, ale tego tematu jakoś boję się poruszać. Poza tym on czuje do mnie wielką miłość, zawsze powtarza że chyba by sie zabił gdyby mnie stracił. Ale ja nie kocham go tak jak on mnie...on wie ze podkochuje się w Maxie (tą sytuację przedstawiłam w kategori "Przyjaźń, Miłość") nie wiem też co bedzie jeśli będę z Maxem. Jeżeli on naprawdę kocha mnie tak jak mówi to co zrobi kiedy dowie sie ze wole być z Maxem a z nim chcę się rozstać??!!

_________________
"Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym!!!"
<ja-cytryna.blog.pl.> =D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kornelia
Junior
Junior


Dołączył: 15 Maj 2003
Posty: 123
PostWysłany: Czw 28 Sie, 2003 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie ja bym ci radzila nie zwracac uwagi a z reszto przynajmniej swiadczy ze mu sie podobasz bo gdy tanczy z toba jest podniecony a to ze mu staje i ma wytrysk to normalna sprawa kazdy chlopka ma jak jest podniecony

_________________
Oddajcie nam Smallville!!!!!!!!
Wejdz na http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1476
to sie dowiesz dlaczego jestem taka zalamana!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maciek Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 09 Maj 2003
Posty: 161
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 10:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cytryna jesli chlopak cie kocha to pozwoli ci byc z maxem bo bedzie uwazal ze to dla twojego szczescia
ja bym nierobil awantury dla swojej dziewczyny
dola bym zalapal bo bez tego trudno sie obejsc ale ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sandra
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 14 Sie 2003
Posty: 48
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Flower a ja wam powiem ze ten post to walek!!!!!!!!! znam cytryne Flower

_________________
Peace***Love***Empathy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xesquio Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączył: 28 Sie 2003
Posty: 217
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 18:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl_in_black napisał/a:
ja wiem że tego nie można powstrzymać .

A więc jesteś w błędzie. Można to kontrolowac. Może st zabrzmi śmiesznie ale ja potrafie kontrolować swój zwód Rolling Eyes .

_________________
Kiedy zapada noc dla innych... dla mnie zaczyna sie dzien...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer ICQ
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Pią 29 Sie, 2003 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To Ty jakiś dziwny jesteś.
Testosteron sobie z organizmu wyssałeś? Smile

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |