| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
jak mam sobie z tym poradzic:>
Autor Wiadomość
marutka

Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 16:18   jak mam sobie z tym poradzic:> Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ello
mam 14 lat:> chodze do gima mam nowa klase ale ostatni kolezanka z starej klasy z ktora mam na pienku powiedziala nowym ludzia ze jestem zyzol
a to nie prawda:> owsze miedys milalam problem z jednym okiem ale to jush przeszlosc jak ja mam na takie zachowanie raagowac? pomożcie
po za tym ostatni chlopcy w mojej klaise odkrtyli ze nosze stringi i zaczeli siem ze mnie nabijac:> a akurat ja lubie chodzic w stringach ale niue konieczie do szoly:> akurat mialam wazny sprawdzian i mialam je na"szczescie" ale co tu duzo muwic za czeli siem nabija i przypuszczam ze wegluch nich ja(dobrze siem ucze) nie powinnam nie wiem czemu panuje przekonanie ze stringi nosza latawice:>
pozdrawiam i 3majcie siem

_________________
Wy nie jesteście inni, inna jestem ja!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chmmmm co do stringów to mysle ze co chlipakow to obchodzi biggrin a co do tej kolezanki, to ignoruj ją, a w koncu jej sie znudzi....chociaz niech inni sie wypowiedzą na ten temat...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gladiatorpl Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Sie 2003
Posty: 352
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 18:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

e co do stringow to nie wiem co sie im w nich nie podoba ja np lubie dziewczyny w stringach Smile a co do kolezanki ignoruj ja (na głupote lekarstwa jeszcze nie wymyślono)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4217189
..::Ulka::..
Junior
Junior


Dołączył: 01 Paź 2003
Posty: 86
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 18:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szkoda że jeszcze Ci chłopacy nie śmieją się z ciebie że nosisz stanik!!! To już w mojej klasie są bardziej dojrzali chłopacy. Stringi to przecież bielizna!! Śmiać się że ktoś nosi bielizne to Bezsens. Nie zwracaj na nich uwagi. A co do koleżanki to ja bym jej nie ignorowała. (jestem zaczepna Smile) Powiedziałbym zeby patrzyła na siebie a nie na innych, powiedziała, ze jest na niskim poziomie i żeby nie wspominała przeszłości. A wogóle czy to jej sprawa. Kiedyś w przeszłości to ona chodziła obszczana, ubrudzona i ośliniona!!!

_________________
Niemów źle o nikim, ale mów wszystko co najlepsze o każdym Smile Mój numer gg 3066241
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamix Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Sie 2003
Posty: 1096
PostWysłany: Pią 10 Paź, 2003 20:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ello
mam 14 lat:> chodze do gima mam nowa klase ale ostatni kolezanka z starej klasy z ktora mam na pienku powiedziala nowym ludzia ze jestem zyzol
a to nie prawda:> owsze miedys milalam problem z jednym okiem ale to jush przeszlosc jak ja mam na takie zachowanie raagowac? pomożcie
po za tym ostatni chlopcy w mojej klaise odkrtyli ze nosze stringi i zaczeli siem ze mnie nabijac:> a akurat ja lubie chodzic w stringach ale niue konieczie do szoly:> akurat mialam wazny sprawdzian i mialam je na"szczescie" ale co tu duzo muwic za czeli siem nabija i przypuszczam ze wegluch nich ja(dobrze siem ucze) nie powinnam nie wiem czemu panuje przekonanie ze stringi nosza latawice:>
pozdrawiam i 3majcie siem




Posłuchaj co do stringów nie przejmuj się chlopcy jeszcze do tego nie dorosli, to przeciez bielizna wiec sie nie przejmuj, co do kolezanki zglos sie do wychowawc/y/zyni, napewno rozwiaze to moment i juz twoja wcipska kolezanka sie niebedzie smiala, co sie teraz dzieje ja jako zastepca przewodniczacego klasy niedopuszczam do takich sytuacji bronie wysmiewanych a pograzam tych co sie smieja zeby zobaczyli jak dana osoba sie czuje. Malutka mowie ci wychowawca i po klopocie da se dziewczyna spokuj. Wink i nieprzejmuj sie tym co mowia inni ja ci mowie teraz ze jestes fajna dziewczyna, zobaczysz ze jeszcze przyjda do ciebie w laske Wink Very Happy

P.S: Moze nie zaladnie napisany artykul ale staralem sie Smile

_________________
http://www.dziecionline.pl/pomoc
=======================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
3259633
marutka

Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 6
PostWysłany: Sob 11 Paź, 2003 07:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ello
wiecie wszystko fajnie ale mam pare niezgodnosci:> 1 dziefczyna jush taka jest od 1 klasy Sp. moze to jest jakas kwestia rywalizacji nie wiem
2 nie bede paplac wychowawcy bo mamy glupia baba i zrobila by awanture na cale miasto a poza tym nie jestem "skarzepyta"
3 co do stringow przemyslalam i mysle ze smiech czy "sensacja" bysla z tad ze ja jako pierwsza siem okazalo ze nosze anie jedne z klasowych gwiazd popularnosci
pozdrawiam

_________________
Wy nie jesteście inni, inna jestem ja!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajoma13 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant


Dołączyła: 14 Sie 2003
Posty: 52
PostWysłany: Nie 12 Paź, 2003 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie ,
chłopaki podziwiają, ze nosisz stringi
bo ich to zaciekawiło...
Coś nowego o jest laska która nosi stringi
ale fajnie (myślą sobie...)
Tak to jest...
U mnie jak chłopaki się pytają...
"EJ... masz dzisiaj stringi,koronkowe nie Question "
I się śmiają...
To ja się śmieje razem z nimi ...
I mi to wcale nie przeszkadza
Oni tylko tak to robią się nabiajają
a tak naprawde to ich to zachwyca jednym słowem mówiąc Very Happy
Serio...
To fajne nawet nie sądzisz teraz Question Exclamation

_________________
Próbowałam wielu rzeczy i za każdym razem
pamiętałam żeby żaden kamień nie stał się głazem,
żeby droga była prosta, a sumienie czyste...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marutka

Dołączył: 10 Paź 2003
Posty: 6
PostWysłany: Pon 13 Paź, 2003 06:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz:>
mnie nie chodzi o to ze hmmm... siem smieja czy zartuja,
ja bardzo lubie zartowac i smiac siem:>
ale to jest tesh powiazane ze sprawa 1 :> bo chlopcy byli "pod zarzeni" (zeby nie napisac podjarani Embarassed ) tym ze owa kolezanka rzucila haslo ona ma stringi:> i wiesz co ja nawet nie pokazywalam ich specjeline:>
ale sprawdzalam jak to moglo by i stwierdzam ze ktos musiel siem ostro achyli zeby cos zobaczyc:> a dla waszej inforamcji siedzem w 3 lawce za mna qmpela ktora na czas lekcji siedziala obnok mnie wiec od naiblizszego chlopaka dzielilam mnie przynajmniej 1 lawka:D wiec to musialo byc (chyba!!) specjalne:>

_________________
Wy nie jesteście inni, inna jestem ja!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |