| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Zajęcia artystyczne i muzyka
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 02 Paź, 2009 19:16   Zajęcia artystyczne i muzyka

W przyszły czwartek i piątek mam zdawać trzy piosenki: na muzyce "Remedium" Maryli Rodowicz, na zajęciach artystycznych "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" i "Wołanie przez ciszę". Nie ma problemu z nauczeniem się na pamięć, bo można wyjść z zeszytem (nawet pani tak mówiła).

Tylko kłopot w tym, że moja mama jest przyzwyczajona do ocen 4-5-6 (nie chwaląc się) a ja po prostu... nie umiem śpiewać. Fałszuję przeokropnie, wydurniam się i nie wyciągam ani zbyt wysokich, ani zbyt niskich dźwięków. Jak ktoś nie zaśpiewa, ma pałę. Co mam zrobić? Zaśpiewać dostać dwóję albo tróję, czy wybłagać przeziębienie/odcięcie języka/usprawiedliwienie? Tak tak, każdy będzie śpiewał solo.

I jeszcze druga sprawa: dzisiaj na zaj.art. pani powiedziała, że lekcja będzie taka: każdy wychodzi na środeczek, śpiewa pioseneczkę, a jak jakiś debil (na szczęście, w klasie matematyczno-matematycznej jest jeden taki "geniusz") będzie głośno, to czekamy, aż się uspokoi, a jak nie wszyscy zdążą zaśpiewać, to ci, co nie zdążyli dostają normalne PAŁY! Co się stanie, jak nie zdążę zaśpiewać/nie zaśpiewać? Walczyć o ocenę? Do dyrki?
W dzienniku mam nr 1, ale pani mówiła, że nie pójdzie po kolei, tylko "wyrywkowo". Boję się, że to ja będę pechową, która nie zdąży.

Pomóżcie...
Przejdź na dół
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pią 02 Paź, 2009 20:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
nie umiem śpiewać

Nawet mnie nie wkurzaj. Każdy umie śpiewać - wystarczy, że tego chce.
Riaga napisał/a:
wydurniam się

Z reguły osoby wydurniające się zamiast śpiewać, po prostu są utwierdzeni W BŁĘDNYM przekonaniu, że śpiewać nie potrafią; lub mają dużą tremę.

Co masz zrobić? Idziesz z zeszytem, i śpiewasz, dając z siebie wszystko.

Co do 3.
Riaga napisał/a:
Walczyć o ocenę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 02 Paź, 2009 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga jak nie chcesz być pechowa to zgłoś zaraz jak pani zacznie pytać powiedz "proszę panią mogę teraz zaśpiewać" czy coś w tym stylu powiedzieć.... Bo jak zaczniesz odkładać " a... moze pani mnie weźmie....." to będzie pech


Riaga rób jak mówi eviltwin1 daj z siebie wszystko...

[ Dodano: Pią 02 Paź, 2009 19:51 ]
zapomniałem o tym:

Jak nie umiesz śpiewać to zacznij na kółko muzyczne chodzić to się nauczysz śpiewać....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 02 Paź, 2009 23:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Z pewnością umiesz śpiewać na tyle, żeby z takich zajęć dostać conajmniej 5...

... skoro Ja dostawałem 4, czy tam 5, to już chyba każdy może.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Paź, 2009 11:53   

Nie chodzi o to, że śpiewać nie potrafię, tylko o to, że fałszuję. I trochę kiepsko z linią melodyczną utworów (Refreny znam, a "Wszystko mi mówi" znam całe, zwrotki reszty-kiepsko). Czyli żeby nauczyć się tych zwrotek, to słuchać tych piosenek?
Powrót do góry
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Paź, 2009 12:08   

Nigdy nie lubiłem zajęć artystycznych, tym bardziej muzyki. Pani zawsze twierdziła :a ty ziemowit głupi jesteś i nic nie umiesz a słuch masz taki jak z koziej pupy trąba ;]. A ja wiem że mi pani nawet na pianinku zagrać nie pozwala ;].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |