| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Intenet Problem
Autor Wiadomość
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Pon 05 Paź, 2009 15:24   Intenet Problem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cześć mam taki problem: gdy tylko system połączy się z internetem to od razu idzie 2-5% sieci (sprawdzałem w menedżerze zadań) co z tym zrobić bo odkąd się to stało to net mi wolno chodzi Sad Sad

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Kris Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 07 Paź, 2009 08:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zależy, jak masz zapchany komputer, to będzie wolny. Nawet ikonki na pulpicie spowalniają. Pousuwaj ich kilka. Ja też tak kiedyś miałem. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 07 Paź, 2009 15:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A co mają ikonki na pulpicie do sieci?

Jakąś część transferu żrą pewnie procesy chodzące w tle. Poprzeglądaj w Menadżerze zadań co to może być albo sprawdź w firewallu co się łączy z internetem. Możliwe też, że nałapałeś jakichś wirusów i Twój komputer robi za zombiaka.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 07 Paź, 2009 15:41   

A jak coś podejrzewasz to wpisz w Uruchom msconfig i w Uruchamianie poodznaczaj "złe" wpisy ;].
Powrót do góry
piotr123 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 376
PostWysłany: Sro 07 Paź, 2009 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak Słupek miałeś racje przeskanowałem ESET online scannerem i mi znalazło 32 trojany w tym kilka innych wirków ach i wtedy sobie przypomniałem że wywaliłem Nod 32 z autostartu xD

Chippy, tak coś podejrzewałem i były trzy wpisy jakieś z rejestru kture zamiast nazwy miały losowy ciąg znaków (czyli np.GCDFVFG86743SD323Dc3D3D3d#fdsf)

i teraz komp chodzi troche lepiej ale z netem wciąż to samo właśnie skanuje tym nodem i zobaczę co wyjdzie

a i chippy na kompie mam startup managera i on mi pokazał te wpisy bo w msconfig ich nie było




skanowałem też ccleanerem i moge dać log z hijack this

_________________
http://img207.imageshack.us/img207/728/sigkj.png
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1848720
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |