| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Zaczynam się go bać !!
Autor Wiadomość
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 09 Paź, 2009 20:41   Zaczynam się go bać !! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie mieszkam na ulicy głównej, lecz w uliczce koło. Jakiś tydzień temu otworzyli na głównej taki sklep z biżuterią,, Więc jest taki facet (nie wiem, może 25-28 lat ) który rozdaje ulotki (on tam jest od rana do nocy) wczoraj szłam sobie do sklepu (z butami ^^) i on mnie zaczepił i mi mówi ,, " śliczne oczy, masz soczewki ,niee ? " (hm,,było ciemno, jak on zobaczył moje oczy Confused ) i dzisiaj sobie szłam z koleżanką i, jak nie jak tak, zaczepił mnie i mówi , " hej, jak tam? ,masz tel? , masz chłopaka?, śliczna jesteś... itp ! I później jak wracałyśmy tak się we mnie wpatrywał że masakra, nawet moja koleżanka mi powiedziała: " ej,Daria ty na niego lepiej uważaj, widziałaś jak on na cb patrzy ? " Ja..dobra jakoś bym tam unikała ale się boje jak bd z mamą gdzieś szła i jak mnie zaczepi ? Zaczynam się go bać !! Jakiś pedofil jeden ! Co mam zrobić ?
PS.Tak pomyślałam że może poproszę chłopaka mojego żebyśmy ,nie wiem, szli za rękę przy nim czy cóś, żeby on się tylko ode mnie odwalił !
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Pią 09 Paź, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może po prostu zdesperowany i wszystkie zaczepia?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alka Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 48
PostWysłany: Pią 09 Paź, 2009 23:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może powiedz to mamie albo coś. Miałam coś podobnego i podziałało gdy moja mama powiedziała facetowi że ma się ode mnie odczepić i tyle.

_________________
"...Zwyczajnie wolności poczuć smak..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 10 Paź, 2009 09:38   

A może chce rozdać ci więcej ulotek albo skusić do przyjścia do sklepu?
Gdy faceci wiedzą, że mogą zarobić, to dość często posuwają się do,hm, jakby to nazwać...podchwytliwych chwytów.

Pamiętam jak byłam na wakacjach. Cały czas kelnerzy łazili za tobą, czy soczek, czy cośtam, spokoju nie było. Z moim tatą to się witali, przedstawiali mu się, etc XD
Owszem, byli mili na początku, potem to się stało uciążliwe, jak pokazywali na mnie palcami wśród kolegów. Nie wiem czemu XDD Ale zaczęło mnie to wkurzać.Nie było
co robić- trzeba było dać napiwek i się odczepili ;d

Podobną sytuacją masz również ty. Idź do sklepu, kup jakiś najtańszy pierścionek czy coś, może się odczepi. Aczkolwiek, jeśli nie chcesz działać samotnie, pogadaj z mamą. Ale ostrożnie, z premedytacją, aby nie było 'sprawy w sądzie'. Może zdeka przesadziłam, ale mama może się przerazić. A więc wytłumacz jej to na spokojnie, podczas obiadu, oglądania TV etc.

No, to good luck and have fun, jesli mogę tak rzec.
Powrót do góry
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Sob 10 Paź, 2009 16:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zgłos na policje najscia oraz próbę gwałtu zibiorowego w miejscu publiczym przeprowadzenego prez ulotkarza. Smile

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Luke_Skywalker napisał/a:
Zgłos na policje najscia oraz próbę gwałtu zibiorowego w miejscu publiczym przeprowadzenego prez ulotkarza. Smile



a ty kto? Policjant? Sędzia? Parwnik? Czy Kaczyński?


On chce ciebie zwrócic uwage żebyś ty weszła "do jego"sklepu i coś kupiła... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Sob 10 Paź, 2009 23:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
PS.Tak pomyślałam że może poproszę chłopaka mojego żebyśmy ,nie wiem, szli za rękę przy nim czy cóś, żeby on się tylko ode mnie odwalił !


wiesz nawet bym tak zrobiła . biggrin no raczej zrobiłam tak , tylko ze go nie było .

ja mieszkam w Gda i taki chłopak od METRA (rozdaje gazete . "Metro")
cięgle mnie zaczepia od 2 tyg . tak samo się mnie pyta co ciebie ten facet .. (tylko że on ma z 20-25 lat)
i też wpadałam na pomysł żeby przejść z chłopakiem koło niego i iść z nim za ręke ..
ostanio byłam , ale go nie było . Sad
ale napewno mi się jeszcze uda .
więc dla mnie to nawet dobry pomysł ..




SIMON300195 napisał/a:
On chce ciebie zwrócic uwage żebyś ty weszła "do jego"sklepu i coś kupiła... Rolling Eyes


zależy czy naprawde ma to na myśli . Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 11 Paź, 2009 07:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, wy mówicie że On próbuje zwrócić na siebie uwage, ale wielu gwałcicieli również wykorzystuje takie metody, a dziewczyna jest młoda i nie wie co zrobić.

Odpowiedź jest prosta - albo starszy, odważny i silny chłopak który wyperswaduje Panu żeby się odczepił, albo ojciec/matka - Znając życie wystarczy mama. Nie wiem skąd One tyle siły i odwagi biorą jeśli myślą że ich dzieciom dzieje się krzywda. Zaskakujący fenomen : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 11 Paź, 2009 07:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie reaguj tylko na jego zaczepki, bo on tego oczekuje. Nie rozmawiaj z nim także.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 11 Paź, 2009 09:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

podejdź do niego i w jaja mu kopnij !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 21:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
najprawdopodbniej wygladasz dojrzale albo masz duzy biust. to brutalne, ale niestety prawdziwe. mnie tez zawsze zaczepiali jacys faceci z pytaniem czy sie z nimi nie umowie na kawe, ale odpowiadalam 'prosze pana ja mam 13 lat' i znikali szybciej niz sie pojawili Razz
jezeli nie podziala to powiedz ze twoj tata jest prokuratorem i zabrania ci rozmawiac z nieznajomymi facetami. to tez skuteczne, sprawdzilam.


Tremere Fajny awatar tamten był lepszy ^^


Nie ma to jak Matka forum Smile

Ojcem forum jest Shaunri/Słupek
Matka Tremere Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 21:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

aha, ze taka stara? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że z mieszania genów polsko-żydowskich nic dobrego nie wyniknie Rolling Eyes

Tylko psze mnie znowu nie oskarżać o antysemityzm. Wspólna fotka z Leszkiem Bublem jeszcze o niczym nie świadczy :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 12 Paź, 2009 22:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

najpierw trzeba zrobic test na ojcostwo bo ta kwestia jest niejasna :S
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |