| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 11:13   Pytanie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 21 lat, mój chłopak 26. Problem w tym, że on sam sobie trzepie, a mi robi palcówe. Już wiem sama dlaczego... Jak ja go łapałam to szybko kończył. Straszny z niego napaleniec... Jak już przyszło co do czego, to najdłużej 5 min go trzymał we mnie i wyjął. On dochodzi, a ja nie... Miałam tylko raz orgazm, ale tylko jak mi palcówe robił, a okazji było mnóstwo... Nie podoba mi sie to. Ja dopiero ledwo co zaczynam, a on juz kończy.

Podajcie mi technike trzepania, żeby szybko nie kończył, bo inaczej dalej będzie sobie sam trzepał.


Ostatnio zmieniony przez LoveHerMadly dnia Pią 06 Sie, 2010 20:42, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 17 Paź, 2009 15:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

musisz byc strasznie kiepska w tych sprawach. Sad poszukaj odpowiedzi na forum erotycznym.
marna prowokacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 21 Paź, 2009 09:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

prowokacja? nie mam czasu na wypisywanie głupot, 13 lat już dawno skoczyłam...
jak nie potrafisz odpowiedzieć, pomóc, to się N I E W Y P O W I A D A J.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 21 Paź, 2009 10:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale nie da się nie przyznać racji Tremere - wszystko tu wygląda jak zwyczajna prowokacja, do tego słaba.

Poza tym nie uważasz że na taki temat powinnaś rozmawiać ze swoim partnerem, a nie z nami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Sro 21 Paź, 2009 16:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dziwić się, że 15latki zachodzą w ciąże. Skoro wiedza starszych koleżanek jest znikoma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 21:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo wulgarnie napisane, można było użyć innych określeń, ale ok, nie czapiam się.


Ale muszę (niestety) przynać rację, że czasem tak bywa. Partner ma przedwczesny wytrysk, a kobieta nie może dojść... Wiem z własnego doświadczenia;/ Chłopak tłumaczył mi że nigdy tak nie mial, tylko ze mną, do dziś nie wiem co to powodowało. A przy seksie oralnym bądź peetingu czasem udawalo mi się dochodzić, przy normalnej penetracji - niestety nie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 30 Paź, 2009 09:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl - Problem leży zazwyczaj po prostu po stronie mężczyzny. Przyczyn może być wiele - od braku doświadczenia, przez zwykły egoizm aż po zwyczajną różnicę umiejętności między kobietą a mężczyzną : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Pią 30 Paź, 2009 22:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko właśnie dziwne jest to, że tylko podczas normalnego stosunku ciezko bylo mi szczytować, a zabawy swoja droga, wtedy bylo naprawde fajnie;) Więc chyba jednak ten partner musiał coś umieć..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 09:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl - Technika pettingu, a technika właściwego stosunku z perspektywy mężczyzny to też dwie różne rzeczy. Myślę nawet że zaspokojenie potrzeb partnerki przez seks jest dla mężczyzny dużo większym wyzwaniem niż przez w/w petting.

Jak mówiłem dochodzi do tego wiele innych czynników i wynik jest jaki jest : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Po co więc seks, jeśli dla obu stron petting jest lepszym rozwiązaniem...? ; ) Chyba tylko do rozmnażania się...

głupie trochę.. ; )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja czerpie duza przyjemnosc z seksu, to zalezy od tylu czynnikow ze az nie chce mi sie wymieniac, ale daj sobie troche czasu, ja jak bylam mlodsza to tez nie wiedzialam po co jest tak naprawde penetracja skoro inne pieszczoty sa fajniejsze ;d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 01 Lis, 2009 08:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

girl - Nie powiedziałem że seks jest mniej przyjemny niż pieszczoty z partnerką. Powiedziałem jedynie że jest dla mężczyzny większym wyzwaniem i młodzi chłopcy często po prostu nie są w stanie mu sprostać.

Daj im i sobie czasu na naukę, z czasem wyjdzie na jaw co przyjemniejsze, co bardziej zróżnicowane i takie tam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |