| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Kim chcieli byście zostac w przyszłości z zawodu??
Autor Wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 00:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Señor, jak już.

Tylko po co się męczyć jakimiś OOBE i reptillanami, skoro równie dużą wartość będzie miało, jeszcze mniej męczące, oglądanie smurfów albo pokemonów?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 09:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Señor, jak już.

Tylko po co się męczyć jakimiś OOBE i reptillanami, skoro równie dużą wartość będzie miało, jeszcze mniej męczące, oglądanie smurfów albo pokemonów?


Podstawię tu kodeksy i idę spać ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 12:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slupek,taka jest roznica ze wlasnie czasami musisz sie niezle nameczyc zeby osiagnac OOBE,a nawet gdyby jakiejs osobie udalo sie to za pierwszym razem i moze wejsc w stan w 30 sekund,to przynajmniej jest powazniejsze od pokemonow czy jakich power rangersow Mr. Green

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 12:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No, żeby zdobyć swojego pierwszego pokemona też trzeba się nieźle namęczyć. Nadal nie złapałem pikaczu, a tyle lat próbuję Sad

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A to dlatego, że ja go złapałem ponad trzy lata temu, teraz trzymam go w piwnicy. : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Slupek,chodzilo mi o to ze ogladanie pokemonow,i jak jakis sasza rzuca powerballem i nagle zwierzatko wylania sie z niego nie jest meczace.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 23:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dobra, jeszcze raz (już ostatni, obiecuję).

1) Smurfy nie są prawdziwe!
2) Pokemony nie są prawdziwe!
3) Podróże astralne nie są prawdziwe!

Ludzie którzy wierzą w OOBE są tak samo poważni, jak ci co wierzą w pokemony, tzn. mogą być albo dziećmi albo osobami upośledzonymi umysłowo. KLAR?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 07 Gru, 2009 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nein,das ist nicht klar.

Skoro tak uwazasz,to wierzacy w oobe moze rownie dobrze powiedziec tak o tobie,to znaczy w takim razie moglo byc tak:

-Elvis Presley nie umarl,
-2pac nie umarl
-Kennedy nie umarl
-OOBE nie istnieje

Osoba ktora tak mysle,moim zdaniem jest juz uposledzona.

Z wierzacych w to sie wszyscy smieja
Ktorzy mysla ze Elvis z 2paciem gdzies tam martini popijaja...

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 07 Gru, 2009 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

<drapie się po głowie> Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, bo ledwo na oczy widzę, ale czy ty insynuujesz że 2Pach i Elvis żyją?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 07 Gru, 2009 22:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałeś ich najnowszego wspólnego singla? :O

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pon 07 Gru, 2009 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri,wzialem z tego przyklad bo z tego co tu czytam to inektorzy sprawiaja wrazenie prostych niedowiarkow ktorzy zaslaniaja sie jakas bezsensowna naukowa teoria,a pewnie nie maja w tym ani pestki doswiadczenia.
Oczywiscie,nie wierze zeby Elvis lub 2pac zyli,

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 06:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ktorzy zaslaniaja sie jakas bezsensowna naukowa teoria

Fakt, nauka jest bezsensowna, dużo lepsze, ciekawsze i bardziej wartościowe są pseudo-naukowe wywody o wychodzeniu z ciała i łapaniu pokemonów O_o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 07:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W tym chodzilo mi o to ze ludzie nie umieja wlasnego tlumaczenia znalesc poza "nauka tego nie udowodnila",ja gdy w cos nie wierze to to uzasadniam,i nie bo to nie stwierdzone naukowo tylko wlasny dobry powod,pozatym skad wiesz ze to co ci mowia naukowcy to 100%?Ten swiat tak zaklamany jest ze nic niewiadomo...

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 09:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sposobów na obalenie Twoich przedziwnych teorii w sposób naukowy jest wiele. Duchy, dusze, ciała astralne i wszelkie tego typu byty zaprzeczają prawom fizyki, biologii, biochemii, biofizyki itd. Rozumiem że takie tłumaczenie do Ciebie nie dociera?

pozatym skad wiesz ze to co ci mowia naukowcy to 100%

Sam zawodowo zajmuję się w pewien sposób "nauką", tak więc wiedzę innych mogę skonfrontować z własną. I owszem, wiele teorii naukowych to kretynizmy, ale aktualnie uznane prawa naukowe są potwierdzone, jasne, logiczne i pewne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 08 Gru, 2009 17:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dociera,tylko nie umiesz pojac ze poza swiatem fizycznym jest niefizyczny (wiem ze w to nie wierzysz ale tak jest niestety)
Dla ciebie logiczne,ze swiat astralny nie istnieje bo sie nie zgadza z ukladem praw fizyki,a dla mnie wydaje sie nieintersujacy swiat,gdyby poza czlowiekiem i zwierzetami na ziemi nic wiecej by nie istnialo (co tlumaczy wielowymiarowy wszechswiat),takze nic tu nie musi sie zgadzac z prawami fizyki.
A wlasnie mowiac o prawach fizyki...To i ja obale twoje jakze prawdopodobne zdanie.Wiesz co to lewitacja?Jak nie to prosze cie poszukaj bo jesli nie wiesz to nie chce mi sie meczyc z tlumaczeniem czegos komus jak i tak nie uwierzy mi w 100% prawde.Starszy brat mojego kumpla,ktory wlasnie zajmuje sie takimi dziedzinami jak psionika,przy nas lewitowal,zakladajac ze umie poruszyc przedmiot sila umyslu.Na poczatku tez mu nie wierzylem,mowilem ze to bzdury.Jednak zmienilem zdanie gdy zaczal zgniecionym kawalkiem folii aluminiowej lewitowac,unosila sie w powietrzu mniej wiecej 20 cm nad ziemia lekko krecac sie wg wlasnej osi,pozniej nawet nam pokazal ze umi lewitowac na odleglosc.Wiec powiedzialem mu zeby pokazal spektakl,i skierowal kule za kioski jakies 20 m dalej,pozniej wrocil,i nawet kierowal nim tak ze normalnie to lewitowalo przedemna (latalo mi to naokolo bioder) wiec tu prawa fizyki obalam (obalanie takim sposobem prawa fizyki rownierz moze znaczyc ze istnieje cos niefizycznego)

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |