| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Hm...Dziwna sprawa :)
Autor Wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pią 13 Lis, 2009 21:00   Hm...Dziwna sprawa :)

Przejdę do rzeczy.

Kiedyś, chyba w październiku, czekałam z koleżanką i kolegą na kółko historyczne. Oni gadali pod klasą, a ja siedziałam na parapecie na korytarzu, przy schodach. Szkoła była już prawie pusta, w każdym razie na korytarzu i w pobliżu. Nagle po schodach zaczął schodzić chłopak- całkiem,całkiem gościu :] Popatrzyłam na niego, a on zwolnił, i do mnie, jakbym była jego starą znajomą: "Cześć!" Zamurowało mnie o.o Przecież go nie znam ^ ^
No dobra, poszedł dalej.
Wtedy tajemnym sposobem wyszukałam go na nk, trochę się o nim dowiedziałam. Widzialam go też kiedyś, jak jeździł na desce.

I dzisaj, w piątek 13, jak wracałam ze szkoły, zobaczyłam, że jakichś dwóch chłopaków jeździ sobie na deskach. I myślę, że "Fajnie, jakby to był on". Idę dalej, idę, patrzę- no, oczywiście, to był on xD Idę dalej, patrzę, jak jeżdżą. Przechodzę obok tego-tego, a on się odwraca, i znowu do mnie jak do kumpeli: "Cześć!" Znowu mnie zamurowało xD Chciałam powiedzieć, że go nie znam, i nawet zaczęłam: "Ym, nie wiem, jak to powiedzieć..." (zaczerwieniłam się i uśmiechnęłam) "...Yy...cześć!" I poszłam dalej biggrin

Mam konkretnie kilka pytań:
1. Czy to możliwe, że mu się podobam? Nie jestem zbyt ładna.
2. A może on się tylko wygłupia? (Chociaż nie wyglądało na to, to było takie "szczere" cześć)
3. Co mam powiedzieć, jakbym kiedyś jeszcze raz znalazła się w takiej sytuacji?

Szczególnie prosiłabym o to 3. Dziękuję, i przepraszam za monstrualne rozpisywanie ^ ^

Pozdrawiam.
Przejdź na dół
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
PostWysłany: Pią 13 Lis, 2009 22:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. To jest możliwe. Może chłopak zaczyna od "Cześć", a w końcu do Ciebie zagada, zapyta o coś... ; D
2. Nie sądzę... xD
3. Odpowiedz mu "Cześć" i uśmiechnij się "szczerze" do Niego ; ) Uśmiechaj się do Niego jak najczęściej, to sama poznasz po Jego zachowaniu, czy się mu podobasz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 14 Lis, 2009 10:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się ręcyma i nogyma pod postem Monnaly - nic więcej zrobić nie możesz. Skoro powiedział cześć, to niech zrobi drugi krok - Ty się uśmiechaj, bądź miła i tak dalej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 14 Lis, 2009 14:33   

Hehe ^ ^
Dzięki wam za pomoc Smile Mam nadzieję, że coś z tego będzie.

Pozdrawiam biggrin
Powrót do góry
Luke_Skywalker Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 128
Ostrzeżeń:
 3/3/6
PostWysłany: Wto 17 Lis, 2009 12:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moja kolerzan ma tak samo zemną xd

_________________
http://img.menelgame.pl/cache/pl_PL/signaturen/526790.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9774817
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 18 Lis, 2009 20:15   

Dzisiaj koleżanka, której wyjawiłam tą sprawę (znamy się już 2 lata, ufam jej) powiedziała, że on też jej mówi "Cześć" i też się za bardzo nie znają...powiedziała, że chyba sobie za duże nadzieje zrobiłam...
No cóż.
Smutno Sad
Chyba serio sobie za duże nadzieje robiłam...

I tak smutno Sad
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 11:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz co kolezanko,powiem ci jedno,mysle ze to jeden z najlepszych ale najtrudniejszych sposobow na to zeby sie dowiedziec czy sie mu podobasz czy tez nie.
Tak samo mialem z pewna dziewczyna,byla piekna jak malo kto,i ciagle gdy przechodzilem mowilem jej czesc,czesc,i czesc.Kiedys na przerwie do mnie podeszla,i powiedziala do mnie "czesc".Wtedy mnie tez zamurowalo,odpowiedzialem jej czesc,i sie zapytalem jak sie nazywa.Rozmawialismy,rozmawialismy...Az sie mnie spytala,czy podoba mi sie,powiedzialem ze tak,odpowiedziala ze nareszcie znalazla swoja milosc itp...Nie wiedzialem juz co zrobic,przeciez ja znalem tylko z widzenia,mocno sie zauroczylem w niej,ale nie chcialem ja spytac o to czy bylaby moja partnerka.Postanowilem dowiedziec sie czegos wiecej o niej...I sie zawiodlem.Byla zwykla ku*wa!!
Dawala [cenzura] kazdemu,jej kolezanka (ktora z reszta pozniej byla moja dziewczyna) pokazala mi filmik jak zgadza sie zeby kolesia wylizac.Uznalem to za zalosne i zadzwonilem do niej czy moge przyjsc do niej szczerze porozmawiac.Wyszla na klatke,powiedzialem jej wszystko,jest piekna ale nie moge z taka chodzic,poplakala sie,ze jej kolezanka jest dzi*ka,i ze ja nie chce z nia byc.Coz mialem zrobic,przeciez jestem chlopem.Przytulilem ja do siebie,wtedy czulem jak serce zaczelo bic jak po autostradzie.Ale wciaz nie moglem uwierzyc ze ona taka jest!!
Mozliwe ze sie mu podobasz,najlepszym sposobem jest podejsc do niego (najlepiej gdy bedzie sam) i szczerze z nim porozmawiac,albo sie kumpli o nim spytac tak zeby sie nie dowiedzial.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 11:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem


_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 13:19   

Słupek- nie mam pytań xDDD

Swierk- nie spodziewałabym się tego po tobie...serio? W takim wieku? Takie laski? TAKIE rzeczy?!

A tak w ogóle..myślę, że jak traktuje (ten gościu) moją koleżankę podobnie (kto wie, czy nie więcej dziewczyn) to chyba do żadnej nie żywi specjalnego uczucia. Nie mam chyba po co pytać?
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sie upewnic na 100% Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yo, yo, młodefoki, foczki, gangsterka, lizanie, yo, fajki, towar, yo, yo, ruchanko,

tym żyję na co dzień, czekam na szansę,
chwila by dorzucić opału spaliła się na zawsze
kradniesz, pijesz, palisz, srasz
tylko przez to masz taką twarz
Całe gangsta to tylko historie
Naprawdę to siedzenie i ćpanie pod blokiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Im dalej w las (w sensie - im będziesz starsza), tym więcej takich "dwuznacznych, ale nic nie znaczących" zachowań Cię czeka. Z czasem mężczyźni i kobiety zaczynają mieć ze sobą dużo swobodniejszy kontakt, przez co kilka uprzejmych słów, dotyk, czy nawet małe buzi-buzi przestają mieć jakikolwiek erotyczny podtekst.

Oczywiście każdy jest inny i część ludzi do końca pozostanie dziećmi (czego w sumie można im pozazdrościć), a część nabierze tej "dorosłej cechy" w miarę wcześnie - może ten chłopak po prostu taki jest?

Ciężko tak naprawdę powiedzieć o co chodzi, ale mimo wszystko potwierdzę to co powiedziałem w pierwszym swoim poście tutaj - uśmiechaj się, bądź miła, ale nie rób sobie nadziei - po prostu bądź dla niego uprzejma. Nie zaszkodzi, a może pomóc, prawda? : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 15:54   

Shaunri jak zwykle ma rację Smile No dobrze, wujku, postaram się... biggrin
Powrót do góry
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 16:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri jest wszechwiedzacy Mr. Green

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
quara99 Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 13 Cze 2009
Posty: 227
PostWysłany: Nie 22 Lis, 2009 18:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no baaa...^^
Shaunri - wujek wszystkich zarejestrowanych na tym forum ;]

_________________
"Leave me dreaming on the bed
See you right back here tomorrow for the next round
Keep this scene inside your head
As the bruises turn to yellow
The swelling goes down..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8447525
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |