| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Praca z fundacją, radiem
Autor Wiadomość
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 17:08   Praca z fundacją, radiem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie


„Internetowe Radio Colemi” (najprawdopodobniej przyszła Fundacja) poszukuje młodych osób które potrafią dobrze pisać i mają wystarczająco dużo wolnego czasu.

Konkretne stanowiska:

Redaktor działu NEWS rock. Poszukujemy tutaj osoby, która interesuję się muzyka rocka. Jej zadaniem będzie pisanie krótkich notatek publikowanych później w internetowym serwisie rozgłośni. Nie muszą być to długie wiadomości, ale wystarczające.

Redaktor Serwisu Informacyjnego. Interesuje ciebie polityka? Wielki świat? W naszym programie sprawdzisz się! Pisz z niego bardzo krótkie notatki, które później prezenter przeczyta na antenie dodając pod koniec twoje imię i nazwisko jako autora.

Prezenter. Poszukujemy także prezenterów, ale tutaj, więcej informacji w kontakcie z nami.

Praca na rzecz fundacji nie jest płatna. Fundacja dopiero co zaczyna działalność i podejrzewamy że dopiero za jakiś czas będzie w stanie przyznawać premię – ale również niestety nieregularnie.

To jest fundacja, na rzecz rozwoju dziennikarstwa wśród młodych ludzi. Adresatem tego ogłoszenia są osoby niepełnoletnie, więc ty też możesz!
Kontakt z nami: radiocolemi@gmail.com ; gg: 1936677
Pisz!




-------
Słuchajcie, na prawdę wam to polecam...
można pomóc, ta fundacja ma na celu uczenie młodych ludzi dziennikarstwa.
ja się w to wkręciłem, jestem głównym założycielem... z strony niepełnoletnich.


Ostatnio zmieniony przez smoczek250 dnia Sob 31 Paź, 2009 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 17:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jest jakieś stanowisko dotyczące rapu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bożena Płeć:Kobieta
Administrator


Dołączyła: 31 Maj 2005
Posty: 126
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję popracować nad interpunkcją Wink

_________________
Zdjęcia Agamy brodatej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10699695
smoczek250 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant


Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 301
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 18:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiem, dziękuję za zgłoszenie uwagi.
Ale na prawdę polecam zapisać się do tego projektu, niedługo zamykamy listy.
Są różne stanowiska a do tego projektu, każdy z was też może zapytać o jakąś funkcję tak jak stało to się z (już kolegą z tego projektu) "eviltwin1".
I dziękuję że nie skasowała pani tej odpowiedzi bo myślałem że już złamałem regulamin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 18:53   

Ja to tam mogę jako prezenter synthpopu, elektropopu i synthcore być ;].
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |