| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Masturbacja-Za duzo?
Autor Wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 15:57   Masturbacja-Za duzo? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie mnie za zboka,tylko o to was prosze.
Chodzi o to ze musze sie masturbowac min. 6 razy dziennie,czasami po 8 a nawet 9.Nie wiem,czy to jest za duzo,mam taki poped ze bez problemu to robie,np rano o 6h00 sie obudze,zaraz sie masturbuje,troche treningu na rozbudzenie i 15 min pozniej juz moge kolejny raz w dniu zaliczyc.Pozniej na kazdej przerwie w szkole w toaletach soki spuszczam.
Zaznaczam,ze sie nie spowiadam,ani jaki h*j,i nie wierze w ludzkie bzdury ze bog ine przebacza masturbacji.Moge sie uwalac 50 razy na dzien jesli moge,a bog h*ja na to zdziala.
Zaznaze jeszcze,ze po takich codziennych zaliczeniach po orgazmie sperma jest wyjatkowo plynna porownujac ranek do wieczora.

_________________
swierku
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 17:14   Re: Masturbacja-Za duzo? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Nie bierzcie mnie za zboka,tylko o to was prosze.
Chodzi o to ze musze sie masturbowac min. 6 razy dziennie,czasami po 8 a nawet 9.Nie wiem,czy to jest za duzo,mam taki poped ze bez problemu to robie,np rano o 6h00 sie obudze,zaraz sie masturbuje,troche treningu na rozbudzenie i 15 min pozniej juz moge kolejny raz w dniu zaliczyc.Pozniej na kazdej przerwie w szkole w toaletach soki spuszczam.
Zaznaczam,ze sie nie spowiadam,ani jaki h*j,i nie wierze w ludzkie bzdury ze bog ine przebacza masturbacji.Moge sie uwalac 50 razy na dzien jesli moge,a bog h*ja na to zdziala.
Zaznaze jeszcze,ze po takich codziennych zaliczeniach po orgazmie sperma jest wyjatkowo plynna porownujac ranek do wieczora.



jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać Shocked

[ Dodano: Wto 24 Lis, 2009 16:17 ]
aha i zapomniałbym ale zaraz stanę się jak świerk bo coraz częściej to robie (TERAZ 3 razy dziennie)


zaczynam wpadać nałóg: "masturbacji" "lenia" "plemiona" od dzisiaj zacząłem palić papierosy Confused ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 17:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
od dzisiaj zacząłem palić papierosy

Rzucaj w p*zdu to g*wno. Mówię ci serio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 20:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na plemionach kiedys gralem pod tym samym nickiem na sw22,co prawda koledzy z plemienia sie moim kontem zajmuja ale nie wiem czy dalej pociaga.Po jakims czasie plemiona staja sie nudne,szczegolnie gdy masz +80 wioch.

Cytat:
jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać


Myslisz ze moj penis po takim czyms ledwo dyszy?Stoi i to bez problemu,a 3 razy sie zwalic (tak jak to na dzien mowisz robisz) to ja moge w niecala godzine,ale z malym trudem.Wiem bo sprobowalem to jakas godzine temu Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Na plemionach kiedys gralem pod tym samym nickiem na sw22,co prawda koledzy z plemienia sie moim kontem zajmuja ale nie wiem czy dalej pociaga.Po jakims czasie plemiona staja sie nudne,szczegolnie gdy masz +80 wioch.

Cytat:
jak tak będziesz robił to możesz mnieć problemy z "staniem wacka" lepiej zmniejszaj ilość aż do skutku... bo jak od razu przestaniesz to twoje łóżko w nocy nieźle bedzie wyglądać


Myslisz ze moj penis po takim czyms ledwo dyszy?Stoi i to bez problemu,a 3 razy sie zwalic (tak jak to na dzien mowisz robisz) to ja moge w niecala godzine,ale z malym trudem.Wiem bo sprobowalem to jakas godzine temu Smile



gram na 20 32 i 34. Na 20 mam 22 wioch i jedną przejmuję a na 32 i 34 po jednej bo kolesie mnie jadą ;/


nie chodzi mi o stanie tylko żeby ci stanął to będziesz musiał troche "dłuzej czekać" ale jak masz tak wysportowanego wacka to prosze bardzo rób ile chcesz... do ktorej klasy chodzisz? do 6 ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Wto 24 Lis, 2009 23:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tu we francji do 2 latam,w polsce do 1 gim bym szedl.
A w temacie (wacki) to nie musze czekac dlugo ze stawaniem,zwykle po toalecie (wylewanie sie) albo po prysznicu dluzej staje,widocznie cieplo termiczne zle na niego oddzialywuje.A tak to do 5 razu normalnie staje na bacznosc,pozniej zaczynaja sie komplikacje Confused

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Fikcja Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 50
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 14:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taa, uzależnij się, o ile już uzależniony nie jesteś Rolling Eyes wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. spróbuj się ograniczać Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
12331185
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 16:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Tu we francji do 2 latam,w polsce do 1 gim bym szedl.
A w temacie (wacki) to nie musze czekac dlugo ze stawaniem,zwykle po toalecie (wylewanie sie) albo po prysznicu dluzej staje,widocznie cieplo termiczne zle na niego oddzialywuje.A tak to do 5 razu normalnie staje na bacznosc,pozniej zaczynaja sie komplikacje Confused


no to o rok młodszy odemnie ;)bo ja w 2 gim. jeśłi chodzi o to ciepło to też mi staje po kąpieli... ;/


ale jak na taki wiek i owłosienie te walenie konia ile się chce... to poprostu chyba francuski klimat Mr. Green macie chyba tam takie obyczaje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Francuzem nie jestem,jestem 100% polakiem,tyle ze zyjacym we francji.
Ale obojetnie czy to we francji bylo czy w polsce,walilem ile sie dalo i czy to w polsce czy we francji a z owlosieniem to samo,czy we francji czy w polsce to zawsze bylo Mr. Green

SIMON,masz wanne?Tu we francji ja nie mam,ale gdy w katowicach jestem to u babci jest.Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...
Im wieksza przyjemnosc tym wiecej spermy wyjdzie,przynajmniej mi tak sie zdarza Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
SIMON,masz wanne?Tu we francji ja nie mam,ale gdy w katowicach jestem to u babci jest.Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...
Im wieksza przyjemnosc tym wiecej spermy wyjdzie,przynajmniej mi tak sie zdarza Smile


Ta i matka wejdzie i przsrane Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 18:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

simon wanna jest w lazience chloak musi miec prywatnsc;p

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A tym bardziej masz prywatnosc,ze wtedy przeciez myjesz sie,chyba ze u ciebie jest taki zwyczaj ze podczas kapieli normalnie se ludzie wchodza..
Mnie stara kiedys przylapala jak w pokoju na stojaco zwalalem,powiedzialem ze sie drapie i zeby spier****,tak wtedy krzyknalem.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 21:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Sprobuj soki spuscic w wannie,z oczami zamknietymi,wyzualizujac sobie ze woda to otaczajace sie gole laski typu Heidi Klum,Britney Spear,Marylin Monroe itp...

nekrofilia to juz parafilia seksualna... no ale co kto lubi :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 21:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wyobrazic sobie zawsze mozna,a jak np w lozku sie spuszczam to zawyczaj myslac o jakis ladnych kolezankach,ale blagam was nie bierzcie mnie za zboka z tego powodu,bardziej podswiadomie ich wybieram niz celowo.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sro 25 Lis, 2009 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bardziej podswiadomie ich wybieram niz celowo.

Ke?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |