| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Co to może być?
Autor Wiadomość
Monnaly Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 30 Lis 2008
Posty: 133
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sob 28 Lis, 2009 23:27   Co to może być? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej! Piszę, bo mam malutki problem... A więc niedawno brałam udział w konkursie języka angielskiego. Był on bardzo trudny (tematy na poziomie studiów). Następnego dnia w pewnym momencie przed oczami miałam przez chwilę taki obraz: moja nauczycielka języka angielskiego mówi mi, że napisałam ten konkurs najlepiej z klasy-zdobyłam 24 punkty (na 50 xD). Parę dni później zapytałam tą nauczycielkę, jak napisałam ten konkurs. Odpowiedziała, że... zdobyłam 24 punkty i napisałam najlepiej z klasy! Miałam wcześniej parę podobnych sytuacji, jeśli chodzi o te "obrazy", lecz nie potrafie teraz ich wymienić, ponieważ po prostu ich już nie pamiętam... Tu wyłania się moje pytanie... Czy te "obrazy", które mi się pojawiły przed oczami, a później przeniosły w rzeczywistość, to deja vu, dar jasnowidzenia czy zupełnie coś innego?


Ostatnio zmieniony przez Monnaly dnia Nie 29 Lis, 2009 09:05, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9419463
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 01:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przypadek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 10:11   Re: Co to może być? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Monnaly napisał/a:
Hej! Piszę, bo mam malutki problem... A więc niedawno brałam udział w konkursie języka angielskiego. Był on bardzo trudny (tematy na poziomie studiów). Następnego dnia w pewnym momencie przed oczami miałam przez chwilę taki obraz: moja nauczycielka języka angielskiego mówi mi, że napisałam ten konkurs najlepiej z klasy-zdobyłam 24 punkty (na 50 xD). Parę dni później zapytałam tą nauczycielkę, jak napisałam ten konkurs. Odpowiedziała, że... zdobyłam 24 punkty i napisałam najlepiej z klasy! Miałam wcześniej parę podobnych sytuacji, jeśli chodzi o te "obrazy", lecz nie potrafie teraz ich wymienić, ponieważ po prostu ich już nie pamiętam... Tu wyłania się moje pytanie... Czy te "obrazy", które mi się pojawiły przed oczami, a później przeniosły w rzeczywistość, to deja vu, dar jasnowidzenia czy zupełnie coś innego?


to jest deja vu... Smile Że jak masz sytuację to mówisz sama do ciebie "kurczę to już było!" i
to jest to że tobie ci się wydaje że gdzieś to było (choćby we śnie) a to się powtarza znowu w rzeczywistości Razz Też takie sytuację miałem więc to rzecz normalna i zignoruj to Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 10:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak jak przedmowca deja vu,i jestem tego pewien bo akurat w tym temacie jestem obeznany (tematyka paranormalna)
Pozniej to zalezy keidy te obrazy widzialas,jesli we snie-mozliwe ze masz sny prorocze,a jesli normalnie w dzien to byc moze podswiadomie rozwijasz dar jasnowidzenia.Jak chcesz to na PW moge ci podac link do naszego forum tam o tym rozmawiamy i sie wiecej dowiesz Smile
Daj znac jak co Wink

Pozdro.

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 11:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deja vu, to normalne kiedy jesteśmy jeszcze dziećmi zdarza się to częściej, potem wraz z upływem lat zatracamy tą zdolność przewidywania następstw niektórych sytuacji.
Samemu mi się to czasem zdarza, spokojnie. Wink

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 29 Lis, 2009 11:30   

Przyłączając się (zawsze chciałam wkręcić się w ten temat)-deja vu. Mi też się zdarzało dość często, i było całkiem fajno : > ale teraz już niestety zanikło. Nie do końca, zdarza mi się, ale raz na ruski rok.

Mama mówiła mi kiedyś, że może być to związane z okresem dojrzewania, hormony szaleją, więc jakieś tam takie mogą wystąpić.

Stety-albo niestety- przejdzie ci : )
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |