| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Pytanie . //
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 18:22   Pytanie . // Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm . zacznę od tego że ja i mój chłopak chcemy ze sobą być tzn . on powiedział że są dużeee szanse żebyśmy byli razem (nie mówiąc że będziemy ze sobą 2-gi raz)
ale musi się nad tym zastanowić.. i to mnie martwi czy czasami ma inną na boku ; ( [ale wątpię] ..
No i mojej przyjaciółce powiedział że ja mam trochę zrąbany charakter .. wiem o tym bo niestety mam go po ojcu z którym nie mieszkam od parunastu lat . //
[A ta przyjaciółka to się właśnie przyjaźni z tym moim przyszłym chłopakiem od lat i wszystko sobie mówią .. ]
I mam pytanie czy z mojej strony jest możliwość żeby zmienić swój charakter , czy będę nadal mieć go po ojcu .. . ? : (
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
raissa Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Lis 2009
Posty: 7
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 18:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli chłopak nie akceptuje Twojego charakteru, to nie widzę najmniejszego sensu, żeby z nim być.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 19:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

I mam pytanie czy z mojej strony jest możliwość żeby zmienić swój charakter , czy będę nadal mieć go po ojcu .. . ? : (

Ja mój charakter mam po ojcu, jestem wrednym małpiszonem od urodzenia i w życiu, ale to w życiu nie udało mi się go zmienić, a starałem się bardzo : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 20:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zmienić raczej nie bardzo bo to dużej mierze genetyka. Hamować się, itd. pewnie się da, ale to by prowadziło tylko do frustracji.

A co do mojego charakteru, skoro już Shaunri się pochwalił swoim:
Cytat:
w ostatni piatek padło takie zdanie...
"jacek potrafi byc zabawny jak nie jest wk...jacy"

Very Happy

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeżeli uważasz że coś w Twoim charkaterze jest nie tak, możesz próbować to zmienić, natomiast nie rób tak, bo jakiś chłopak Ci powiedział że masz zrąbany charakter. Dużo pewnie rzeczy jeszcze Ci będzie chłopaków mówić, ale to nie j est powód żeby od razu biec i wszystko zmieniać Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 22:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 - mnie wgl dziwi to że to powiedział a jak byliśmy ze sobą pierwszy raz to jakoś mu nie przeszkadzało ..

wiem że czasami każdego wkurzają moje popisówki , no i donośny głos(ale tylko czasami)
potrafiłam pół roku się nie popisywać a tu co . ? znów wróciło .. yhh ..
jak to moja mama mówi masz wszystko po rodzinie Pas****** . ! (oczywiście nie podam tam gdzie są gwiazdki nazwiska . ; ) )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 22:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No wiesz, to jest akurat normalne że im bardziej kogoś znasz, tym więcej cech charakteru możesz znaleść, ktore Cię denerwują, ale niestety tak jest, że nie znajdziesz nikogo, kto Ci podpasuje w każdym aspekcie, bo się nie da Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 03 Gru, 2009 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Jak to? Ten gość z lustra mi pasuje w każdym aspekcie! Dogadujemy się jak nigdy! : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 13:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Akacja - Jak to? Ten gość z lustra mi pasuje w każdym aspekcie! Dogadujemy się jak nigdy! : )

<hehehe> dobre . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pią 04 Gru, 2009 14:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Akacja - Jak to? Ten gość z lustra mi pasuje w każdym aspekcie! Dogadujemy się jak nigdy! : )

Tak mi się przypomniało:
http://www.youtube.com/watch?v=yXf5lNKpicQ&feature=related

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KaMciaA napisał/a:
Pas******



po rodzinie Pasionków?

Idealnie pasuje Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 17:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:

po rodzinie Pasionków?

Idealnie pasuje Razz


Niee . ;/ powiedziałam że nie podam to nie .. po co każdy ma znać moje dane .. ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
KaMciaA napisał/a:
Pas******



po rodzinie Pasionków?

Idealnie pasuje Razz



Albo Pasiewska Mr. Green

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 06 Gru, 2009 23:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Matko Bosko Kochano, jak koniecznie chcecie wiedzieć, to sobie wyguglajcie.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Pon 07 Gru, 2009 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

swierk84 napisał/a:
Albo Pasiewska


Spier**** . ! ; / nie szukaj dziury w całym . Smile
wystarczy że mam nazwisko po mojej cioci która jest kajakarką i w tamtym roku wygrała srebrny medal .. oczywiście ma ich więcej .. więc się i tak nie dowiesz jak mam na nazwisko . Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |