| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
moje marzenie
Autor Wiadomość
Mruczka Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 69
PostWysłany: Sro 23 Gru, 2009 12:04   moje marzenie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez Mruczka dnia Sro 29 Sty, 2014 12:54, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sro 23 Gru, 2009 13:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Prozmawiaj z rodzicami choćby przy światecznym stole że obiecano ci kota a dalej nie masz go i zapytaj o powody czemu nie masz bo może rodzice mieli jakieś powody



i chciałem powiedzieć że chyba włosy psa są inne niz włosy kota*



*nie wiem czy to prawda ale gdzieś to czytałem jeśli to nie prawda obalić tą teorię Smile

nie miało być włosy miało być co innego i zapomniałem jak to się nazywa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
izaaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 1
PostWysłany: Sro 17 Lut, 2010 17:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz pokazać rodzicom swoją odpowiedzialność. Nic oczywiście do nich nie przemówi, jeśli rzeczywiscie macie mały dom, alergie na sierść, lub brakuje czasu na zajmowanie sie nim. Czasem trzeba dac sobie trochę czasu na przekonanie się do mysli o nowym współlokatorze. Dziś Światowy Dzień Kota więc może warto przypomnieć rodzicom o kociaku?Smile na Animili.pl jest taka gra w wychowywanie własnego zwierzaka, może spróbuj pokazać im tam że potrafisz zadbać o kociaka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
okla10
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 23 Mar, 2010 21:19   

słuchaj powiec rodzicą że albo kot albo ciułała w sumie jak się zdecydują na ciułałe to też będzie super bo jest mała i się nie linieje
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |