| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Problem z Mamą . !
Autor Wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 28 Paź, 2009 22:28   Problem z Mamą . ! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc tak denerwuje mnie to że moja mama całkiem mnie olewa , bo woli swojego nowego przyjaciela Marka . Rozumiem że się lubią i wgl sypiają ze sobą , a jak sypiają to oczywiście u niego a mnie mama sama zostawia w domu prosiłam ją żeby została ze mną a nie ciągle do niego na noc jeździ . Trochę mnie to denerwuje . Ciągle gada że dyryguje jej życiem 14 lat ! co jest megą przesadą . //
ale dalejj ..
Czuje się przez nią odepchnięta , i nawet już zapomniała że dojrzewam teraz bardzo się zmieniam .. ale ona chyba tego nie rozumie .
Ma gdzieś moje uczucia , nawet nie pozwala mi zrobić durnego kolczyka w języku którego obieca mi już pół roku msc temu gadała że tak w piątek pójdziemy zrobić i co . ? olała to i ma w to wyrąbane . ! wgl robi mi nadzieje a potem się dziwi czemu jestem jakaś dziwna jak ona to ujeła że ciągle się awanturuje o wszystko . A tak ogólnie to najpierw przed zrobieniem kolczyka stawiała mi warunki które wszystkie spełniłam i jak co przychodzi do pytania to nic nie odzywa się . Nawet dzisiaj powiedziałam jej że ona wszystko ma a ja nic . ! nawet dzieciństwa nie miałam , normalnej rodziny . No i powiedziałam jej że robi mi ciągle nadzieje a to nie jest fajne bo bazuje na moich uczuciach i chyba o tym zapomina .
Czasem myślę żeby tylko wynieś się z domu i jej nie widzieć .


Nie wiem co już robić , czy bardziej ją wstrząsnąć . ?
Ja już odchodzę od zmysłów .
Bardzo proszę o wielką pomoc i wyrozumiałość . ; (


Kamila . : )
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ojaaa, tyle emocji z powodu jakiegoś durnego kolczyka?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 15:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek, tu nie chodzi tylko o kolczyk, ale o całokształt!!
Spróbuj porozmawiać z mamą, wiem że to trudne skoro ona nie zwraca uwagi na Twoje uczucia, ale myślę że to nie tak do końca. Każdej matce zleży na swoim dziecku i na pewno nie jesteś jej obojętna. Kiedy ja mam jakiś problem zawsze stawiam na szczerą rozmowę, a ona na ogół zawsze pomaga (a przynajmniej w jakimś stopniu), spróbuj też postawić się w sytuacji mamy i zrozumieć ją, najprawdopodobniej jest teraz bardzo szczęśliwa (tak samo wtedy kiedy ty jesteś zauroczona jakimś chłopakiem, przypomnij sobie jak ciężko Ci wtedy 'zejść' z obłoków i powrócić do szarej rzeczywistości). Jednak nie mogę całkowicie usprawiedliwiać zachowania Twojej mamy, bo należy Ci się więcej zainteresowania z jej strony. Mam nadzieję że obędzie się bez wtoczenia broni ciężkiej i w najbliższym czasie dojdziecie do porozumienia. Very Happy

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 17:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Will96 napisał/a:
Słupek, tu nie chodzi tylko o kolczyk, ale o całokształt!!

Tu chodzi o kolczyk, reszta jest wepchnięta na siłę by wywołać współczucie czytelnika.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie możesz poczekać z tym językiem?...
Też chciałam robić pełno głupot, jak byłam mała, na szczęście rodzice kategorycznie zabraniali i bardzo dobrze, bo teraz bym tego żałowała. Może później przestanie Ci się to wydawać takie super.

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Czw 29 Paź, 2009 22:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Tu chodzi o kolczyk, reszta jest wepchnięta na siłę by wywołać współczucie czytelnika.

nie tylko chodzi tutaj o kolczyka , bo nie wiesz jak na prawdę jest . ! więc przestań zmyślać że reszta jest wepchnięta na siłe żeby wywołać współczucie , chodzi mi o to że moja własna matka bawi się moimi uczuciami bo robi nadzieje a potem ma to w D .
Więc jak nie znasz sensu w tym wszystkim , i nie patrzysz na to z mojej strony , to się nie udzielaj , bardzo cię proszę .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Dazul Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 06 Mar 2009
Posty: 129
PostWysłany: Pią 30 Paź, 2009 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eee tam.. kolczyk w języku to "szais" xD Psuje bardzo zęby i słyszałam że to straszny ból ! Lepiej w pępku ;D Nie boli i jest całkowicie bezpieczny ^^

Ale wracając do mamy.. spróbuj zwrócić jej uwagę, np.mamo, wiesz, mam chłopaka.. I takie tam.. xD napewno mamę zainteresuje ją fakt że "otwierasz się" przed nią.. I później nie wiem powiedz że nie podoba Ci się że zostawia Cię samą i idzie sobie do tego "Marka", równie dobrze możesz też się z nim zaprzyjaźnić xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
333668
Will96 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 49
PostWysłany: Pią 30 Paź, 2009 20:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

[ Dodano: Pią 30 Paź, 2009 19:13 ]
Popieram słowa Dazul, moim zdaniem kolczyki w języku czy w innych częściach ciała to beznadziejna, chwilowa moda. Naprawdę nie warto tego robić.

_________________
First gain the victory and then make the best use of it you can
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Pią 30 Paź, 2009 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Niektóre dziewczyny są naprawdę śliczne, ale gdy zauważę gdzieś u nich kolczyk (tzn. w częściach ciała innych niż uszy) - to przejawiam do nich niechęć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozmawiamy o kolczykach - To patrzcie, akurat mi, kolczyki u kobiet bardzo się podobają. W przeciwieństwie do tatuaży : )

Dazul - Niestety sytuacje w których matka znajduje sobie "drugą miłość" jest dla dziecka zawsze bardzo trudna... W ogóle takie sytuacje są bardzo trudne : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Sob 31 Paź, 2009 12:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

akurat kolczyk w jezyku sluzy tez do innych celow ale nie poruszajmy tego bo jestescie za mlode Razz

no ja ci osobiscie nie doradze bo mialam z mama bardzo podobna sytuacje tylko ze ona wyjezdzala do danii a ja zostawalam sama Razz bedzie zalowala tego w przyszlosci, bo to jest ten moment kiedy poznajecie sie jako kobiety i pewnych rzeczy nie da sie nadrobic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KaMciaA Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 259
PostWysłany: Nie 01 Lis, 2009 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:
akurat kolczyk w jezyku sluzy tez do innych celow ale nie poruszajmy tego bo jestescie za mlode

chyba wiem co miałaś na myśli . biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8956423
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 01 Lis, 2009 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Otóż właśnie... dlatego dziwnie wyglądają młode dziewczyny z czymś takim ;P

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 02 Lis, 2009 09:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere, przestań, dziewczyny zaraz pomyślą że jedynym celem dla którego dziewczęta robią sobie kolczyk w języku jest seks oralny O_o

To również ma zastosowanie estetyczne, spokojnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Pon 02 Lis, 2009 13:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie wiem z jakich powod robia inne dziewczyny Razz mowie tylko za siebie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |