| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Jak poradzic sobie z rodzicami
Autor Wiadomość
Viki__ Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 4
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 17:01   Jak poradzic sobie z rodzicami Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A więc tak. Ostatnio tata ciągle na mnie krzyczy a ja psychicznie nie wytrzymuje. Potrafi mnie nawet wyzywać od ,,Idiotek i debilek". Co bym nie zrobiła czy dobrze czy źle i tak dostane ochszan. Już nie wiem jak do niego dotrzeć jesli wogle jakoś można. Z wszystkiego robi problem. A mnie to wcale nie cieszy. Bo do tego nigdzie mnie nie chce puszczac i nie wiem z czego to wynika bo nigdy ich nie zawiodłam. Na która miałam być to zawsze byłam. Mam 16 lat i cieżko im puścić mnie do koleżanki. A w niedziele gdy nie chce mi się siedzieć w domu, jak chce jechac do Suwałk to wogle nie ma takiej opcji bo tam może mam chłopaka i bóg wie co bede robić.A ja mam tego dość chyba mam prawo do własnego życia. Chwilami go nie nawidze i mam go dość ostatnio nawet myśle o samobójstwie. Nigdy nie usłyszałam od niego dobrego słowa.A z nauka radze sobie nieżle a z Matematyki mam dobre wyniki i biore udział w konkursach. Jak przyniosłam zgode na konkurs to sie ze mnie wyśmiał zamiast wesprzeć. Rozmawiałam z moim rodzeństwem i mówili ze Ojciec był zawesze ostrożny z puszczaniem gdzie kolwiek ale nigdy nie było aż takich sytułacji.Pomóżcie bo sama nie daje rady.....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1408872
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pią 05 Lut, 2010 22:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tutaj napisałaś jakie są kontakty z twoim ojcem ale nie napisałaś jakie masz z matką

bo jak matka jest "dobra" to powiedz jej ze już masz dość ciągłej kontroli ojca pomimo że masz 16 lat... dodać kilka argumentów...
Bo twój ojciec skoro wyzywa debilki i idiotki to nie jest na miejscu Rolling Eyes


jeśli matka jest "za ojcem" to do psychologa/pedagoga zgłosić bo nie daj Boże obyś samobójstwa nie popełniła..... z powodu zakazu ojca

jeśli któryś rodziców ci pogrozi że zabiją cię niezwłośnie zgłoś na policję!!!



Niektórzy dorośli mówią że zakazują bo robią to dla dobra syna/córki ale zakazywanie w wieku 14 15 lat to rozumiem (kolczyki,irokezy,glany itd.) ale żeby ojciec zakazywał 16 letniej córce że nie moze wyjechać na 3 godziny (albo więcej) do sasiedniego miasta to już sobie nie wyobrażam Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Viki__ Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Sob 06 Lut, 2010 16:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mama jest raz za mna raz za ojcem to dzięki niej gdzie kolwiek wychodze a nie jest to często. Ona też się z nim kłóci ale co ona może. Ojcieć na wszystkich sie wrzeszczy.


Mam dość zakazów i tego ze jeszcze bede miała czas sie wyszaleć. Czekam aż skończe Gime i wtedy niczego mi nie zakaża. Moja siorka w moim wieku jezdziła na dyskoteki a mnie do koleżanki na noc nie chca puści.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1408872
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 06 Lut, 2010 23:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Viki__ napisał/a:
Mama jest raz za mna raz za ojcem to dzięki niej gdzie kolwiek wychodze a nie jest to często. Ona też się z nim kłóci ale co ona może. Ojcieć na wszystkich sie wrzeszczy.


Mam dość zakazów i tego ze jeszcze bede miała czas sie wyszaleć. Czekam aż skończe Gime i wtedy niczego mi nie zakaża. Moja siorka w moim wieku jezdziła na dyskoteki a mnie do koleżanki na noc nie chca puści.


poprostu ojciec boi się o ciebie i już.... nie chce pewnie by "z kimś" współżyła
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 02:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Viki__ napisał/a:
Czekam aż skończe Gime i wtedy niczego mi nie zakaża.

W jaki sposób jedno wynika z drugiego?

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ymmm no wlasnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Viki__ Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bo gdy Skończe gimnazjum bd uczyła się w innym mieście wiec nie bd mnie mogli kontrolować. Teraz wracam o 15 do domu pużniej wrócić nie moge bo nie mam po tem czym. A tak bd wracała kiedy bd chciała.


Boi się o mnie szczerze to mam to gdzieś. Rozumiem martwi się i wogle ale bez przesady. Kim ja dla niego jestem?? Współżyła to chyba za dużo powiedziane bo on pewnie mysli że jeszcze sie nie całowałam. On się mną wogle nie interesuje i nic o mnie nie wiem. Więc jak może się o mnie martwić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1408872
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 18:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miłość do rodziców to naprawdę urocza rzecz : )

Chyba dlatego Ja się nigdy nie zdecyduję na dzieci, naprawdę ostatnią rzeczą jakiej bym chciał, to żeby moje dziecko obrażało mnie na publicznym forum : )


Oczywiście tak poza tematem, bo do samego wątku chyba nic się nie da dodać, a wszyscy myślimy o tym samym : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 18:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:


Chyba dlatego Ja się nigdy nie zdecyduję na dzieci, naprawdę ostatnią rzeczą jakiej bym chciał, to żeby moje dziecko obrażało mnie na publicznym forum : )



równanie sprzeczne Rolling Eyes


viki szczerze mówiąc jak skończysz gim i pójdziesz do innego miasta to po tygodniu zatęsknisz za rodzicami nie wiadomo by jak było...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
równanie sprzeczne

1) To nie było równanie.
2) Nie widzę sprzeczności.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 07 Lut, 2010 21:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Słupek napisał/a:
Cytat:
równanie sprzeczne

1) To nie było równanie.
2) Nie widzę sprzeczności.


Słupku on pisze że nie chce dzieci a "nagle" by chciał by obrażało go własne dziecie


cóż mistrzem z Polskiego również nie jestem ;/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 09 Lut, 2010 11:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
Słupek napisał/a:
Cytat:
równanie sprzeczne

1) To nie było równanie.
2) Nie widzę sprzeczności.


Słupku on pisze że nie chce dzieci a "nagle" by chciał by obrażało go własne dziecie


cóż mistrzem z Polskiego również nie jestem ;/


To widać..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |