| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Prezent na walentynki dla FACETA
Autor Wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 10 Lut, 2010 23:38   Prezent na walentynki dla FACETA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm. Co chciałby dostać facet po 20-stce na walentynki? Oczywiście facet nie typu włosy na żel, disco Razz Typowy Rock and Rollowiec Wink Myślę, że Shaunri czy Słupek mogliby mi pomóc... wyczuwam coś takiego Razz Albo od razu dajcie listę, czego byście nie chcieli dostać oraz jaki podarunek sprawiłby wam przyjemność Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 07:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Namiętnego całusa + Sama-Wiesz-Co.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 08:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

evil - Zdziwiłbyś się.

LoveHerMadly - Sporo tutaj zależy jednak od kwestii gustu, najbardziej uniwersalne są zawsze jakieś zestawy "do golenia/po goleniu" bo niestety prawie każdy się goli i prawie każdy tego nie lubi, więc to zawsze umila życie.

Odradzam zaś kupowania płyt z muzyką, chyba że naprawdę wiesz czego gość słucha i co chciałby dostać - inaczej bardzo ciężko trafić w gusta.

Ciężko coś więcej powiedzieć, bo Ja najchętniej dostałbym nowy samochód na przykład : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 09:30   

Ja tylko dorzucę : czemu wszyscy pytają się tylko osób pow. 1500 postów? Smile
Powrót do góry
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 10:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A może dobra kolacyjka? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LoveHerMadly Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 25 Paź 2008
Posty: 111
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 13:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze wiem czego słucha, ale jednak tym razem nie chciałabym mieszać w to muzyki:)

[ Dodano: Czw 11 Lut, 2010 12:39 ]
Cytat:
Ja tylko dorzucę : czemu wszyscy pytają się tylko osób pow. 1500 postów? Smile

Nie kieruję się liczbą postów... Obserwowałam tych chłopaków jakiś czas i wiem, że mogliby podsunąć jakiś pomysł.. Biorąc pod uwagę ich wiek.. nie wiem dokładnie ile mają lat, ale na pewno więcej niż 18! Wink

Shaunri, a jakbyś zareagował na jakieś głupowato-śmieszne bokserki? Razz To sa walentynki.. a na urodziny coś bardziej ambitnego by się znalazło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 16:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a kolekcjonuje jakieś znaczki,auta,karty do gry? bo tez można by kupić coś do kolejnego zbioru Smile


Bokserki ? Fajna sprawa sporo osób właśnie dostaje lub dostanie Wink

Kolacja ? to raczej nazwałbym dodatek niż prezent Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

LoveHerMadly - Wszystko zależy od człowieka, Ja się świetnie bawiłem jak dostałem stringi ze słonikiem i gdzieś tam leżą do dziś, a czy wszyscy by tak pozytywnie na taki prezent zareagowali? Ciężko powiedzieć.

Skoro to walentynki, to pewnie cokolwiek byś mu nie dała, będzie zadowolony - jeśli ma poczucie humoru - będzie bardzo zadowolony : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 20:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

SIMON300195 napisał/a:
a kolekcjonuje jakieś znaczki,auta,karty do gry? bo tez można by kupić coś do kolejnego zbioru Smile


Bokserki ? Fajna sprawa sporo osób właśnie dostaje lub dostanie Wink

Kolacja ? to raczej nazwałbym dodatek niż prezent Rolling Eyes


Dodatek to po kolacji. 2 godziny spędzone w kuchni miałyby być 'dodatkiem' do np. bokserek, kupionych w 5 min?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 11 Lut, 2010 23:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widziałam ostatnio ślicznego, małego, pluszowego króliczka Smile nie lubię jakiś takich rzeczy typowo walentynkowych, ale to mnie urzekło.

Ale ja bym na walentynki celowała w coś drobnego, gdybym była facetem, i sobą także, nie chciałabym dostać żadnych serduszek, niczego z napisem I love you, ani czerwonego, ale to jak kto lubi biggrin

Jeśli lubi herbatę - moze jakiś ładny kubek ? Może być też książka, chociaż ja lubię kupować ubrania, bo jakoś tak mnie cieszy jak facet nosi coś co mu kupiłam, więc te bokserki nie są złym pomysłem ;]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 14 Lut, 2010 09:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:

Dodatek to po kolacji. 2 godziny spędzone w kuchni miałyby być 'dodatkiem' do np. bokserek, kupionych w 5 min?


cóż nowa wojna sie zaczyna Mr. Green


Nasty tu nie chodzi o czas... Bokserki można mieć na całe życie wspomnienie, Jak facet to ubiera to wspomina walentynki ,a Kolacja? ile pamięta może 2 tygodnie? A kolacji się nie da schować do szafy i codzienie oglądać jak cudownie wygląda... Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 14 Lut, 2010 13:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A mi się wydawało że wspomnieniem bardziej powinna być miła kolacja niż bokserki. Bo jakie wspomnienie przywołują bokserki ?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 14 Lut, 2010 14:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczególnie, jak już będą przetarte i dziurawe ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 14 Lut, 2010 21:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja i nasty, stwierdziłem że każdy patrzy pod innym względem i coż każdy może to inaczej interpretować Smile


Otóż mamy wniosek

KOLACJA+PREZENT --> UDANE WALENTYNKI
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 15 Lut, 2010 00:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale szczerze mówiąc, wydaje mi się że docenianie rzeczy mniej materialnych przychodzi z wiekiem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |