| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem
Autor Wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 14:05   Problem Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No więc, mam problem (można się domyślić z tematu tematu)

Obecnie jestem zakochana w pewnym osobniku. Chodziłam z tym osobnikiem do podstawówki, "wzięło" mnie na niego w ostatnie wakacje, niedawno natomiast przełamałam się i wyznałam mu, co czuję. Ale nie w tym rzecz ^ ^

W gimnazjum przyjaźniłam się z dwoma osobnikami płci męskiej i jednym osobnikiem płci żeńskiej - tak jakoś się złożyło : )
Najpierwej osobnicy płci męskiej zakochali się po kolei w osobniku płci żeńskiej, ale podobno im "przeszło". I zapanowała idylla.

I bardzo mnie zdziwiło, gdy wczoraj otrzymałam smsa od osobnika płci męskiej z prośbą o rozpoczęcie chodzenia o_o. Dla wytłumaczenia: dla mnie prawdopodobniejsze by było to, że za 5 minut walnie w Himalaje meteoryt, rozwalając Mount Everest i tworząc wgniecenie w karoserii, niż to, że on się mnie o coś takiego zapyta.

Na początku kompletnie mnie zamurowało. Pierwszym odruchem była paniczna chęć ratunku - wysłałam smsa do przyjaciółki, wspomnianego wcześniej osobnika płci żeńskiej. (Potem okazało się, że wraz z 2 osobnikiem płci męskiej wspierali 1 osobnika płci męskiej).
Radziła mi się zgodzić... Ale nie mogłam się przemóc - przecież kocham inną osobę!
Napisałam to osobnikowi płci męskiej, ale nie uchwyciłam wyraźnie słowa "nie", tylko tłumaczyłam się jakoś bezradnie. Chyba odpuścił (?).

Und Probleme:
1) Jak wrócę do szkoły w poniedziałek, jak mam się zachowywać? o_O Bo "normalnie" i "naturalnie" nie wyjdzie mi na pewno.
2) Czy dobrze zrobiłam, odmawiając?
3) Ten kolega ma bardzo niską samoocenę - wiem, bo rozmawialiśmy. Boję się, że przez moją odmowę ta samoocena jeszcze bardziej się zaniży. (A nuż pomyśli, że "go nie chcę", bo jest "brzydki" i "głupi"? )

O nein Neutral

btw. przepraszam za monstrualne rozpisywanie, nie umiem ściaśniać.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

1. Normalnie i naturalnie jak go miniesz to powiedz cześć itp. Owszem może być mu przykro i będzie cie unikał ale go na siłe nie szukaj nie rób żadnych wyjaśnień itp.
2. Dobrze zrobiłaś nie należy słuchać innych koleżanek i iść za głosem własnego serca...
3.Musze to dobrze przemyśleć i ci odpisze troche później
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pardon, co do pierwszego, zapomniałam powiedzieć, że chodzimy do tej samej klasy, cała czwórka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 20:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ria napisał/a:
Pardon, co do pierwszego, zapomniałam powiedzieć, że chodzimy do tej samej klasy, cała czwórka.



o kurcze... cieżko bedzie myślałem ze chodzicie do róznych klas..

a ile mają lat ci chłopacy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W moim wieku, 1 gimnazjum, lat 13.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Sob 20 Lut, 2010 21:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

można by powiedzieć ze chłopak pewnie zaczyna dojrzewać(albo dojrzewa) i to wiesz jaka miłość taka chwilowa (czyt. zauroczenie) ale odmówiłaś mu może przez 1 tydzień moze dwa być przygnębiony i troche wkurzony a szczególnie na ciebie, ale to minie z czasem



tutaj w miłości nie chodzi o to by brać tego chłopaka "żeby nie popsuć mu samooceny i psychniki" Kieruj za głosem twojego serca w tym przpadku tą osobę którego kochasz naprawdę... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Nie 21 Lut, 2010 10:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki Simon, rozjaśniłeś mój umysł ^ ^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 21 Lut, 2010 12:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ria napisał/a:
Dzięki Simon, rozjaśniłeś mój umysł ^ ^

proszę Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |