| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
bit connet/spirit
Autor Wiadomość
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pon 15 Cze, 2009 19:51   bit connet/spirit Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam problem ze ściąganiem plików z torrentów instelowałem już 2 programy pierwszy działał ściągnął polowe filmu i zaprzestał myślałem że puźniej będzie lepiej ale niestety nie działało i ściągnołem bir spirit i też nie działa Sad wie ktoś czemu . Nie wyskakuje żaden błąd po prostu włanczam i nie nie ściąga jest i nie robi postępu po prostu stoi nic więcej... Sad

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 15 Cze, 2009 20:25   

To od tego nie zależy - po prostu nikt nie seedował.
Powrót do góry
aku626 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 17 Mar 2009
Posty: 146
Ostrzeżeń:
 1/3/6
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale tak w obydwu programach i z czterema produktami (różnymi)

_________________
życie jest za krótkie by wymyślać opisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale co? Nikt nie seedował i już. To nie zależy od programu, czy czego tam chcesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:58   

Jest roślinka. Kilka roślinek. Gdy ktoś chce coś z nich uzyskać, wyrywa je z ziemi. Wtedy ilość roślinek zmniejsza się.
I właśnie ty pobrałeś trochę tej roślinki. Ale zostawiłeś ją na noc i uschła. Nie nadaje się do użycia. Ktoś musi posadzić nową - seed -, żebyś mógł wziąć kolejną i dokończyć to, co chciałeś. Nawet przy użyciu kombinerek i nożyczek - programów - nie uda ci się tej roślinki wyjąć.
Powrót do góry
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 19:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chippy, dziadzie. Mam prawa autorskie do tego :<. On mi to ukradł... za to ci się włamię do PC, albo chociaż sformatuję C:\.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 20:02   

No co, jak mi to dawałeś to żadnych licencji, tak więc uznaję to za creative commons biggrin.
Powrót do góry
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 08:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tamto powyżej, a dokładnie ''Jest roślinka. Kilka roślinek. Gdy ktoś chce coś z nich uzyskać, wyrywa je z ziemi. Wtedy ilość roślinek zmniejsza się.
I właśnie ty pobrałeś trochę tej roślinki. Ale zostawiłeś ją na noc i uschła. Nie nadaje się do użycia. Ktoś musi posadzić nową - seed -, żebyś mógł wziąć kolejną i dokończyć to, co chciałeś. Nawet przy użyciu kombinerek i nożyczek - programów - nie uda ci się tej roślinki wyjąć.'' Obejmuje copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone. Od teraz : ). Usuń to, a nie zacznę ci zapychać dysku gołymi babami. Albo nie - gołymi facetami :>.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 09:30   

Od teraz się nie liczy, mogłeś wcześniej pomyślić. A co do zapychania - wolę gołe baby : D.
Powrót do góry
eviltwin1 Płeć:Mężczyzna
Dociekliwy
Dociekliwy

Pomógł: 10 razy
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 218
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 09:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gołe baby to nie kara, to przyjemność :>.
Ale nim to napisałem, to ty to wkleiłeś :<.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 09:39   

Cytat:
Ale nim to napisałem, to ty to wkleiłeś :<.


Niezbyt rozumiem... Może kończymy ten offtopic, bo tutaj Nikitka przyjdzie i usunie? Smile
Powrót do góry
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sro 17 Cze, 2009 10:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Własność intelektualna to bzdura. Polecam stronę Macieja Miąsika, jednego z developerów gry Wiedźmin :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |