| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Karol czy Mariusz?
Autor Wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 18:45   Karol czy Mariusz? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To znów ja z problemem wybrania między dwoma chłopakami.. [postaram się zapisać te kilka miesięcy w skrócie]

Wszystko zaczęło się we wrześniu gdy zakochał się we mnie bez wzajemności Sebastian, cała szkoła przez pewien okres wołała na mnie "Wróbelkowa". Pośród tej ludności znalazł się wysoki blondyn o imieniu Mariusz. Jest on o rok ode mnie starszy. Na jasełka chciał mnie podenerwować i usiadł koło mnie. Chciałam wzbudzić zazdrość na moim byłym i zaczęłam do niego kręcić (oczywiście do Mariusza). Poznaliśmy się lepiej i go polubiłam. Z biegiem czasu zauważyłam że się mu podobam i dyskretnie mnie podrywał ( Gdy byłam bliska upadku na szkolnym lodowisku on mnie złapał i się do mnie "przytulił"). Teraz wszyscy nas namawiają do chodzenia ze sobą i ja jestem za. Ale...

Ostatnio w moim życiu pojawił się Karol.
We wrześniu przyniosłam do szkoły piłkę tenisową i grałam sobie z koleżankami na przerwie w nogę. Jednego dnia podszedł do mnie chłopak ze szkolnej Gangsty i powiedział, że mam mu oddać tą piłkę. Kojarzyłam go bo zawsze wyłudzał kasę od mojego kolegi i stanowczo odmówiłam chowając piłkę do plecaka. Po kilku dniach dał mi spokój i słuch po nim zaginął.

Teraz niedawno zaczęłam widywać ich razem na przerwach (Karola i Mariusza). Zbliżyłam się do obu i obaj mnie kręcą ze wzajemnością. Z jednym już nawet "poszłam w ślinę". Gdy Mariusz się o tym dowiedział zrobił mi aferę ale na szczęście wybaczył. Oboje chcą ze mną chodzić, a ja nie wiem z którym chodzić a z którym zostać w przyjaźni. Dla porównania:
Mariusz _Karol
- tajemniczy - otwarty
- wysoki blondyn o jasnych oczach - nieco niższy o ciemnych włosach i oczach
- aniołek - gangster
- lubi wypić z kumplami - pali, pije (kiedyś brał narkotyki)
- rok starszy - 2 lata starszy
- lubi trzymać mnie za rękę - lubi łapać mnie za tyłek

Jak widać różnią się od siebie. Mariusz jest słodki i tajemniczy a ja kocham to co niezbadane w dodatku byłabym jego pierwszą i mogę go wiele nauczyć. Karol jest otwarty i mamy o czym gadać a w dodatku przy nim nikt mi nie podskoczy.

Który byłby lepszym chłopakiem, a który przyjacielem?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 19:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ria Płeć:Kobieta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 18
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 20:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Najpewniej byłoby przeprowadzić tajną akcję detektywistyczną : D

Ale gdy nie ma się takiej możliwości, wybrałabym Mariusza. Pomyśl, że Karol-gangster, palący i ćpający (niegdyś), mógłby cię ściągnąć na złą stronę, rozpić, zgwałcić, i ogólnie jakoś tak niefajnie by wyszło. Ja bym mu nie ufała zbytnio.

Dlatego proponuję Mariusza.

W sensie, że na chłopaka.

A Karola to ja radziłabym kompletnie odpuścić - kto wie, co mroczne gangsterskie czeluścia jego duszy kryją. I jego kieszenie też.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 20:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dopowiem że koleżanki radzą abym wybrała Karola..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 20:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gunia napisał/a:
Dopowiem że koleżanki radzą abym wybrała Karola..



Nie jestem babą
Ale zdecydowanie bym wybrał Karola jak mówią twoje koleżanki a bym lubiał jak jakiś chłopak walnie mnie w dupsko gdybym był babą Mr. Green

Mówię poważnie jeśli lubisz dużo szumów, plotek(dosłownie afer) to Karol wprost idealny
Mariusz to odwrotność Karola fajny cich spokojny tajemniczy


A i bym zapomniał Ty nie masz słuchać koleżanek ani nikogo z kim lepiej z kim gorzej "Idź za głosem serca" byś może że ci oboje nie odpowiadają więc nie rób nic na siłę, może trafi ci inny facet jeszcze Wink


Ostatnio zmieniony przez SIMON300195 dnia Nie 28 Lut, 2010 20:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, teraz już nie ćpa tylko pali i czasem na imprezach pije
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 20:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gunia napisał/a:
Kiedyś, teraz już nie ćpa tylko pali i czasem na imprezach pije


przedtem edytowałem post bo jednak to troche źle zrozumiałem tekst więc troche źle pomyslałem o sytuacji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Nie 28 Lut, 2010 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Andrzej.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 01 Mar, 2010 09:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś, teraz już nie ćpa tylko pali i czasem na imprezach pije

Nie chce mi się wierzyć żeby pozostał przy alkoholu i papierosach, a odpuścił okazyjnego "jointa" - Jeśli Ci tak mówi, pewnie kłamie.

To raz, tak na marginesie - a dwa - W takiej sytuacji powinnaś sobie odpuścić obu. Jeśli Oni się ze sobą kumplują, dużym błędem i ogromnym egoizmem jest niszczyć kompletnie ich znajomość, ładować między nich tonę zazdrości i zawiści dla swojej przyjemności.


A inna sprawa - Najlepszym doradcą w takich sytuacjach są połączone wysiłki serca i rozsądku - wybierz, jesli już musisz - tego którego uważasz za bardziej pasującego dla Ciebie partnera, za partnera przyszłościowego z którym będziesz się dobrze czuła nie tylko przez tydzień, ale przez rok i kolejnych dziesięć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 01 Mar, 2010 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
To raz, tak na marginesie - a dwa - W takiej sytuacji powinnaś sobie odpuścić obu. Jeśli Oni się ze sobą kumplują, dużym błędem i ogromnym egoizmem jest niszczyć kompletnie ich znajomość, ładować między nich tonę zazdrości i zawiści dla swojej przyjemności.



To jest najwazniejsze Jak mógłby taki głupi być ten wujek Simon Mr. Green


Zresztą rób jak chcesz Sama podejmuj decyzje, ten jedyny może jest wśród nich a może dopiero "przyjdzie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |