| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziewczyna :/
Autor Wiadomość
k0Li. Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 17:57   Dziewczyna :/ Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Powiem krótko jestem zakochany w pewnej dziewczynie, ale trochę może opowiem o niej. Chodząc do podstawówki pojechałem z inną klasą(do tej co chodziła ona) na zieloną szkołę. Tam się poznaliśmy i zaczęliśmy ze sobą chodzić(była to 4 klasa), ale wiecie 4 klasa to można powiedzieć iż to była zabawa, a nie miłość. Po zielonej szkole jeszcze chodziliśmy razem z 2 miesiące i koniec. Nie odzywaliśmy się do siebie przez 2 lata, aż do momentu gdy poszliśmy do jednej klasy w gimnazjum. Po prostu gadaliśmy ze sobą jakby nic się nie stało i wtedy patrząc na nią zrozumiałem, że jest w niej coś takiego, że ją kocham. Wie Cię jak to jest jakoś zagadywałem, czasami jakieś trochę zboczone żarty(oczywiście jej to pasowało), rozmawiałem z nią jak coś się jej przytrafiło smutnego. Pewnego razu spytałem się jej czy nie pójdzie ze mną do kina. Ona się zgodziła i powiedziała, że pójdzie jej koleżanka i jej chłopak(w sumie nawet lepiej). No to ja stwierdziłem iż to jest właśnie ten moment, w którym powinienem działać, ale w ten sam dzień kiedy mieliśmy iść do kina ona na GG napisała mi bardzo poważnie "Wiesz Bartek powiem to od razu, będę szczera. Chce, byś sobie nie robił nadziei". Gdy to zobaczyłem uwierzcie jakbym dostał kulką w łeb. Nie chciałem się jej jakoś naprzykrzać i napisałem do niej "Myślałem, że to już mamy za sobą?" ( w sensie, że chodziliśmy ze sobą i już wiemy, że nie pasujemy do siebie). Oczywiście poszliśmy do kina jako kumple, ale nawet gdy mi to napisała to dalej ją kocham. Proszę powiedzcie mi co mam robić? Czy dać sobie spokój czy starać się o nią, by zrozumiała, że się zmieniłem? Dzięki z góry!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 18:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko. Jak podzielisz swój strumień świadomości na akapity, to może nawet postaram się przeczytać.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 18:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A Ja postarałem się przeczytać, przeczytałem i odpowiem krótko:

Nie możesz mieć do niej żalu za to co robi - kobiety są jakie są, są straszne i tego nie zmienisz, ale po prostu musisz zaakceptować fakt że Ona nie bierze Cię pod uwagę myśląc o partnerze. Zostałeś właśnie wrzucony do szufladki "kolega", a z niej wyjść ciężko, o ile to w ogóle możliwe.

Tak więc - daruj sobie, ale daruj sobie mocniej niż Ci się wydaje - zerwij kontakt.

Przy okazji od razu się dowiesz co znaczą słowa "Nie rwij pupy z własnej grupy" : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k0Li. Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko zapomniałem dodać, że ona mnie bierze za bliskiego przyjaciela, który jej zawsze pomoże. Często od tego czasu spotykaliśmy się, bo ona miała problemy jakieś i często było tak, że mi dziękowała, że jestem przy niej w takich sytuacjach. Więc nie wiem, czy ona po prostu uważa mnie za przyjaciela czy wystawia mnie na próbę jakąś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 19:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czemu mężczyźni myślą że kobiety w tak prostych zachowaniach widzą jakieś próby?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 04 Mar, 2010 22:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, uważa Cię za przyjaciela. Albo możesz się z nia przyjaźnić, ale uważam tego typu układy za trochę chore, albo zerwać kontakt, ale na nic nie licz, a już na pewno nie próbuj jej podrywać, bo to się źle skończy. Aha, i to że sobie żartujecie zboczenie jeszcze nic nie znaczy biggrin

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gunia Płeć:Kobieta


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 14:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Zrywanie kontaktu to raczej nie jest najlepszy pomysł, pomyśl nad tym tak "Nie straciłeś obiektu westchnień i w dodatku masz przyjaciółkę".
Nie jest to raczej jakaś próba, ona po prostu traktuje cię jak przyjaciela, a to się już raczej nie zmieni.
Jak już wspomniała Akacja12
Akacja12 napisał/a:
nie próbuj jej podrywać

Możesz ją stracić a w dodatku co ona sobie o tobie pomyśli, przecież cię nie kocha..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k0Li. Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 4
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi Smile. Masz racje Gunia chyba muszę odpuścić i jak to napisałaś
Cytat:
"Nie straciłeś obiektu westchnień i w dodatku masz przyjaciółkę"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pią 05 Mar, 2010 21:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Gunia - Myślisz jak kobieta, naprawdę. Dla mężczyzny bardzo trudno jest nie myśleć o swoim obiekcie westchnień jak o koleżance, tak więc utrzymywanie z nią kontaktu byłoby dla autora wielkim cierpieniem przez wiele lat - to sie nie opłaca zwyczajnie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |