| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy mam raka?Boje się....
Autor Wiadomość
nieznajoma13
Gość
PostWysłany: Sob 09 Sie, 2003 23:54   Czy mam raka?Boje się....

Witaj!
Piszę tu by zapytać się, o cos to bardzo mnie niepokoji i starsznie się tego boje, ostatnio zauważyłam na mojej piersi (prawej) że mam tam taki jakby guz (guzik) ma gdzies miejwiecej 1cm na 1 cm albo troszke mniej...
Mama to sprwdziła zobaczyła i twierdzi że to może być np. guz czyli rak i to może sie dopiero rozwijac ten guz wiec szybko trzeba sie zglosic domlekarza mam do lekarza jechac w poniedzialek tym czasem chcialam sie zapytac czy to moze byc cos innego czy moge mniec jakas kolwiek nadzieje ze to nie jest rak! bo bardzo sie boje!!!!!!Ja czesto chorowalam mnialam to na tle narwowym ale to chyba niema nic do tego a pozatym jak bylam mlodsza na tej piersi mnialam takie sine cos i nic tam specjalnego nie wykryli patrzac lekarze... No ale teraz powtal guzik taki od niedawna i starsznie sie tego boje... Niechce umrzeć... Mam dopiero 13 lat! (rozwijam sie normalnie mam juz okres i w ogole!) Prosze pomoż mi starsznie sie boje...!
Przejdź na dół
SaPpY......
Gość
PostWysłany: Pon 11 Sie, 2003 20:15   ....

ja czytałam że przed okresem kilka dni przed mogą się jakieś guzy małe pojawić ale nie wiem...
Powrót do góry
nieznajoma13
Gość
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 16:17   

No tak samo mi powiedziała lekarka , wiec powoedziala ze musze przyjsc po tej miesiaczce i wtedy sprawdzi i ze niema sie czego bac.....
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 14 Sie, 2003 16:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=1239

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |