| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
3 pytania
Autor Wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 10:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere - Czy tam ciąża jest fajna - nie chodzi co będzie w trakcie ciąży, tylko co będzie po niej : P

Chippy - ...

Pitrasia - ty możesz się przyzwyczaić, a ja kompletnie nie ^ ^

A co do problemów: słyszałam (gdzieś), że pedofile są (podobno) kastrowani. Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli tak, to przecież no...Sąd chyba bierze pod uwagę wszelkie późniejsze problemy i powikłania? Więc to nie może być aż tak straszliwie straszliwe.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 10:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Są tabletki antykoncepcyjne, dzięki którym nie masz także okresu. Co prawda sama nie wiem czy są już na naszym rynku, ale jeśli nie, to na pewno w czasie kiedy będziesz mogla je już brać, się pojawią.

Dodaję linka do artykułu, w którym jest to opisane:


http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96950,7551634,Nowoczesna_antykoncepcja.html?as=1&ias=4&startsz=x

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 10:58   

Tremere - jesteś matką? biggrin
Powrót do góry
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 11:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Tremere - Czy tam ciąża jest fajna - nie chodzi co będzie w trakcie ciąży, tylko co będzie po niej : P

nie przeraza mnie to jakos szczegolnie ;)

Riaga napisał/a:

A co do problemów: słyszałam (gdzieś), że pedofile są (podobno) kastrowani. Nie wiem, czy to prawda, ale jeśli tak, to przecież no...Sąd chyba bierze pod uwagę wszelkie późniejsze problemy i powikłania? Więc to nie może być aż tak straszliwie straszliwe.

tak, ale jest to kastrowanie chemicznie - czyli po prostu podaja im leki zmniejszajace libido i ograniczajace prace jąder zawierajace octan cyproteronu. nikt nikogo nie kastruje chirurgicznie w krajach cywilizowanych, a w krajach islamskich i tak nikogo nie obchodzi los i powiklania skazanych na kastracje. skoro sad potrafi skazac na obciecie uszu czy wypalenie oczu to pelna kastracja to przy tym pikuś.

Chippy napisał/a:
Tremere - jesteś matką?

bede :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 13:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To takie pytanie - czy kastracja chemiczna jest bezpieczniejsza? W sensie: czy nie ma takich groźnych powikłań? I czy można się jej poddać z własnej woli?


I gratuluję serdecznie, Tremere : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 17:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bede Razz

I koniec radosnego życia : )
Idę obejrzeć "super nianię", co by mi takie głupie pomysły do głowy nie przyszły : )

Riaga - Jedna rzecz - masz lat 13, wydaje Ci się że dzieci nigdy nie będziesz chciała mieć, ale z czasem to Ci się może zmienić, lub prawie na pewno zmieni. Szczególnie że jesteś kobietą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:

bede Razz



Tremere avatar zmienilas bo chciałaś pokazac że będziesz matką (bez pistoletu) Mr. Green

a tak na marginesie:
znasz termin porodu?


sorry za OT Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tremere Płeć:Kobieta
Aktywista
velvet velour
Aktywista


Dołączyła: 11 Lip 2005
Posty: 1551
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:

I koniec radosnego życia : )
Idę obejrzeć "super nianię", co by mi takie głupie pomysły do głowy nie przyszły : )

hej hej, teraz bedzie radosniejsze biggrin

SIMON300195 napisał/a:
a tak na marginesie:
znasz termin porodu?

prawdopodobnie koncowka listopada Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 21:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri - wiedziałam, że prędzej czy później ktoś napisze, że mi się zmieni ^ ^


Tremere - no to życzę powodzenia ^ ^ : )

Dziękuję już wszystkim, temat do zamknięcia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 21:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tremere napisał/a:


SIMON300195 napisał/a:
a tak na marginesie:
znasz termin porodu?

prawdopodobnie koncowka listopada Smile



Gratulacje Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Nie 04 Kwi, 2010 22:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pardon, jeszcze nie zamykać, kolejne pytanie, a raczej problem xD (nie chcę zakładać nowego tematu, po cóż ;D)

No więc, jakoby że jutro jest śmigus dyngus,a wczoraj przyjechał mój sześcioletni kuzyn z karabinem na wodę, to wydaje mi się, że będę "odrobinkę" mokra, no i się boję...Spróbowałam więc zaaplikować tampon, robiłam tak, jak wszędzie radzą - wzięłam o.b. mini z tą jakąś tam otoczką, no ale...Po prostu się NIE DAŁO. Nie było możliwości. Zupełnie jakbym próbowała ołówkiem ścianę przebić, tylko że jeszcze strasznie bolało. Co to może być? Ja coś nie tak robię? A może warto do ginekologa się wybrać? Próbowałam zaaplikować parę razy (przed, tak na wszelki wypadek) no i ta sama sytuacja, zwyczajnie się nie da.

Czy może mi ktoś pomóc? Czytałam wielokrotnie te instrukcje i buszowałam w Googlach, wszędzie piszą to samo (rozluźnić się, etc.) i próbuję tak, jak piszą, ale zwyczajnie się NIE DA.
Hilfe mich, bitte : (
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 12:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga - Zmieni się, zmieni. A mówię tak, bo obserwowałem to u swoich znajomych, którzy - w wiekszości niegdyś przeciwnicy dzieci - dzisiaj przyprowadzają mi pociechy i ciągają za policzki mówiąc głupkowatym głosem "bubububu" : )


Tremere - No nie wiem, koniec imprez! : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 13:12   

Nie ma takiego rodzenia ! Koniec imprezy!

http://patrz.pl/filmy/koniec-imprezy-niezapomniana-osiemnastka
Powrót do góry
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A nie można czasem zostawić dzieciaka z chłopakiem, bądź z rodziną ? Bez przesady Shnuri, nie może być tak źle Smile

Riaga - kiedyś przeczytałam coś mądrego i na mnie się sprawdziło - uda Ci się, dopiero jak będziesz miała maksymalną konieczność i będziesz wiedziała że musisz i koniec Smile też długo mi nie wychodziło, a używałam i ob, i tampaxów, dopóki wiedziałam że jak nie teraz - to nigdy. Ale radzę Ci skorzystać z tampaxów - dużo łatwiej jest je założyć, bo mniej więcej sam wskakuje na własciwe miejsce. Kwestia tego żebyś znalazła odpowiednie miejsce. Spróbuj może włożyć sobie palec, żeby wyczuć gdzie w ogóle powinnaś celować, bardzo rzadko błona dziewicza jest tak zbudowana że jest to niemożliwe. Użyj też lustra i działaj. Trzymam kciuki, bo jak raz się uda, to potem idzie Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 18:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - Nie no źle nie jest, Ja jedynie mam na myśli fakt, że praktycznie wszyscy moi znajomi kiedyś byli twardzi, męscy i nienawidzący dzieci, gdy nagle z czasem włączył im się jakiś uroczy tatuś i skapcieli, zestarzeli się i zrobiły się z nich zdziadziałe fajtłapy, czyli inaczej ojcowie : )

Bo taka jest niestety naturalna kolej rzeczy, dlatego - Riago - nie ma co teraz myśleć że "a, bo mi się nigdy nie odmieni", bo zapewne się odmieni, o tym mówi biologia : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |