| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
3 pytania
Autor Wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - może to dziwnie zabrzmi, ale palca też się nie da. Że tak powiem - nic się nie da. Choćbym nie wiem jak próbowała, nic się nie da : P Nie żebym teraz potrzebowała - chociaz wg mnie nie szkodziłoby próbować - ale jak wyjadę na wakacje nad morze, to co? Ich mag kąpiel : ) Ale naprawdę, nie mam pojęcia, jak się do tego zabrać. Ja mówię - ołówkiem w ścianę. Więc to tylko kwestia tego, że na razie się zbytnio nie staram, bo nie zależy od tego mój żywot? ;D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Może dziwnie zabrzmi, to co napiszę, ale może spróbuj zmienić pozycję. Nie dla każdej kobiety ta sama poza jest odpowiednia.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Pon 05 Kwi, 2010 20:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pitrasia - może to zabrzmi dziwniej, ale próbowałam XD Niczym się nie da, jak zwykle. Ojć, coś czuję, że jednak wyprawa do ginekologa nie będzie unikniona -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 11:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie miałam siły czytać tego wszystkiego, ale dobrze zrozumiałam Tremere? Ktoś tu będzie miał dzidziusia? Wink

Riaga.. za 10 lat okres nie będzie Ci prawie w ogóle przeszkadzał. Za to bardziej odczują go inni.. ;p

Cytat:
Idę obejrzeć "super nianię", co by mi takie głupie pomysły do głowy nie przyszły : )
3 dni spędzone z małym dzieckiem są najlepszą antykoncepcją.. Ja będę tydzień odsypiać te święta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 11:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty_girl napisał/a:
3 dni spędzone z małym dzieckiem są najlepszą antykoncepcją.. Ja będę tydzień odsypiać te święta...


chyba już po świętach Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nasty - tak, dzidziusia będzie mieć Tremere : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 12:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nasty - Spokojnie, spokojnie, jeszcze trochę a Ty też ogłosisz nam tu szczęśliwą nowinę ; )

Bagatela Ty już jakoś niedługo kończysz studia, czy mi się tylko wydaje : )? Rodzinę czas zakładać! : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 12:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Do końca studiów jeszcze trochę.. Rodzinę owszem - ale na razie dwuosobową ;p

Teraz mam bardzo płodny okres w rodzinie, więc na brak dzieci dookoła nie narzekam ;p

Bycie mamą chrzestną też jest absorbujące;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 15:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale chrześniak przynajmniej nie budzi Cię rykiem o 3-ej w nocy : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jakubo Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 153
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak brat dzieciaki przywozi, to istny horror Wink. Całą noc trzeba nieraz siedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Wto 06 Kwi, 2010 20:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na wszystko będzie czas;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2010 17:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, że powrócę do tematu z tamponami. Riaga, a może kupisz sobie następnym razem tampony z aplikatorem np. tampaksy? Tak mi się przypomniało jak siedziałam w necie i patrzyłam sobie po innych forach i właśnie dziewczyna miała ten sam problem i to samo jej proponowali i ty mi się przypomniałaś Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2010 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co do aplikatorów, to czy na początku też je trzeba, y...wprowadzić do "środka"? Tak jakoś głęboko? Bo jeśli tak, to i tak się nie da ^ ^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2010 19:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na początku trzeba go wprowadzić na długość mniej więcej tamponu OB. Czyli to jest ja wiem, ze 4 cm...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 08 Kwi, 2010 20:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Próbowałam raz z aplikatorem.. 100x wygodniejszy jest normalny tampon - a tu bawisz się najpierw z aplikatorem, potem z wyciągnięciem go.. bez sensu.

Ale już po świętach Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |