| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
RATUJMY TO FORUM!
Autor Wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:05   RATUJMY TO FORUM! Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Stwierdziłam, że muszę napisać ten temat. Jeśli na ShoutBox-ie obraziłam Administratora to z góry przepraszam, ale nie mogę już wytrzymać. Więc chodzi mi o stan tego forum!
Więc mam parę spraw. Więc co bym chciała:

1. NOWI MODERATORZY
Myślę, że chyba przydało by się kilka moderatorów. (O ile się nie mylę to jest tylko jedna moderatorka na tym forum, która jest aktywna)

2. CZYSZCZENIE STARYCH TEMATÓW
Wydaje mi się, że przydało bu się wykasować tematy które mają więcej niż rok i nie są przyklejone. Można nowsze (myślę że tak sprzed 6 miesięcy tematy można wykasować). Jest strasznie dużo nie potrzebnych notek!

3. NIE UŻYWANE KONTA
Jest pełno kont, które są zakładane a nie używane. Można wykasować te, na które nikt nie wchodził od roku (albo i krócej). Te konta tylko zaśmiecają bazę danych.

4.ILOŚĆ AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW
Zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc robiło nas się coraz mniej. Teraz na forum wchodzą tylko stare bywalce. A przecież oni nie będą tu wiecznie. Przydało by się zacząć reklamować to forum. (linki na blogach, stronach www itp...) Na prawdę nikt nie będzie tu wiecznie wchodził.

5. BOTY
Strasznie denerwująca sprawa. Wchodzisz na forum, chcesz komuś pomóc a tam spam...
A tak nie wiele sterczy, by go nie było. Wystarczy zablokować możliwość pisania postów gościom...

Mam nadzieję, że trochę do was trafi. Chciała bym, aby to forum przeżyło, a na razie wydaje mi się, że ono zniknie...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wszystko dobrze tylko sie nie zgadzam sie z wykasowaniem starych tematow.... uwazam ze powinny zostac....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale chociaż do archiwum można wrzucić Smile Właśnie tak pomyślałam, i stwierdziłam, że te tematy to taka jak by historia forum.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

w archiwum byłby potem bajzer... Wink


jak już zamykać a nie usuwać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tez prawda Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:48   

No super. Zara będzie głosowanie na nowych moderatorów itd.

Tak w ogóle, to nie zgadzam się do końca z tobą (w połowie punktów),

2. To po prostu głupie, tyle jest tematów które po prostu tworzą "atmosferę" naszego forum.

3. Ja nie wchodziłem przez długi okres... Niektórzy po prostu chcą sobie popatrzeć na forum, napisać jeden post i pójść dalej. Za 2,3 lata mogą sobie przypomnieć i wrócić. I co, konta nie ma? Dużo kont nikomu nie szkodzi.

4. Forum ma duży pagerank, łatwo znaleźć je w google np. wpisując "pomoc dla dzieci" i tak dalej. Nie mniej nie zaszkodzi wam wpisanie np. jako opis linku do forum... Ale bezpośrednia reklama (kolegom) za bardzo się nie przyda, bym coś więcej napisał ale mi się nie chce.
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

2. Jak byś czytał cały wątek zauważył byś, że padło jednak stwierdzenie, o tym, że najlepiej zamknąć tematy.

3. Jak napiszą jednego posta i sobie pójdą, to nic im potem nie zaszkodzi założyć drugie konto.

4. Ale i tak nikt teraz nie szuka takiej pomocy a jak dasz link np. na bloga to ludzie wejdą w ten link z ciekawości Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 14:58   

No dobra, mówię. Mimo tego że wystarczyło trochę wyobraźni.

Masz kolegę A. Ma on problem. Ty dajesz mu link do forum, i wiesz że on się zarejestruje (pod byle jakim nickiem, przecież wiesz kiedy to zrobi, jakie ma pismo etc.). On z kolei wie, że ty tam jesteś, przez co będzie się wstydzić.

Wiem że chaotycznie ale inaczej wytłumaczyć tego nei mogę ;].
Powrót do góry
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 15:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem. Ale na bloga zawsze wkleić można. Albo na śledzika Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 15:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

O tym że moderatorów potrzeba mówiłem już parę razy, o tym żeby został nim Słupek i nasty też mówiłem wielokrotnie. Bez skutku, bo nikomu się nie chce pogadać z Bożeną : )


Co do reszty - Forum już takich "upadków" przeżywało wiele i jakoś zawsze przychodziły okresy wzmożonej aktywności, chociaż fakt - kiedyś po jednym dniu ludzie potrafili i z 300-500 postów nabić : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 15:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale zawsze można się przygotować na lud, robiąc miejsce na konta i nowych modów.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 17:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pitrasia napisał/a:
Mam nadzieję, że trochę do was trafi. Chciała bym, aby to forum przeżyło, a na razie wydaje mi się, że ono zniknie...

Takich reformatorskich tematów było pełno. Sam kiedyś jakiś założyłem.

pitrasia napisał/a:
Wydaje mi się, że przydało bu się wykasować tematy które mają więcej niż rok i nie są przyklejone. Można nowsze (myślę że tak sprzed 6 miesięcy tematy można wykasować). Jest strasznie dużo nie potrzebnych notek!

Ja je potrzebuję.

pitrasia napisał/a:
Zauważyłam, że z miesiąca na miesiąc robiło nas się coraz mniej. Teraz na forum wchodzą tylko stare bywalce. A przecież oni nie będą tu wiecznie. Przydało by się zacząć reklamować to forum. (linki na blogach, stronach www itp...) Na prawdę nikt nie będzie tu wiecznie wchodził.
E, ja tu już z 10 zmian starych bywalców doświadczyłem. Pójdziecie sobie Wy, to przyjdą nowi ;p

pitrasia napisał/a:
4. Ale i tak nikt teraz nie szuka takiej pomocy a jak dasz link np. na bloga to ludzie wejdą w ten link z ciekawości
Nikt nie czyta blogów pisanych przez nAst0l4tkuff. O wejścia z Google trzeba by pytać Bożenę, ale podejrzewam, że jest ich dosyć dużo.

Shaunri napisał/a:
O tym że moderatorów potrzeba mówiłem już parę razy, o tym żeby został nim Słupek i nasty też mówiłem wielokrotnie.
Dziękuję za zaufanie. Ja bym na tym stanowisku widział Ciebie, nasty lub Akację.


pitrasia napisał/a:
Ale zawsze można się przygotować na lud, robiąc miejsce na konta i nowych modów.
Miejsca na konta jest miljart. Przestrzeń dyskowa jest tania.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 19:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wniosek: "przestać wchodzić na forum i miec święty spokój"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wszyscy są przeciwko mnie Smile Jak by mnie to dziwiło. Zawsze nikt nie popiera mojego zdania...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Pon 26 Kwi, 2010 19:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybacz, ale próba wywoływania we mnie poczucia winy nie zmieni mojej opinii.

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |