| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Życiowa decyzja
Autor Wiadomość
patryk2212 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 7
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 12:50   Życiowa decyzja Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przedstawię krótko swoją sytuację.
Nie mam przyjaciół, tylko jednego dobrego znajomego, nigdy nie miałem dziewczyny i jak na razie nie widzę szans bym z kimś był plus bardzo słabe relacje z rodziną. Nie idzie mi zawieranie znajomości. Jestem bardzo nieśmiały ( to chyba stąd te problemy ). Próbowałem kilkakrotnie z tym walczyć, ale skutki były marne.
Czasami zastanawiam się czy tego wszystkiego nie rzucić i poświęcić życie nauce. Moją pasją od dawna jest fizyka i matematyka. Mółbym zostać wspaniałym naukowcem, jednak trochę boję się tej decyzji. Co o tym sądzicie?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 13:02   

A ile lat masz, może napiszesz? ;].
Powrót do góry
patryk2212 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 7
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 13:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Fakt, zapomniałem. 17
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 13:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hm. Myślę, że jak zostaniesz naukowcem to też będziesz miał znajomych, więc twój pomysł nie jest zły Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
SIMON300195 Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 957
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 14:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pitrasia moze masz racje...

Patryku podejmując jakiekolwiek decyzję (nawet tą złą czy dobrą) człowiek popełnia głupstwa, tak szczerze to ci powiem że znam sporo osób którzy mają 17 (a nawet więcej) którzy nie mieli dziewczyny... a z tym żyją jesli chodzi o ich wykształcenie to były różne (od mechanika poprzez nauczyciela aż do malarza Smile

Najlepiej przemyśl kilka razy decyzję.... wiem ze jest trudno ale mam nadzieję że znajomy ci pomoże Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 15:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

17 - liceum - Możesz teraz się poświęcić nauce, jak pojawią się znajomości to i tak zaczniesz imprezować : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 19:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja tam rozumiem, że ktoś lubi pobyć samemu, sam w końcu mat-fiz kończyłem Razz Ale czasem na piwo z kumplami fajnie się wybrać. Nauka - OK, ale jak człowiek zbyt dużo siedzi w domu to dziwaczaje. Znaj proporcjum, mocium Panie.

pitrasia napisał/a:
Hm. Myślę, że jak zostaniesz naukowcem to też będziesz miał znajomych, więc twój pomysł nie jest zły
Tia, miałem na I semestrze wykładowcę, co maturę zdawał w wieku 13 lat. Mówił, że jedynych kumpli ma z koła naukowego Rolling Eyes

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale ich miał. A on nie będzie matury w wieku 13 lat zdawał....

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale też chce poświęcić życie nauce Smile

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To nie taki zły pomysł z tą nauką, tymbardziej że jest odwracalny. No i jest dobrą wymówką na brak znajomych. Gdybym mogła cofnąć czas, też trochę więcej bym się na niej skupiła, a mniej na spotkaniach z ludźmi biggrin Jednak jak już będziesz w tej szkole staraj się nie odtrącać ludzi, myślę że taka nieśmiałość z czasem się przezwycięża... Może porozmawiaj z psychologiem szkolnym lug pedagogiem, na pewno znają jakieś sposoby żeby być troszkę mniej nieśmiałym.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uwierz mi - czasem lepiej nie mieć takich znajomych ;p

U mnie najbardziej chyba katedra prawa administracyjnego ryje.. czy tam jest ktoś.. kogo da się słuchać? Pewne zachowania są chyba zaraźliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 20:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Gdybym mogła cofnąć czas, też trochę więcej bym się na niej skupiła, a mniej na spotkaniach z ludźmi

Każdy tak mówi tydzień przed maturą biggrin BTW, słyszałem plotkę, że jakiś event macie jutro o 17 :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nasty_girl Płeć:Kobieta
Aktywista
lalala :d
Aktywista


Pomogła: 55 razy
Dołączyła: 18 Mar 2005
Posty: 5646
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 21:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tudzież sesją..

Swoją drogą, ja sobie już od miesiąca powtarzam, że czas się zabrać za naukę.. Chętnie odstąpię parę egzaminów biggrin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 22:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chcesz się zamienić? :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Czw 29 Kwi, 2010 22:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam maturę rok później niż myślisz, ale ostatecznie to mój rocznik, więc pomyśle czy się nie wybrac żeby ostatni raz zobaczyć tych ludzi Razz

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |