| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
'Seks' przez komórke.Jak postępować?
Autor Wiadomość
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Pią 30 Kwi, 2010 19:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Masz racje,ze milosc taka o jakiej mowisz jest inna.Jednak przypadek nastolatkow jest wyjatkowy-Wtedy produkujemy najwiecej hormonow odpowiedzialnych za takie czynnosci,a gdy ich duzo sie produkuje..Ujrzysz piekna blondynke,blond wlosy,dobrze rozwiniete piersi,zgrabne cialko,krotka kuszaca spodnica,idzie sie tylko zakochac (jesli jest do tego naprawde naprawde piekna)
A na drugi tydzien,podobna zauwarzysz-wtedy do tamtej nic juz nie czujesz,a za ta szalejesz.Tak to jest,jednak obojetnie ile masz lat,taka milosc jak juz mowilem nie zalezy od wieku,czy poziomu dojrzania,lub calkowitej doroslosci-To uczucie jest po prostu potrzebne,oprocz milosci w rodzinie po jakims czasie potrzebujesz milosci innej osoby,poza rodzina,choc czasem nie calkiem (czesto zakochac sie mozna np w kuzynce albo w mlodej ciocii) ale to rownierz,zapewniam cie,nie ma nic do wieku itp.. Smile

_________________
swierku
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Słupek Płeć:Mężczyzna
Aktywista
The Man Without Fear
Aktywista


Pomógł: 36 razy
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2722
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 00:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Shaunri napisał/a:
Ale kupujesz jednak produkt który Ci się podoba najpierw z wyglądu, prawda? : )
Czy jeśli szukam opinii o produkcie w Internecie to coś ze mną nie tak? :]

_________________
“Smart people believe weird things because they are skilled at defending beliefs they arrived at for non-smart reasons.”
—Michael Shermer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adzia11 Płeć:Kobieta
Debiutant
Debiutant

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 39
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 06:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miłość istnieje...Ja z moim chłopakiem byłam ponad 1,5 roku i zapewniam Cię,że go kochałam.Nie kocham swoich rodziców ani nikogo z rodziny,to znaczy to,ze nie mialabym w sobie w ogóle miłości?Nie ma różnicy w jakim wieku się kogoś kocha.5-letnie dziecko także się może zakochać w rówieśniku ale będzie traktowac go inaczej niz np.15-latka.Bo z wiekiem zmienia się przecież postrzeganie miłości...Ale kochać można zawsze!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Strasznie dużo ostatnio piszecie, a Ja zbyt zajęty jestem żeby to wszystko czytać, więc tylko jedna sprawa:

I właśnie: jeśli ktoś "zakocha" się w jakiejś osobie, i po miesiącu/tygodniu już się odkocha, bo poznał/a kogoś "przystojniejszego" - to chyba miłość nie jest.


Czemu? Jakiś deadline kiedy jest zauroczenie, a kiedy miłość?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Miłość - jak ktoś bliżej pozna daną osobę, będzie gotów się dla tej osoby zabić (błe, głupio brzmi), dostrzeże w tej osobie kogoś więcej niż "fajną dupę" czy "fajnego kolesia", i będzie go kochać bez względu na wszystko, przez długi długi czas.

Zauroczenie - gdy zwróci się uwagę tylko na wygląd, charakteru w ogóle nie weźmie się pod uwagę, lub gdy ta osoba nam się podoba tylko ze względu na jej miejsce w szkolnej hierarchii. I nie tylko szkolnej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

To ja ci powiem, że na prawdę kocham Chippiego. Jestem w stanie się dla niego zabić. Ważne jest, by on był i miał się dobrze. Kocham go bez względu kim jest i jak wygląda. Kocham go mimo iż mam dopiero 13 lat. I ufam mu, szanuje go i zawsze mu wybaczam.

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czemu wtedy tak pisałam (w moim poprzednim poście), ale i tak uważam, że w takim wieku miłość NIE IST NIE JE. (Na niemiecki ułożyłoby się "nie ma, nie je") :]
To tylko zauroczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 09:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh. A ja nadal uważam, ze Kocham Chippiego. Bo:
1. Nigdy się z nim nie widziałam.
2. Ja z nim tylko gadam i kocham go za to kim jest.
3. Czuję, ze on jest częścią mnie.

Napisała bym coś jeszcze, ale mi się nie chce Smile
(Właśnie przygotowuję niespodziankę dla Chippiego. Ale ciiiii)
Wiem, że Chip to i tak przeczyta, ale mu nie powiem co to za niespodzianka Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co innego jak nagrany zlo-jakosciowa kamera striptiz na patyku z majtkami babci?

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Chippy
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:43   

swierk84, shut the fack up. Jak chcesz udowodnić swoją wyższość to nie zaczynaj, bo podobne teksty mieli moi koledzy 2,3 lata temu.
Powrót do góry
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się powstrzymać : )

Świerk - i kto tutaj jest dziecinny? : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 10:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga napisał/a:
Miłość - jak ktoś bliżej pozna daną osobę, będzie gotów się dla tej osoby zabić (błe, głupio brzmi), dostrzeże w tej osobie kogoś więcej niż "fajną dupę" czy "fajnego kolesia", i będzie go kochać bez względu na wszystko, przez długi długi czas.

Zauroczenie - gdy zwróci się uwagę tylko na wygląd, charakteru w ogóle nie weźmie się pod uwagę, lub gdy ta osoba nam się podoba tylko ze względu na jej miejsce w szkolnej hierarchii. I nie tylko szkolnej.

Jest jednak cos pomiędzy "zabić się za tę osobę" a brać pod uwagę tylko wygląd...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 11:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Eh. Czy wy się musicie wszędzie kłócić?

P.S.: Chippy nie zmieniaj awatarów! Ten pierwszy był najlepszy Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 12:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja - to niech będzie, że pomiędzy miłością a zauroczeniem jest bariera z teflonu : )

Można z teflonu zrobić barierę? Mogę spróbować, ale mam tylko patelnię do naleśników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
swierk84 Płeć:Mężczyzna
Dyskutant
Dyskutant

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 339
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 12:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Riaga-I kto wszedzie wpieprza swoj chleb? Smile

_________________
swierku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
393033
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |