| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Przyjaciel
Autor Wiadomość
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 20:31   Przyjaciel Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Mam taki problem, dla mnie poważny i chciałabym prosić o radę, bo jestem totalnie rozbita, pozbawiona możliwości racjonalnego myślenia i zdecydowanie nieogarnięta.
Kiedyś poznałam chłopaka- Marcina. Początkowo nie rozmawialiśmy dużo, od czasu do czasu kilka grzecznościowych słów. Dopiero później zaczęliśmy rozmawiać częściej i częściej. Potrafimy rozmawiać 7, 8 godzin dziennie, nie kończą nam się jak na razie tematy. Jest pewna niedogodność, on mieszka w Gdyni, ja w Bydgoszczy, więc nie widujemy się codziennie.
Ufamy sobie, on wspiera mnie, ja jego, zawsze możemy na siebie liczyć. Przyjaźnimy się. Tylko właśnie z mojej strony to jest już coś więcej. Nie wiem czy to jest miłość, czy zwykłe zauroczenie. W każdym razie nie trwa to tydzień, dwa czy miesiąc. Nie potrafię, a może nie chcę spotkać się z kimś innym, a tych kilka godzin, kiedy rozmawiamy jest dla mnie stałym i bardzo ważnym punktem w ciągu dnia. On nie ma dziewczyny, był zakochany w jednej, ale ona nie chciała słyszeć o związku.
Nie wiem po prostu czy jest sens to dalej ciągnąć, czy rozmawiać, czy spotkać się, czy może lepiej zerwać kontakt i spróbować zapomnieć. Naprawdę nie wiem, co mam robić. Próbowałam nie pisać, nie kontaktować się, ale nie umiem. Proszę o pomoc.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 20:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na Twoim miejscu zaczęłabym mu delikatnie sugerować, że nie tylko lubisz go, ale również Ci się podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 20:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mam pytania - czy jesteście w tym samym wieku, czy poznaliście się tylko przez komunikator (lub po prostu przez komputer)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jej. Trochę mi to przypomina mnie i Chippiego. Tylko my poznaliśmy się tu na forum, a potem na gg i skype gadaliśmy. Teraz jesteśmy parą (już ponad 2 miesiące). Ja po prostu pisałam na mila z innego mojego maila którego nie znał i on potem zgadł, że to ja. Okazało się, że on też coś do mnie czuje...

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 21:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

On ma 17, ja 16 lat. Poznaliśmy się "na żywo".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Riaga Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Sty 2010
Posty: 234
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W takim bądź razie.

Po pierwsze - tak doskonale rozmawia ci się z nim tylko przez internet, czy także na żywo?

Po co zrywać z nim kontakt? Przyjaźnicie się, doskonale się dogadujecie, zagrożenia nie ma, bo się znacie, wszystko jest w porządku : ) Bądźcie dalej przyjaciółmi. Trzeba po prostu zaczekać i zobaczyć, jak sprawy się potoczą. Uzbroj się w cierpliwość. Nawet, gdybyś mu powiedziała, że...coś, to to może przynieść nijaki skutek. I know I'v tried.

Rozmawiajcie, przyjaźnijcie się, i poczekajcie : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8400593
Pink Panter14 Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 149
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doskonale nam się rozmawia i na żywo, i przez internet.
Tak sobie pomyślałam, że gdybym zerwała kontakt to bym o nim zapomniała. Ciężko mi po prostu z jednej strony być przyjaciółką i udawać, że nic więcej, a z drugiej myśleć, że byłoby fajnie, gdyby on czuł to samo, co ja. Boję się, że to nie minie, że cały czas będę o nim myśleć, a i tak nie przyniesie to żadnych skutków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitrasia Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 333
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja bym mu sugerowała, że to coś więcej Smile

_________________
------------
I Believe I Can Fly!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7416497
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Sob 01 Maj, 2010 21:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz, to jest spora odległośc, ostatnio byłam w związku gdzie odległość była 1,5 h a nie 3 h a i tak było ciężko, wiadomo, mogliśmy spotykać się tylko w weekendy, a ja przy tym zawalałam wiele rzeczy przy okazji. Więc, proponuję Ci dalej się z nim przyjaźnić, a poszukać kogoś w Gdyni, bo w Gdyni jest dużo miłych chłopców, natomiast taka odległośc jaka jest między Wami nie pozwoli Ci się często z nim widywać, tymbardziej że masz 16 lat, i takie wyjazdy mogą być problemem dla Twoich rodziców. Póki więc nie jestes zbyt zaangażowana, racjonalniej będzie kontynuować przyjaźń, ale nic poza tym.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |