| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Dziewczyna
Autor Wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2010 21:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przyjaźń wcale nie zawsze jest na całe życie, powiedziałabym że w większości przypadków kończy się dość szybko, tymbardziej w tym wieku.
Poza tym jego przyjaciel powinien być wdzięczny mu za to, że dzięki niemu, dowie się że jego dziewczyna nie jest za bardzo wcale nim zainteresowana.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2010 21:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacja12 napisał/a:
Przyjaźń wcale nie zawsze jest na całe życie, powiedziałabym że w większości przypadków kończy się dość szybko, tymbardziej w tym wieku.

Związki tym bardziej.
Akacja12 napisał/a:
Poza tym jego przyjaciel powinien być wdzięczny mu za to, że dzięki niemu, dowie się że jego dziewczyna nie jest za bardzo wcale nim zainteresowana.

może i powinien, ale nie będzie Laughing
Z reguły takie sytuacje kończą się tak: kolega się obraża i przyjaźń się kończy, dziewczyna w podobny sposób postępuje po raz kolejny (no bo jak już raz tak zrobiła, to dość prawdopodobne, że stanie się to znowu)...
...i nie ma ani dziewczyny, ani przyjaciela. uh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 02 Maj, 2010 21:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Związki są bardziej ekcytujące niż przyjaźń, nawet jeśli trwają krócej, tworzą więcej wspomnień i emocji,

A co do drugiego, przyjaciel się obrazi, fakt, chodziło mi o to że tego typu zdrada nie jest "złym działaniem złego chłopca na biedną, niewinną dziewczynkę", tylko kobieta wybiera z własnej woli czy zdradzi czy nie.

I co do tego na końcu - podobno w naturze kobiet leży pomimo stałego związku wypatrywanie świadomie, bądź nie, lepszych kąsków :p tak więc nic dziwnego że jeżeli spotka kogoś inteligentniejszego, zabawniejszego, przystojniejszego itd. to że się zainteresuje tą osobą.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2010 08:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mówisz o tym, jakbyśmy byli zwierzętami, a nie ludźmi.
Ludzie potrafią się pohamować, a MIŁOŚĆ to nie jest bycie z kimś najinteligentniejszym, najzabawniejszym, najprzystojniejszym.

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shaunri Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista

Pomógł: 127 razy
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 3847
PostWysłany: Pon 03 Maj, 2010 09:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Akacyjka - Grupka znajomych która mi dzisiaj pozostała to znajomi (Nigdy w życiu nie używałem słowa przyjaciel : ) ) z okresu... Hmmm... Jakoś od 12 do 14 lat na oko.

Dziewczyn przewinęło się wiele - większości nawet już nie pamiętam. Znajomi pozostali.


kolega się obraża i przyjaźń się kończy, dziewczyna w podobny sposób postępuje po raz kolejny (no bo jak już raz tak zrobiła, to dość prawdopodobne, że stanie się to znowu)...
...i nie ma ani dziewczyny, ani przyjaciela. uh.


W tym przypadku ciężko się nie zgodzić z Nens, a widziałem już sytuacje w której nie tyle co "kolega się obraził", co po powiedzmy półrocznym pobycie z dziewuchą facet orientował się że tak właściwie prócz niej nie pozostał mu nikt. No bo wszystkich odstawił na bok, bo kobieta ważniejsza, bo miłość i tak dalej.


Dlatego warto w życiu kierować się kilkoma zasadami - i jedna z nich mówi że dziewczyna Twojego znajomego to nie dziewczyna. Nie patrz na nią jak na kobietę, nie myśl o niej - Odbijanie kobiety kumplowi to jedna z gorszych rzeczy jaką można zrobić. No i głupszych : )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal88 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 67
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2010 04:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sytuacja sięzmieniła i stało się że to on ją rzucił.... zaprosiłem ją do parku we wtorek ale dalej niewiem co robić! pomóżcie

_________________
Hello
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2010 13:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no, jak on ją rzucił, to działaj kolego.

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal88 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 67
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2010 17:43    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no ok ale nie chce wystartować odrazu że ją kocham no bo niewiem co siępo niej spodziewać

_________________
Hello
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Pią 07 Maj, 2010 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dlatego nie startuj od razu że ją kochasz. Zachowaj to dla siebie, na razie możesz podkreślasz że ją lubisz, może że Ci sie podoba, ale na większe słowa poczekaj chwilę, aż będziesz wiedział że odwzajemnia Twe uczucie, bo tak możesz ją spłoszyć. Na razie spokojnie się z nią spotykaj, jak już pisałam w niejednym wątku, może weź ją za rękę, obejmij, pocałuj - pokazuj swoje uczucie na początku delikatnie, bardziej czynem niż słowem. Będzie dobrze, jeżeli została rzucona a chce się mimo tego z Tobą spotkać, to jest to raczej dobry znak, więc działaj Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cezary666 Płeć:Mężczyzna
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 43
PostWysłany: Sob 08 Maj, 2010 21:37   Ort Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tylko zanim coś do niej napiszesz sprawdzaj KAŻDE słowo w słowniku.
Kobiety są dość drobiazgowe Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal88 Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 67
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 04:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to miał być żart?
wiem że są drobiazgowe ale myśle że słownika otwierać nie mam potrzeby Razz

_________________
Hello
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Akacja12 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 25 Wrz 2003
Posty: 2010
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 13:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak się mówi to nie słychać błędów ortograficznych. Więc proponuję moze więcej czasu spotykać się z ludźmi niż nimi gadać na gg....

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal2fun
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 15:39   

michal88


Mam bardzo podobną sytuację wręcz identyczną, jest dziewczyna którą znam 4 lata.Mam do niej taki szacunek i ja tak samo wstydzę się powiedzieć co czuję wobec niej.Lecz nie ma ona chłopaka a jej najlepszy przyjaciel to mój najlepszy przyjaciel więc nie chcę żeby obydwoje się jakoś tak na mnie obrazili czy coś, ale będę musiał jej to kiedyś "wydusić".
Powrót do góry
Nens Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 18 Lip 2009
Posty: 203
PostWysłany: Nie 09 Maj, 2010 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

michal88 napisał/a:
to miał być żart?
wiem że są drobiazgowe ale myśle że słownika otwierać nie mam potrzeby Razz

no wiesz, jak gadam z kolesiem na gg co strzela dużo ortów, to niestety zdarza mi się mimowolnie pomyśleć "co za debil" ;P

_________________
http://nens.pinger.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dobo Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 23
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2010 22:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

bez sensu. Ona ma chlopaka umawia sie z toba.
A co jezeli ty bedziessz w koncu jej chlopakiem a ona bedzie sie umawiac z innym?
To twoja 'przyjaciolka', pewnie pomyslala ze poprostu przyjacielski spacer -.-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |